Ćwiczenie na środek klatki.
Rozpoczęty przez Guest_kar0l_*, Ponad rok temu
20 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
"BUSHIDO" - Ośrodek Sportów Azjatyckich w Białymst |
KARATE |
|
|
||
cwiczenie na biceps "21" |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Ćwiczenie na sucho |
Trening dla zaawansowanych |
|
|
||
MARTWY CIĄG - podstawowe ćwiczenie |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Pewien srodek |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Mam gotowe treningi - Czy bedzie ok ?- Ponad rok temu
-
rzeźba w 5 miesięcy?- Ponad rok temu
-
Trenig pomoc- Ponad rok temu
-
Proszę o pmoc w treningu raz w tygodniu- Ponad rok temu
-
Początki.- Ponad rok temu
-
Trening masa mięśniowa a spalanie tkanki tłuszcz.- Ponad rok temu
-
Pomoc przy planie treningu dla 14 latka- Ponad rok temu
-
Rzeźba mięśni brzucha- Ponad rok temu
-
NOWATORSKA OBWODÓWKA 2013- kevin1984- Ponad rok temu
-
Silne plecy- Ponad rok temu





Ponad rok temu
