Skocz do zawartości


Zdjęcie

odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Kapitan Ivan
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu
Witam, trudno mi nazwać samego siebie aż amatorem kulturystyki, bo po prostu ćwiczę w domu, ale chciałbym zapytać was o parę kwestii, aby moje poty nie szły na marne. ;)
Jak wcześniej wspomniałem pytania są odnośnie ćwiczenia w domu, bez użycia jakiegokolwiek sprzętu (nawet drążek mam tylko w spodniach, just sayin' ;<), chcę po prostu wyrobić sobie rzeźbę kiedy będę tył. (jak dotąd ważyłem przez ponad rok bez przerwy 63kg przy 187cm wzrostu)
1. Jakie ćwiczenia na "klatę" i brzuch polecacie. (oprócz pompek i brzuszków oczywiście, najlepiej na brzuch na wszystkie mięśnie)
2. Co robić po a6w (zostało mi 5 dni do końca, może po jakiś inny cykl ćwiczeń?)
3. Czy przerwy pomiędzy ćwiczeniami (takie krótkie, max 5 min) bardzo negatywnie wpływają na efekt? Czy lepiej ograniczyć przerwy, czy jednak nie robi to różnicy?
4. Co polecacie do diety, żeby utyć? (bez odżywek, póki co piję własnej roboty koktajl proteinowy z mleka, śmietany, twarogu i bananów)

Póki co tyle, jak coś dojdzie to będę się dalej pytał. ;)
Pozdrawiam, Ivan.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu
Bez ławki, sztangi, sztangielek i obciążenia nic konkretnego nie zdziałasz.Możesz robić ABS.
  • 0

Kapitan Ivan
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu
A mógłbyś podać jakieś dobre (najlepiej sprawdzone i polecane ;)) linki do ABSu? Głównie znajdowałem takie z potrzebnym drążkiem. ;<
  • 0

Termosport_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu

Niestety moim zdaniem tak czy inaczej będziesz potrzebował przyrządów. Be znich możesz skupić się na pompkach oraz brzuszkach. Można przeciez kupić ławeczkę  za małe pieniądze,plus obciążenie i będziesz miał znacznie szersze pole do ćwiczeń.


  • 0

Kapitan Ivan
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu

Z ławeczką i tak problem z miejscem, bo sam mam pokój 4x4. ;) A jakieś przyrządy, które zajmują mniej miejsca? Jakiekolwiek hantle lub cokolwiek możecie poradzić?


  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpowiedni zestaw ćwiczeń w domu

Sztanga i sztangielki też muszą być, ale ławka to podstawa.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024