Skocz do zawartości


Zdjęcie

17 lat 180cm 94kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

17 lat 180cm 94kg

hejo nie wiem czy piszę w odpowiednik temacie ale to tak: mam 17 lat, mam 180cm wzrostu, i ważę około 94kg. około 10 miesięcy temu ważyłem 103 kg i teraz ważę 94kg i to w sumie tylko dlatego że przestałem jeść całkowicie słodycze, chipsy itp. a teraz takie pytanko: ćwiczę sobie od paru miesięcy ale tylko w domu hantle sobie podnoszę po 5,5kg na rękę no i pojawiły się mięśnie itp. lepiej jak 10 miesięcy temu no i mam 180 cm wzrostu i ważę 94kg, i jestem całkowicie zielony w tych sprawach także prosiłbym o wskazówki wszelkie rady itp. chodzi o to że mam te 180 cm wzrostu i ważę 94kg a chciałbym ważyć z 78-80 kg :) no i dodam że ćwiczenia jakie robię to w sumie takie wymyślne :D np.: normalnie hantle podnoszę, brzuszki robię, no i hantle nakładam sobie na nogi też i nogami podnoszę, no i zacznę chyba biegać i truję gitarę mamie żeby mi kupiła karnet na basen i wtedy bym zaczął chodzić na basen regularnie i teraz prosiłbym o pomoc co zrobić żeby schudnąć do mniej więcej 78-80kg i żeby też mieć mięśnie rozbudowane... i co byście powiedzieli np. o pigułkach "zielona kawa" za wszelką pomoc itp. z góry dziękuję ;)


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Dezdov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:motoryzacja,kulturystyka,fajne dziewczyny
  • Staż [miesiące]:ponad 7 lat
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:66
  • Przysiad [kg]:ponad 150
  • Wyciskanie [kg]:ok 130
  • Martwy ciąg [kg]:ok 170
  • Waga [kg]:redukcja

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

najlepszym sposobem była by przede wszystkim  odpowiednia dieta i suplementacja  XXXXXXXXXXXXXl Moim zdaniem naprawdę warto jest wydać kase na dobry plan żywieniowy i trening zamiast mieć wątpliwości co do ułożonego przez siebie. W sumie co najwyżej stracisz kase jak za jedną odżywkę ale za tobę dziesz miał pewność że masz profesjonalny trening i diete oraz suplementację.A co do treningu wykonuj 15-25 powtórzeń  ćwicz od 3-6 razy w tygodniu +oczywiście ok 45 min aerobów(jako że przy tym wzroście i wadze zakładam żejesteś endomorfikiem) możesz sobie również dodać basen i saune raz w tygodniu.To wszystko z mojej strony PS jeśli pomogłem wzpomórz mnie plusem napewno nie pogardze 


Użytkownik dzieciol21 edytował ten post Ponad rok temu
reklama

  • 1

Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

jeszcze fajnie by było jakbyś wyjaśnił co to jest aerobów, i endomorfik... bo mówię jestem kompletnie zielony w tych sprawach i nie mam pojęcia co to znaczy ;)


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

Uzyj google to nie boli...

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Mateusz Pawlak ;)


Dezdov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:motoryzacja,kulturystyka,fajne dziewczyny
  • Staż [miesiące]:ponad 7 lat
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:66
  • Przysiad [kg]:ponad 150
  • Wyciskanie [kg]:ok 130
  • Martwy ciąg [kg]:ok 170
  • Waga [kg]:redukcja

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

EKTOMORFIK to osoba bardzo szczupła ma problemy z nabraniem masy ze względu na szybką przemianę materii,MEZOMORFIK dzięki średniej przemianie materii wąskimi biodrami zato szerokimi barom ma najlepsze predyspozycje aby zostać nawet najlepszym kulturystą świata np Arnold Szwarzenegerr,Jay cutler,Ronnie Coleman,ty za to jesteś ENDOMORFIKIEM (tak jak ja) to osoba  szerokich biodrach grubych kościach i z tendencją do tycia lecz magazynowania tłuszczu dobrym przykładem endomorfika jest strong man Zydrunas Savickas

 

AEROBY-to inaczej trening CARDIO np jazda na Rowerze stacjonarnym,Bieżnia,Stepper,urządzenia eliptyczne-orbitek

może być również basen ,skakanka


Użytkownik Dezdov edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kolorowa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

mam kumpla, który bardzo ostro ćwiczy i ogólnie wyznaje zasadę "masa ponad wszystko". ostatnio jakoś się otłuścił i sam się zdziwił. podpatrzył od swojej dziewczyny herbatkę, zaczął pić Figurę Detox i chyba w ciągu miesiąca wrócił do odtłuszczonej formy. nikomy sie wierzyć nie chce, że ćwiczenia to nie wszystko i że takie herbatki działają :D powodzenia!!!


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

Srają nie działają za przeproszeniem ;)  Jakby działały to setki tysięcy jak nie miliony by je piły i chudły a nie piły i wyklinały ;)


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg
Dezdov

 hmm.. pierwsze co to dziękuję wszystkim za odpowiedzi, no i tak tematu herbatek i tym podobne: myślę że działają, pomagają ale oczywiście w połączeniu z dietą i ćwiczeniami, a napewno nie będzie tak jak myśli duża część kobiet że nic nie będą robić, będą jeść tak jak jadły wcześniej a zaczną pić jakąś herbatke czy łykać tabletki to schudną te 4kg do idealnej sylwetki...

 

a co do endomorfika itp.: to o ile się da to ja myślę że jestem coś pomiędzy ektomorfikiem a endomorfikiem... chyba że to wychodzi na to że chyba jestem mezomorfikiem a uważam tak ponieważ: chudy to ja oczywiscie nie jestem, chucherkiem też nie jestem, ale też myślę że nie jestem endomorfikiem ponieważ nie mam wcale zbyt dużych kości... bo jak patrze np. na mojego kolege z klasy jest bułgarem ma hmm  z 190-195cm waży z 110-115kg to on jest endomorfikiem na pewno ponieważ jest chłop jak dąb, łape ma jak moja głowa :P i ogółem ma mega nogi, ręce... i mimo że waży te 110-115kg i wygląda na w miarę grubego,(byłem z nim na basenie to normalnie takie trochę piersi mu widać... wiadomo-jak u grubego człowieka (sam też mam trochę...) ) no i mimo to jest chyba najsilniejszy z całej szkoły... więc on to na pewno jest endomorfikiem... a co do mezomorfika: myślę że może ja nim jestem ponieważ nie mam bioder grubszych niż bary, mam mniej więcej równe lub troszeczke biodra chudsze niż bary ale to wiadomo, wynika z faktu iż jestem gruby, więc myślę że gdybym schudł do tych 78kg to napewno miałbym bary szersze od bioder... więc myślę że jestem mezomorfikiem... a moja masa wzięła się z tego iż (teraz mieszkam w niemczech) iż w polsce myślę że było to mniej więcej spowodowane przez być może podświadomą depresję czy stres... no i moja mama pracowała w firmie Storck (ta od merci, nimm 2, knopersy, itp.)więc miałem pełno słodyczy pod dostatkiem w domu,  więc w jednym dniu przed komputerem nic nie robiąc (a takie bywały często) potrafiłem zjeść nawet myślę że z około 10-15 knopersów, czy z 2-3 merci... a samo to myślę że wykraczało poza normę dzienną mojego zapotrzebowania na kalorie, a do tego jeszcze obiad i kolacja... więc ważyłem te 103 kg no i teraz w niemczech wystarczyło że odłożyłem słodycze (już ich nie potrzebuje, nawet mnie do nich nie ciągnie, z czego jestem dumny że nie muszę się powstrzymywać) no i trochę ćwiczę, no i w sumie jem tak samo jak wcześniej jadłem, prócz tego że żadnych słodyczy, chipsów itp. no i trochę ćwiczeń i już z 103kg zrobiło się 94 ;) więc myślę że gdyby tak jakaś dieta, ćwiczenia, bieganie i basen to myślę że w szybkim czasie osiągnąłbym 78kg :) teraz tylko pytanko: od czego zacząć? jak sobie ułożyć dietę? ile posiłków dziennie? jak się dowiedzieć ile powinienem jeść białka, i czy np. skoro chcę schudnąć to czy powinienem unikać węglowodanów? czy np. powinienem unikać jedzenia chleba, ziemniaków? w takim razie co polecacie? bo jakoś tak trudno jeść obiad bez ziemniaków, czy jakieś kanapki na kolację czy coś bez chleba :P więc jakie wy macie zamienniki? i co myślicie o 

Intermittent Fasting?

 

z góry dziękuję za przeczytanie tej w sumie jakże długiej lektury i dziękuję za odpowiedzi :P a no i jeszcze: czy np. powinno się jeść np. 5 posiłków dziennie? np. koleżanka mi mówiła coś o tym żeby wziąć ilość godzin przez które nie śpię, jestem aktywny, no i podzielić na 5 i wtedy wychodzi o jakich porach powinienem zjeść... to czy takie coś dobre? czy to tylko mit i mogę jeść co chcę i ile chcę byle by nie przekroczyć zapotrzebowania dziennego? np. jak mam zapotrzebowanie 2000 kalorii to (jest to tylko przykład) to cyz lepiej jeść te np. 4 kg sałaty o warotści 2000 kalorii w 5 posiłkach dziennie, czy np. 2000 kalorii w 2 kebabach w 2 posiłkach dziennie tyle że np. nadal nie przekroczę tych 2000 kalorii? (o ile wiecie o co mi chodzi :P ) z góry dziękuję jeszcze raz :P


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

a jeszcze jedno: skoro ja chcę z 94kg schudnąć do 78kg ale też nie tyle że tylko schudnąć ale także i zbudować mięśnie to ja w końcu nie rozumiem co powinienem robić, i na co uważać? powinienem unikać tych, ziemniaków, makaronu, chleba, węglowodanów czy nie? i czy np. skoro chcę schudnąć ale też i zbudować mięśnie to powinienem jeść dużo białka? i jak tak to ile co i jak? jakieś wskazówki? jak schudnąć ale też i zbudować bardziej mięśnie


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

Dieta na redukcję + masa aerobów + trening na masę zwykły split + podbijasz białko na 2.5/3g na KMC i to wszystko, będziesz sumiennie stosował cel osiągniesz.


Mateusz Pawlak ;)


Dezdov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:motoryzacja,kulturystyka,fajne dziewczyny
  • Staż [miesiące]:ponad 7 lat
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:66
  • Przysiad [kg]:ponad 150
  • Wyciskanie [kg]:ok 130
  • Martwy ciąg [kg]:ok 170
  • Waga [kg]:redukcja

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

racja najpierw zrzuć tłuszczyk a póżniej śmiało możesz budować mięśnie :D .POWODZENIA STIVCIU :strongbench:


  • 0

Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

właśnie 

Grammatikk

teraz tak zauważyłem: czemu trening na masę skoro robię redukcję? :P


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

Żebys mięśni które gdzies tam masz nie zredukował a przed tym przy odpowiedniej ilości białka w diecie w znacznym stopniu ochroni trening na dużych wolnych ciężarach a nie napieprzanie małymi w milionach serii jak robi połowa ludzi a potem zdziwienie że połowa masy mięśniowej sie zredukowała razem z tłuszczem :E

 

Redukuje sie dietą + aerobowymi ćwiczeniami a nie ćwiczeniami siłowymi... zrozum to a będziesz wielki.


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

takie pytanko: obliczyłem sobie iż: 

 

2300 kcal - dzienne BMR
920 kcal - węglowodany 230g - 40%
920 kcal - białka 230g - 40%
460 kcal - tłuszcze 51g - 20%
 
i dziś chciałbym zacząć intermittent fasting no i (jeżeli wyżej popełniłem jakiś błąd to proszę o korektę) no i chodzi o to że jak już mam to obliczone to jak np. dobrać produkty aby w łatwy sposób wpasować się z makroskładnikami w zapotrzebowanie kalorii? w sensie np. jakiś tam mały jogurcik patrzałem teraz w lodówce ma 104 kcal  w tym 3,9 białka i około 13,9 węglowodanów... (tłuszczu nie patrzałem) ale chodzi mi o to że chyba większość produktów ma większą ilość węglowodanów... wiec jak już zapełnię zapotrzebowanie węglowodanów to jak uzupełnić białko (tłuszczu raczej starczy, o ile nie wyjdzie i więcej :D) no ale jak uzupełnić białko, omijając węglowodany? 
 
P.S. mówię tu o sposobach uwzględniając brak takich rzeczy typu: białko, węgle czy cokolwiek w suplementach, odżywkach...

Użytkownik Stivciu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

Odpalasz tabele kaloryczne z jakiejś stronki internetowej kalkulator razem z długopisem i kartka w łape i liczysz i układasz menu, Podziel te 2300 na 5 posiłków i dobierasz sobie ilości i składniki diety pod wartośc kaloryczna posiłku.

 

 

PS takiego badziewia jak jogurciki to nawet nie uwzględniaj chyba że to naturalny 0% tłuszczu.


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

hmmm.. tabela kaloryczna na nic mi się nie zda bo ja tu mam zupełnie inne firmy, produkty (mieszkam w niemczech) więc zapewne będą się różnić od tych w polsce... 

 

no i jestem na intermittent fasting i mam 4 godziny na zjedzenie tego wszystkiego więc myślę że wystarczy podzielić na 3-4 posiłki... i dzięki za wszelką pomoc :)

 

a jogurcik nie naturalny tylko smakowy ale 0,1% tłuszczu...

 

a no i pytanko czy to co tam wyżej obliczyłem czy się zgadza czy coś źle robię?


Użytkownik Stivciu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

100g kurczaka czy twarogu chudego nawet w chinach ma tyle samo białka i kalorii.... użyj logiki jak google ci sie nie chce ale nie licz że ktoś odwali robote za ciebie.


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

no niby niby ale nie wszystko... a nie chodzi o odwalenie roboty za mnie bo nie chodzi o to że mi się nie chce tylko o to że nie umiem :P i próbowałem dziś i wpierdzieliłem dziś 250g ryzu co uważam że dużo za dużo :P bo właśnie jakoś tak chusteczkowo dobrałem a i tak nie  było 2300 kcal i makro... (węgle pasowały ale tłuszcze i białka nie...)


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

Jezus Maria... masz oczy? Masz poczytaj jak wyglądają diety podwieszone z czego sa zrobione posiłki.... i dobierz kalorycznie pod siebie. 200g ryżu na surowo ma prawie 800kcal i żanego białka zwierzęcego to co to ma być za posiłek? Tak trudno wejść w jakikolwiek temat w dziale dieta i CZYTAAAAAAAAAAAAAAAAĆ ?  

 

Świerzbi mnie ręka ale za chiny ludowe ci tej diety nie napisze masz sie sam wysilic i poczytac jak sie ja układa a mamy to napisane na naszym forum w dziale DIETA w tematach podwieszonych.


Mateusz Pawlak ;)


Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 17 lat 180cm 94kg

znaczy zapomniałem dodać że ryż podzieliłem na 2 porcje po 125g no i pierwszą z około 150 gram gyrosa a drugą z 200g kuraka

 

wiec białko zwierzęce jest :P tylko chodzi mi o to że czytam te diety wszystkie i czytam... i wszedzie albo jakieś łososie nie łososie albo odżywki, suplementy albo po 6 jajek dziennie... a wiadomo jak to wchodzi :D

 

także naprawdę... ja się staram jak tylko mogę i teraz też zapierdzielam żeby to mądrzej ułożyć bo wczoraj pochłonąłem około 1800-2000kcal.. a jak jestem teraz na intermittent fasting to jak rodzicie zobaczyli że w ciągu około 2-3h pochłonąłem to wszystko to się dziwili co to niby za dieta i że to nic nie da :D

 

wiec chodzi o to że nie to że mi się nie chce... tylko ja nie potrafię.. mimo wielu prób :P wychodzą mi jakieś mega posiłki dla ciężarowców i co wiadomo wtedy kosztuje też dość dużo..  no i nie umiem się zmieścić w makro... z białkiem...  także naprawdę proszę o pomoc :P

 

P.S. ja teraz zapierdzielam i próbuję jakąś ułożyć na dziś (bo musze jakoś przetrwać :D) no i dam to też może do poprawki.. ale prosze mi też pomóc... bo ja nie wiem czy ją ułożę a zapewne jak już ułożę to i tak pewnie będzie kompletnie zła :D i się okaże że do poprawki jest wszystko :P 


Użytkownik Stivciu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024