Witam serdecznie, ostatnio zakupilam starsza wersję Black Bombs, niestety zero pobudzenia, nawet po pol godzinie od zazycia kapsulki zmierzylam sobie cisnienie - nic. Ktos moze tak mial? Czy moze pobudzenie przychodzi z czasem a nie po pierwszym zazyciu? Czy jest sens brac? Moze po prostu jestem jakas uodporniona na tego typu rzeczy i lepiej byloby gdybym po prostu komus albo oddala albo odsprzedala ten suplement? no bo skoro nic nie czuje, to po co mam w siebie pakowac suple ;P Dziekuje za jakiekolwiek rady
Black Bombs - zero pobudzenia
Napisano Ponad rok temu
Zawiedziona? Termogeniki maja to do siebie że w 90% to masa skłądników które w nijaki sposób nie mają wpływu na organizm. A co ma w tym BB pobudzać? Pomyśl i przeczytaj skład.... to nie clen czy efka żeby pobudzało.
Ja tez jestem odporny na suplementy podnoszące termogenezę i nic z tego badziewia na mnie nie działa. Sprzedaj go puki kto kupi ![]()
Mateusz Pawlak ![]()
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Szeroka Klata |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Jak pozbyc sie mojego tluszczu !!chce pozbyc sie tluszczu nastepnie przerobic kaloryfer ! |
Trening dla początkujących |
|
|
||
DIETA zielonego - do przeróbki ?! |
Dieta |
|
|
||
fenix L1P - przeroba- pomocy |
TACTICAL GEAR |
|
|
||
Marcin Najman vs Przemysław saleta | Ziomek przeróbka |
Humor |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
czym dbacie o stawy?- Ponad rok temu
-
nie mam juz pomyslow - pomoc w doborze odżywek- Ponad rok temu
-
C4- Ponad rok temu
-
Jak przerwa moedzy cyklami- Ponad rok temu
-
Koncentrat białka ResourceGuest_tomek0237_* - Ponad rok temu
-
bialko,gainerMaly Koksik - Ponad rok temu
-
Protein Delite- Ponad rok temu
-
Dieta wysokobiałkowa - nerki- Ponad rok temu
-
Evomuse Alphaburn czy Black Bombs?- Ponad rok temu
-
CLA- Ponad rok temu




Ponad rok temu
