Skocz do zawartości


Zdjęcie

USP Labs OxyElite Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: oxy elite pro (1 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz produkt?

  1. Bardzo dobry (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Dobry (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Średni suplement (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania:

  1. Usuwanie zatrzymanej wody (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Siła (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Wytrzymałość (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Redukcja tłuszczu (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

USP Labs OxyElite Pro
OxyElite Pro to jeden z najlepiej działających suplementów wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Firma USP Labs charakteryzuje się tym, że suplementy, które wprowadza na rynek w krótkim czasie stają się bestsellerami. OxyElite Pro poprzez użycie odpowiednich składników skutecznie blokuje apetyt na słodycze oraz wykazuje ma działanie pobudzające, co sprawia że mimo dostarczania niskiej ilości węglowodanów ma się dużo energii potrzebnej podczas treningów.
 
OxyElite Pro nie jest kolejnym spalaczem tłuszczu, którego działania w ogóle nie czuć, a na efekty trzeba czekać miesiącami. Już po pierwszej porcji OxyElite Proodczuwa się zwiększenie poziomu energii, dzięki czemu można przeprowadzać długie i wyjątkowo intensywne treningi. OxyElite Pro szybko i trwale spala tłuszcz na kilka sposobów. Po pierwsze, przyspiesza przemianę materii. Po drugie, zwiększa intensywność treningów, hamuje apetyt, podnosi poziom noradrenaliny, a co za tym idzie – zwiększa się termo-geneza (produkcja ciepła) w organizmie.
 
Uwalnia wolne kwasy tłuszczowe z magazynów tłuszczu, dzięki czemu mogą one zostać spalone i zamienione na energię. OxyElite Pro ukierunkowuje organizm na spalanie tkanki tłuszczowej jako źródła energii.
Dzięki wyjątkowemu zestawieniu składników aktywnych OxyElite Pro jest inhibitorem receptorów alfa-2-adrenergicznych. Inhibitorem – co oznacza, że substancje aktywne zatrzymuje, blokuje receptory alfa-2-adrenergiczne, co wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, czyli odchudzanie.
 
Oxy Elite Pro to jest spalacz dla ludzi doświadczonych w tym temacie. Używałem już kliku tych mocniejszych produktów do spalania tkanki tłuszczowej, niektóre nawet już zostały wycofane ze sprzedaży. Zaczynając przygodę z tymi kapsułkami, podszedłem do tego jak zwykle z rezerwą, bez zbędnych emocji, ponieważ nie zawsze to co słyszymy w szumnych zapowiedziach ma potwierdzenie w rzeczywistości. Jednak po pierwszej połkniętej wiedziałem, że będzie niezła jazda z tym suplem. Przez pierwsze dwa tygodnie chodziłem nakręcony, później sytuacja się unormowała, nie było już takiego pobudzenia, ale na aerobach cały czas było dużo mocy. 
 
Stosowałem 2 kapsy dziennie, rano i po południu po jednej. Raz zwiększyłem dawkę do dwóch w porcji, ale nie był to dobry pomysł, więc radzę trzymać się 2 kapsułek dziennie. Trzymałem dietę redukcyjną, robiąc trening siłowy pięć razy w tygodniu, aeroby po siłce 30-50min cztery razy w tygodniu, zgubiłem 13kg w 6 tygodni! Nie ukrywam, że spadło też trochę mięśnia, ale efekt i tak był niesamowity! Nie spodziewałem się takiego mocnego działania. Polecam wszystkim, którzy szukają mocnego spalacza.

###OBRAZ_USUNIETY###

 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024