Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
N apierwszym planie to masa masa i jeszcze raz masa.
Wróciłem z Holandii jeżeli mozna to tak nazwać.
Powróciły strzępki mnie(problemy z pikawą i cała kiedys wypracowana masa poszła sie jeb..., psycha tez nie najlepiej)
Teraz odbudowywuje to co straciłem.
Jeżeli chodzi o sztuki walki to całe lata dziecięco-młodzieńcze trenowałem różne sztuki walki (karate,bjj i aikido).

Interesuje mnie wszystko to co zwiazane z kształtowaniem ciała i ducha.
I jeszcze to aby potrafić obronić siebie ewentualnie swoją kobietę.

Masz racje nogi muszą być silne( z kobitką na barana uciekać {SMILIES_PATH}/lol.gif )

AcH tE kLuBy........
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Damian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
Co ty za bzdury gadasz ja myślę że po prostu wymiękłeś bo karate nie jest łatwą sztuką walki ale najtwardszą i jeżeli się ćwiczy kilka lat w moim przypadku 4 :D to nie zagrozi ci jakiś dzieciak z podwórka ;/ powiem ci tak mój kumpel ma 16 lat ma w karate żółty pas i ostatnio jakiś koleś koło 30 lat dobrze zbudowany sie na niego rzucił to zgadnij kto oberwał ? ludzie sie gapili i nie wiedzieli co sie dzieje że 16 letni chłopak leje dorosłego mężczyznę. Nie wiem w sumie po co to pisze bo jak dla ciebie karate jest niczym to nic to pewnie nie zmieni ale według mnie jesteś zwykłym leniem a jak sie umiesz dobrze bić to zawody wyglądają zupełnie inaczej pooglądaj se walki w necie to się przekonasz a jak stoisz na macie na zawodach i nic nie robisz to nie wiem po jaką cholerę cię ktoś tam wystawił. I na przyszłość zastanów się co piszesz bo to co napisałeś jest żałosne , a kto był twoim trenerem ?? A i ja mówię o kyokushin kan :D.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
Chyba cos zle zrozumiales ten temat... Piszesz o zawodniku ktory ma 16 lat i wpierdolil 30 letniemu gosciowi dobrze zbudowanemu. Czy gosciu tez trenowal Kyokushinkai? To po co sa kategorie wagowe na zawodach w Karate Kyokushinkai? Dlaczego zawodnik z waga 65kg nie walczy z maszyna 110kg?! Moze sie myle bo Ty masz sparingi z Drewniakiem i Włodzimierzem Rójem i zawsze wygrywasz.... SZTUKA WALKI + MASA = POWER !

Damian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate

Więc bardzo dużo osób chwali się tym ,że chodzi na karate. Powiem szczerze ,że to wielki shit! Niewiem, być może trafiłem na takiego instruktora. Karate nic mi w życiu nie pomogło. A zawody... zawody to juz błazenada. Stoisz i ty i zawodnik przeciwny. I np masz wykonać uderzenie nogą, on wie gdzie. I musi tylko zablokować. W karate dorobiłem się tylko 5 miejsca na poziomie województwa.
Nie polecam karate!



Chodziło mi o to że koleś mówi że karate to gówno i nie poleca no i jak można przewidzieć co ktoś zrobi no chyba ze jest jakimś geniuszem w co wątpie :D No a z tym kumplem chodziło o to że koleś mówi ze karate mu nic nie pomogło to mu próbuje wytłumaczyć ze jak sie przyłoży i będzie intensywnie trenował to będzie w stanie napierdolić nie byle kogo :D
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate

Chodziło mi o to że koleś mówi że karate to gówno i nie poleca no i jak można przewidzieć co ktoś zrobi no chyba ze jest jakimś geniuszem w co wątpie :D No a z tym kumplem chodziło o to że koleś mówi ze karate mu nic nie pomogło to mu próbuje wytłumaczyć ze jak sie przyłoży i będzie intensywnie trenował to będzie w stanie napierdolić nie byle kogo :D


Heheheh, widzias jaki zonk! Podpisales sie pod odpowiedzia Placeckiego a pijesz do goscia ktory zalozyl ten temat :D Jak chcesz odpisac komus to zostaw jego wypowiedz nad swoja odpowiedzia. Masza racje Ja trenowalem 8lat Kyokushinkai i jestem zawsze zadowlony nawet gdy moja waga osiaga 130+. Pozdro

Revu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kątownia :) Częstochowa ;P
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
nie zgadzam sie z kolesiem ktory zalozyl owy temat... a co do szkól karate ja cwiczylem tradycyjne shory-yu <czy jakos takos sie to pisze> niestety musialem przerwac z racji silnego bolu kregoslupa < jeszcze 2 miesiace sie kurowalem po odejsciu z sekcji by wrocic do normalnego stanu organizmu> no ale cwiczylem 2 lata na paski tez nie chcialem zdawac mialem bialy w kimonku sobie chodzilem bo po co sie unosic i chwalic przed innymi O ja to mam taki i taki pas... bylem tez na paru innych treningach <przewaznie ogladalem> innych sztuk walki.

Karate to jest naprawde boskie !!! ale zeby bylo cacy musi byc dobry trener, dobra atmosfera w dojo i chec bycia najlepszym. Mnie karate sie przydalo na ulicy nieraz chociaz wczesniej jak wiekszosc chlopcow mialem solo z tym czy tamtym i raz wychodzilem z tarcza a raz na tarczy... Jednak musze powiedziec ze po cwiczeniach juz nikt mnie zaczepiac nie chcial raz musialem tylko udowodnic <zostalem zaatakowany> przez kolege = zlamalem mu nos + 1 palec od stopy na mojej nodze sobie zlamal... <dobry blok :D> i lekko go obilem chociaz wcale nie chcialem


OFC ze lepiej byc masywny i silny oraz umiec sie bic na 3 czyli uderz uderz zabij ... ale karate to samo w sobie jest zycie i smak tego istnienia


tyle ode mnie :D
  • 0

.R.E.V.O.L.T. ---> BuNtoWnik
... z wyboru


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
Andy Hug z Kyokushinkai Karate !

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate

Andy Hug z Kyokushinkai Karate !

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Salfazin
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:on jest ?
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
Karate jest dobre na początek :)
Rozwinięcie sie , wstep .
Mam koleżkę który ćwiczył karate przez 6 Lat , i co z tego miał ? Caly pokój zajebany medalami , pucharami .
Jeden z najlepszych w Polsce , miał jakiś tam najlepszy rekord w polce , w walce z Czechem już dokładnie nie pamiętam dokładnie jaki to był rekord .
Wygrywał prawie wszystko ,raz na mistrzostwach świata przegrał z Niemcem był na drugim miejscu .
Teraz skończył z Karate i zaczyna przygodę z Vale Tudo .
Mówi że nie ma porównania Karate a Vale Tudo .
A Vale Tudo ćwiczy od roku , wiec z tego co on mówi , to moim zdaniem szkoda czasu .
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
Jakie karate ta koleżanka ćwiczyła?

Karate a Vale Tudo to można powiedzieć dwie inne bajki :)
  • 0

Salfazin
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:on jest ?
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
Karate Goju-ru
nie koleżanka tylko Koleżka byku ;]
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate
a sora :)
Ja i tak bym najbardziej polecał kyokushin
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 najnowszych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024