Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

buczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Początek
Ćwicze od mniej więcej roku systematycznie. Diety jako takiej nie prowadze ( po prostu jem co popadnie :D chciałbym włączyc teraz jeszcze jakieś białko. I tutaj mam problem nie wiem co teraz jest najlepsze co da największe efekty. Wszędzie polecają mi HMB, ale nie jestem za bardzo do tego przekonany. Nie wiem co mam robić co wybrac moze cos polecicie z własnego doświadczenia?? cena do 100 zł
  • 0

xkuba!x
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Zależy co chcesz osiągnąć ?
  • 0

slimshavy

slimshavy

    slimshavy

  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
podaj swoje parametry (wiek, waga, wzrost)
jaki cel treningu ?

buczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Wiek: 18 lat
Waga: 80 kg
Wzrost: 186 cm
Cel: masa mięśniowa
  • 0

slimshavy

slimshavy

    slimshavy

  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
buczek

problem w tym ze nie wiadomo jakie masz luki w diecie (jem co popadnie), zeby ci polecac jakas odzywke do jej uzupelnienia,

w celu rozwoju masy nie ma lepszego supla wspomagajacego jak kreatyna, jednak jesli nie bedziesz dostarczal odpowiedniej ilosci materialu budulcowego to i ona nie pomoze

buczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Kreatyna to wyższa szkoła jazdy z którą jeszcze nie chce próbowac. A mozecie mi chociaz powiedziec jakie białko jest teraz najlepsze według was??
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Buczek powinieneś jeść ok. 3000 kcal,ile ty spożywasz?Białko tanie:Ostrowia,lepsze !00% Whey z ON,Kaizen,Whey Shake
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
a po co ci białeczko na początek ??? zależy ci na rzeźbie czy narazie na zwiekszeniu masy a późnie rzeźbieniu (bo trzeba mieć co rzeźbić)


zrób tak ułuż sobi diete (7-8 posiłków), jak beda braki w diecie do dokup gainera

a od tak kupić możesz sobie monohydrat dobrej firmy żeby czysty był (polecam universal micronized creatine 500g) oraz do tego środek transportujący np dobry i tani to Dextro Juice Olimpa

Za kreatyne i Dextro zapłacisz do 100zł
Dobry Gainer do 170zł (5kg-7kg)

I jak będzie dobra dieta,będziesz pił 5-7litrów wody dziennie,kreatynka,dextro,gainer to w ciągu półtora miesiąca 6kg do przodu i siła dużo dużo do góry

PZD
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Tyle że Dextro nie działa na wchłanianie kreatyny i jej nie transportuje.robi to insulina która dextro wydziela,ale kinetyka wchłaniania dextro to jakieś 15 minut,a mono 2 godziny,także się mija to z celem.Lepiej kupić mono Creapure(Fitmax,Kaizen,Universal) i pocisnąć na nim samym.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
co ty mi tu wypisujesz o dextro???? w skład dextro juice wchodzi tauryna,glutamina i wiele innych cennych transporterów kreatyny.

Firma Kaizen miała kiedyś problemy z jakością supli (nie wiem jak teraz jest), Fitmax nie należy do czołówki firm o najczystrzych formułach kreatyn, a należa do nich Universal oraz MRM
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Od kiedy w Dextro jest glutamina?O ile tauryne możemy uznać za transporter kreatyny(udaje w organiźmie działanie insuliny) o tyle glukoza nic pozytywnego nie daje z przyczyn wymienionych powyżej.Co do jakości firmy Fitmax to chyba pomyliłeś ja z tą która kiedyś była(odkąd przejął ją Igor Mazurenko)bo teraz kreatyne,bcaa,aminokwasy lub glutamine ma najwyższej jakości.Zadam z ciekawości pytanie czy jadłeś coś z nowego Fitmaxa,skoro piszesz że ma słaby surowiec?
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Ludzie wszystkie transportery działają tak samo podnoszą poziom cukru we krwi co powoduje wyrzut insuliny do krwiobiegu, która transportuje składniki odżywcze do mięśni i gdzie tylko się da i wspomaga wchłanianie się składników odzywczych. Z tego wychodzi że może sobie nawet mieszać porcję kreatyny i pić ją z czystą glukozą wtedy wyrzut insuliny jest natychmiastowy i kreatyna jest bardzo szybko wchłonięta do krwi i przetransportowana do mięśni.
  • 0
Dołączona grafika

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Ale glukoza nie jest metabolizowana w watrobie,w przeciwieństwie do kreatyny,więc jak może się szybciej wchłonąć?Z tego co wiem to transporterami jest tauryna i k-r-ala i wcale nei podnoszą ilości insuliny we krwi.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Mariusz P.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / ADP
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek

Ludzie wszystkie transportery działają tak samo podnoszą poziom cukru we krwi co powoduje wyrzut insuliny do krwiobiegu, która transportuje składniki odżywcze do mięśni i gdzie tylko się da i wspomaga wchłanianie się składników odzywczych. Z tego wychodzi że może sobie nawet mieszać porcję kreatyny i pić ją z czystą glukozą wtedy wyrzut insuliny jest natychmiastowy i kreatyna jest bardzo szybko wchłonięta do krwi i przetransportowana do mięśni.



kolego to co mówisz jest prawdziwe aczkolwiek przestarzałe.. tak jak mówisz sądzono 2-3 lata temu... teraz sytuacja odwróciła się o 180 stopni a stało się to po przeprowadzeniu badań na czas wchłaniania kreatyny i czas wyrzutu insuliny do kriwoobiegu po podaniu jakiegoś monosacharydu.. otóż te czasy zasadniczo się różnią.. zanim kreatyna się przyswoi i zacznie trafiać do krwioobiegu minie około 60minut.. insulina natomiast po podaniu np glukozy, zostaje do krwioobiegu wystrzelona niemal natychmiast i zanim w krwioobiegu pojawi się kreatyna to po tej insulinie nie będzie już śladu.. a co za tym idzie insulina nie pomoże transportować kreatyny do miesnia... dlatego w tej chwili odchodzi się od podawania cukrów prostych bo one tylko więcej szkodzą niż pomagają (wiadomo że skoki insuliny nie są dobre dla organizmu) mam nadzieje że wytłumaczyłem to na tyle mało zawile że wszyscy zrozumieli.. pozdrawiam
  • 0

vito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
tak czy siak buczek nie kupuj hmb i jak z ta dieta , rozkminiłeś coś ?
  • 0
rozpiski supli
gg: 1440656

zapraszam na mojego bloga
www.mocnyblog.pl

buczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:187
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Co do diety to jakos nie bardzo to widze bo nie jestem dość systematyczny jeśli chodzi o jedzenie, staram sie jeść jak najwięcej i jak najczęsciej, różnie bywa ... a co do motywacji w sprawie diety to nie moge liczyc na nikogo bo rodzice nie chcą miec nic wspólnego z moimi "wygłupami". Mozecie ułożyc diete postaram sie jej trzymać. Zależy mi na masiee przede wszystkim...
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek

Co do diety to jakos nie bardzo to widze bo nie jestem dość systematyczny jeśli chodzi o jedzenie, staram sie jeść jak najwięcej i jak najczęsciej, różnie bywa ... a co do motywacji w sprawie diety to nie moge liczyc na nikogo bo rodzice nie chcą miec nic wspólnego z moimi "wygłupami". Mozecie ułożyc diete postaram sie jej trzymać. Zależy mi na masiee przede wszystkim...

Masz tutaj tematy o dietach popatrz Sobie i w miarę możliwości Sam Sobie podobieraj posiłki - ale dieta no nie "wygłupy" tylko zdrowe odżywanie się :D

http://www.forum-kul...?showtopic=2580
http://www.forum-kul...?showtopic=1309

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek
Jak nie będzie diety to skąd dostarczysz budulec do budowania masy?
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024