Wyciskanie sztangi w leżeniu, na ławce - Jerzy Furmanek
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nigdy nie mów nigdy !
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
wyciskaniesztangielki a sztanga |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Gryf sztangi ... |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czym mogę zastąpić wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce skośnej ?? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Wyciskanie |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czemu wyciskanie sztangi leżąc nie jest idealnym ćwiczeniem na klatkę? |
Trening dla zaawansowanych |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Zajebista kulturystyczna motywacjaEXPERTO - Ponad rok temu
-
PUSH UPS KTO TAK DA RADE ;)pit86 - Ponad rok temu
-
Zack McGuirk- Ponad rok temu
-
UA Przekozacka reklama- Ponad rok temu
-
trening bez żelastwapit86 - Ponad rok temu
-
Motywacja - Jan Łuka- Ponad rok temu
-
Dennis James- Ponad rok temu
-
Alexei Lesukov 24 lata- Ponad rok temu
-
Jestem Bogiem Film caly- Ponad rok temu
-
Motivation- Ponad rok temu




Ponad rok temu
