Spalacz kreta i bcaa czy dozucic cos jeszcze
Napisano Ponad rok temu
Od poniedzialku zaczelem cykl w ktorym moja suplementacje wyglada tak
Rano na czczko 1 paka animal cutsa puzniej pol godziny przed treningiem 2 paka. Odrazu przed treningiem pije bcaa z activlaba a po treningu bcaa i 4 capsy crety z olimpu. Cel to redukcja.
Pytanie me brzmi czy dozucic do tego cos jeszcze?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''
Napisano Ponad rok temu
Pozdrawiam
Napisano Ponad rok temu
Pozdrawiam
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Cwiczyc aikido przekrojowo czy tradycyjnie? |
AIKIDO |
|
|
||
Twarda szkoła czy szaleniec? |
JIU JITSU |
|
|
||
Chudnąć jeszcze czy zacząć ćwiczyć na siłowni. |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czy ktos moze polecic NAJLEPSZY klub MUAY THAI w Krakowie? |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
zaglosujcie raz jeszcze !! )) |
JUDO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
pomoc w doborze supli- Ponad rok temu
-
kreatyna przed i po treningu- Ponad rok temu
-
Warto brac ?- Ponad rok temu
-
Spalacz tłuszczu- 17 lat (brzuch)- Ponad rok temu
-
Dobór odżywek pomoc- Ponad rok temu
-
kolejny cykl - pomoc w doborze- Ponad rok temu
-
kreatyna + miód- Ponad rok temu
-
Enzymy trawienne i probiotyki- Ponad rok temu
-
Jakie odżywki dla początkującego- Ponad rok temu
-
kreatyna- Ponad rok temu




Ponad rok temu
