Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie podstawowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Qubero_28
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pytanie podstawowe

Cześć jestem tutaj nowy, mam bardzo długą przerwę w ćwiczeniach jak i w zdrowym trybie życia, ale wszystko zaczyna się na nowo układać dlatego tutaj piszę. Do rzeczy.

 

Moje pytanie jest bardzo proste. Co zrobić żeby przybrać na masie ? HAHAHAHA Za pewne rozbawiłem teraz 11 na 10 czytających ten tekst. Pytanie oczywiste i odpowiedzi miliony. Teraz poszerzam kwestię. Zrozumiałą sprawą jest dieta i trening, natomiast w chwili obecnej nie mogę sobie pozwolić na siłownię ani też na jakieś regularne treningi ze względu na charakter i czas pracy jaką wykonuję. Mogę sobie natomiast pozwolić na wydatek rzędu 10 EURO dziennie na samo jedzenie i na tym póki co chciałbym się  skupić. Muszę wspomnieć o ważnej rzeczy, przez ostatnie miesiące nie dbałem zbytnio o zdrowie, nieregularny tryb życia, picie kawy w dużych ilościach w tym na czczo, alkohol, nie dojadanie.  To wszystko niestety wpłynęło na mój organizm tak jak wpłynęło, ale wiem że da się to wyprostować, chciałbym zrobić wszystko żeby do wakacji przybrać chociaż te 5 kg, wiem że jest to wykonalne i mam w sobie MOCNE postanowienie poprawy, jaką zasadę przyjąć, jakie produkty spożywać w większej ilości a jakie w mniejszej ? Czy może ktoś z Was zaproponować jakąś nieskomplikowaną dietę która „postawiła by mnie na nogi” ?

Na zakończenie dodam iż jestem mężczyzną i mam 28 lat. Aktualna waga i wzrost to około 67-8 kg i 180 cm, także kiepsko, wiem i nie boję się do tego przyznać. Proszę o radę, na jesień i tak zamierzam wrócić na siłownię i wrócić do regularnych treningów póki co jestem tutaj bo trzeba z czegoś żyć J

 

Pozdrawiam

 

Qubero_28


  • 0

lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie podstawowe

Więc tak możesz sobie ustalić, że jesz równe 5 posiłków dziennie. Nie wiem jak Twój organizm działa na węgle, czy podlewa Cię czy nie, ale bez siłowni to ciężko będzie złapać kg na mięśniach.
Co do kasy to 10 EURO na dzień, na PLN raczej się nie opłaca przeliczać i porównywać chociaż nie wiem gdzie mieszkasz itd, ale myśle, że na 500-600g kuraka dziennie powinno wystarczyć.
http://forum-kultury...-diety-na-masę/


Użytkownik lezu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024