Skocz do zawartości


Zdjęcie

SCITEC 100% Whey Protein Superb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: SCITEC 100% Whey Protein Superb opinie (5 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz suplement ?

  1. Bardzo dobry (5 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Dobry (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Średnia odżywka (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania:

  1. Masa (5 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Siła (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Wytrzymałość (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Redukcja tłuszczu (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

SCITEC 100% Whey Protein Superb

100% białka serwatki

 

Główne cechy, na które zwracamy uwagę podczas korzystania z odżywek białkowych jest ich smak oraz rozpuszczalność, pozostałe mają mniejsze znaczenie. 100% WHEY PROTEIN SUPERB smakuje wyśmienicie, miesza się bardzo łatwo i oczywiście dostarcza białko, z jednego z najlepszych źródeł na świecie. Wisienką na torcie tego produktu są prawdziwe kawałki owoców, czekolady oraz płatków (w zależności od smaku). Czy istnieje jakiś lepszy i smaczniejszy sposób na dostarczenie takiej ilości białka za jednym razem?

100% WHEY PROTEIN SUPERB jest białkiem niezwykle wysokiej jakości, wyłącznie z zimnej obróbki serwatki. Dietetyczne białko jest źródłem azotu i podstawowych aminokwasów, których organizm potrzebuje do wzrostu i utrzymywania tkanek, dlatego 100% WHEY PROTEIN SUPERB przyczynia się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej, oraz utrzymywania zdrowych kości*. Białka serwatki z mleka, są białkami kompletnymi, ponieważ zapewniają organizmowi wszystkie konieczne rodzaje aminokwasów, w tym 9 aminokwasów, których nasz organizm nie jest w stanie wytworzyć samoistnie, więc muszą być one dostarczone w formie pożywienia, te aminokwasy to: histydyna, izoleucyna leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walina. Aby uczynić 100% WHEY PROTEIN SUPERB bardziej kompleksowym, dodaliśmy do niego L-glutaminę oraz taurynę, oba wolne aminokwasy są powszechnie stosowane i popularne.

*Oświadczenia te zostały naukowo udowodnione przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (KE).

 

matt_burzacott-03.png

 

MATT BURZACOTT
NPC Heavyweight, 2013 NPC USA 2nd place, 2013 NPC Nationals 3rd place
Team Scitec



Bez aspartamu!


Sposób użycia

Należy rozpuścić 1 porcję w 300 ml płynu. Stosować po treningu. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Informacje o alergenach

Wyprodukowany z mleka. Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jaj, gluten i orzeszki arachidowe. Zawiera lecytynę sojową.

Uwaga

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych programów treningowych lub żywieniowych, przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia!

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-2160g-2,p.html


  • 0

Rambo16

Rambo16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SCITEC 100% Whey Protein Superb

Aktualnie to białko dodaje dla smaku do jajecznicy na ostatni posiłek poniewaz mam rózne smaki tego produktu wiec mogę pocieszyc się chociaz takim posiłkiem na redukcji .. Produkt jak kazdy inny z seri Scitec Nutrition wszystkie prztestowałem i wszystkie się idealnie rozpuszczaja , co do smakow równiez to samo rewelacja , cena jak za taka klasę produktu jest wprost idealna .. Polecam ;)


  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: SCITEC 100% Whey Protein Superb

Bo ostatnich wpadkach Sci tec-a gdzie wyszło ze ma zdegradowane białka i tak naprawdę nie wiadomo jaka jest ich przyswajalność,to nic bym od nich nie kupił.


  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SCITEC 100% Whey Protein Superb

Ja stosuję białka i inne produkty Scitec'a od dawien dawna i nie narzekam. Superb dobrze się rozpuszcza, super smakuje i nie ma po nim rewolucji żołądkowych więc jak najbardziej polecam. Próbowałem wszystkie smaki i wszystkie mi podchodziły. Zawsze stosuję rano i po treningu. Wolę Scitec'owe słoiki a niżeli torby strunowe z innych firm.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: SCITEC 100% Whey Protein Superb

Cóż próbowałem niejednokrotnie próbki z tej firmy i powiem szczerze, że bardzo różnie. Niektóre smaki totalnie słabe i beznadziejna rozpuszczalność, a z kolei inne (Wanilia + Cynamon <3) po prostu rozkładały na łopatki swoją jakością. Ryzyk fizyk - ogólnie polecam. Dobra alternatywa dla Activlabów, Treców czy Fitmaxów ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SCITEC 100% Whey Protein Superb

W mojej ocenie dobre białko. Smaczne, nie pieni się, nie ma grudek. Na szczęście nie ma tu dodatków białka pszenicznego, sojowego, ryżowego itp bo takie dodatki mnie irytują, strasznie smakują i pozostają grudki.. a pszeniczne to już katastrofa. Wanilia z kawałkami chrupków to dla mnie bomba na śniadanie wraz z płatkami owsianymi. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024