Skocz do zawartości


Zdjęcie

insulina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

dudolt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,silownia
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:85
  • Przysiad [kg]:185
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

insulina
witam mam 300 jednostek insulin glargine firma lantus solostar:) to jest dlugo dzialajaca to moj 1 raz jakie dawki i przez ile stosowac mozna?
  • 0

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
w jakim celu chcesz ja stosowac?
  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...

Maravia
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2603 postów
  • Pomógł: 3
98
Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
Na litosc !!! Chłopie ogarnij sie!! Zadajesz pytanie jak masz brac insuline? A Ty wiesz na co masz ten srodek?

Tym leczymy cukrzyce u dorosłych jak i dzieci w wieku od 2 lat i starszych...to raz!!!!

A dwa, dawkowanie ustalane jest indywidualnie.
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
witam
niewiele osób sie bawi insa powiem ci kilka rzeczy
długo działająca nie ma znaczenia dla kulturystyki tylko krotko działającą,
następna rzecz to dieta i kiedy masz zamiar stosować inse zawsze po posiłku albo treningu z odpowiednia ilością węgli okolo 10g typu dextroza na jednostkę

ale nie długo działającą , insulina ma czas kiedy zaczyna działać wiec musisz wiedzieć kiedy masz zrobić strzała , długo działającą nie ma naprawdę korzystnego wpływu na budowanie ,
bo ciężko panować nad nią , krotko działająca ma start około 5 minut po strzale i utrzymuje się do godziny , a długo działającą ma wolny start i działa długo wiec cie zaleje fatem ,
pyzatym musisz wiedzieć ze możesz odlecieć od insy

kiedyś bawiłem się insa ale mogę ci powiedzieć ze nie ma lepszego dopingu jak insa ale to już nie zabawki dla dzieci

chyba wiesz jak działa insa i w kulturystyce jest wykorzystywana jako transporter , po insie jest super regeneracja i super dopływ substancji budujących mięśnie , regeneracja na maxa ale musisz uważać bo jak spadnie poziom cukru to możesz mieć jazdę na maxa każda insa ma wykres działania inny czas uwalniani i inny czas działania

wnioski jak juz insa to tylko krotka ,jak chcesz napisze ci wykresy działania insy i jak trzeba brać ale musisz mieć krotko działająca, po co ci przez parę godzin utrzymywać wysoki poziom cukry skoro nie potrzebujesz tego chyba ze chcesz złapać ogromne zapasy tłuszczu,
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

dudolt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,silownia
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:85
  • Przysiad [kg]:185
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
ja chce robic teraz mase ;) a mam dluga to wezne ;) mysle 5 iu przed treningiem i 5 iu po treningu, i przez ile tyg moge brac i ile potem przerwy?
  • 0

dudolt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,silownia
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:85
  • Przysiad [kg]:185
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
mozesz mi napisac wykresy i jak brac bede wdzieczny;)
  • 0

Vercetti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja :D
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
insulina super sprawa :D ale to nie dla ciemniaków
  • 0

Podobno jak byłem mały wpadłem do kociołka z Metanabolem 


DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
wiesz jest to analog insulity i utrzymuje działanie do 24 godzin , wiec naprawdę jest to niebezpieczne , wiesz ze nawet jak będziesz spal możesz mieć hipoglikemie,
jeszcze raz ci powiem lepiej jest typu humalog

początek działania 2-4 h
bez szczytowego działania
działanie do 24 h

ciężko określić dawki , przed treningiem odpada , bo to normalne ze podczas ćwiczeń spada poziom glikogenu , wiec to już jest głupie posuniecie poza tym insa dział 24 h wiec po co masz dawać w odstępie 60-08 minut, poza tym jej siła działania nie jest duża bo sie uwalnia powili co nie ma dużego znaczenia dla budowania dużej masy mięśniowej coś na pewno masa pójdzie ale tylko dlatego ze będzie dobra dieta i insa przyspieszy regeneracje
napierw zacznij od określenia jaki masz cukier , badaj go przez 2-3 tygodnie ,

i według mnie to możesz sobie zrobić krzywdę , nie będziesz w stanie jej kontrolować , bo jak skoro działa prawie 24 h tego się nie da rade , w insulinie wykorzystuje się szczytowe działanie ,

na początku podajesz odpowiednia ilisc węglowodanów , i w szczytowym momencie dobry posiłek z maxymalna ilością białka , skoro insulina jest jak pociąg doprowadzający składniki do naszych mięśni również będzie doprowadzać aminokwasy do szybkiej odbudowy mięśnia , po szczycie wszystko zaczyna wracać do normy ,

trochę inaczej --------- początek działania dajesz węgle + aminokwasy ----- szczyt dobry posiłek ----------- zejście i kontrola nie uzyskasz tego w długo działającej , wiec jaki będziesz mieć efekt prawie zerowy

daj coś jak humalog ewentualnie humalog-r jest to insulina o przedłużonym działaniu do 6-8 h ,
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

Vercetti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja :D
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
insuline sie wali z rana i po treningu. dawka ustalana indiwidualnie.
  • 0

Podobno jak byłem mały wpadłem do kociołka z Metanabolem 


dudolt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,silownia
  • Staż [miesiące]:2 lata
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:85
  • Przysiad [kg]:185
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:180
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
moze jutro bede miec ta humalog to napisz jak brac i wykres daj ;)
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: insulina
wykres mozesz zobaczyc nawet na stronie producenta , jak dziala kiedy zaczyna kiedy ma szczyt i kiedy schodzi

Ostrzeżenia:
-Insulina jest najbardziej niebezpiecznym ze wszystkich dostępnych środków dopingujących. Nieumiejętne użycie tego środka może wywołać bezpośrednie zagrożenie życia, może prowadzić bardzo szybko do uszkodzenia mózgu, śpiączki, a nawet do śmierci.
-Hipoglikemia - symptomy: dezorientacja, ból głowy, senność, słabość, zawroty głowy, szybkie bicie serca, pocenie się, drżenie i mdłości - kolejność przypadkowa. Musisz być przygotowany na to... ponieważ to może i zdarzyć się Tobie!

Jak użyć dla naszych potrzeb...
Gdy tylko skończyliśmy trening, należy jak najszybciej wyjść z siłowni. Nie należy spoglądać się dookoła na eleganckie nowe dupeczki i rozmawiać z nimi... należy jak najszybciej wsiąść insulinę. Jeżeli jest to nasz pierwszy raz należy zacząć od 4iu.
Po każdym następnym PWO, dodajemy o jedną IU, aż dojdziemy do 10iu.
Niżej przedstawiam dietę i suplementacje.

Dieta
5minut po iniekcji, należy zapodać właściwą ilość dextrosy* po 15minutach 80g WPI z WODĄ!
Po godzinę należy spożyć swój PPWO posiłek. Żadnych shaków! 40-50g białka, 40-50g węglowodanów, ZERO TŁUSZCZU!
Należy unikać tłuszczy do 2,5-3h po strzale. Pamiętaj że insulina transportuje wszystko w wysokim tempie, również tłuszcz! ...zostałeś ostrzeżony =D

*Powinieneś zacząć od bezpiecznej dawki węglowodanów, podstawową regułą jest 10g węglowodanów na 1iu insuliny. Więc jeżeli bierzesz na przykład 7iu potrzebujesz 70g dextrosy. Należy stosować tą regułę jeżeli stosunek do 10iu i wszytko jest w porządku.
Jeżeli obniżasz węgle do insuliny należy robić to POMAŁU. Jeżeli czujesz się dziwnie, znaczy to że masz za niski stosunek węgli do insuliny. To wszytko zależy od osoby... niektórzy czują hipo przy 7g/iu. a niektórzy mogą zejść nawet do 5g/iu i mają się dobrze. Należy być nad wyraz ostrożny kiedykolwiek zaczynasz zabawę z tym środkiem.

Rzeczy które należy zapamiętać:
-Cykl należy przeprowadzać 4 tygodnie ON, i 4-6 tygodni OFF. Inaczej wrażliwość na insulinę spadnie i możemy mieć problemy. Możemy wtedy stać się zależnym od insuliny...
-Dobrym pomysłem jest mieć partnera który wie, że stosujemy insulinę... Tak na wszelki wypadek jakby się coś stało by mógł nam pomóc.
-Należy mieć wszystko przygotowane już przed strzałem! Żeby nie szukać i nie stwarzać niepotrzebnej paniki. Jeżeli mieszkasz od siłowni blisko domu to możesz dojechać, ale nie wszyscy mają taki rarytas. Jeżeli robisz strzał w samochodzie, albo w zamkniętym pokoju, musisz mieć pewność że masz swój drink dex/whey. Należy mieć ze sobą także coś słodkiego, dextrose w tabletkach albo jakiś słodki napój, by móc wystarczająco szybko zwalczysz objawy hipo.
- Nie ćwiczyć podczas działania insuliny... obniży to Twój poziom glukozy i spowoduje że można dostać łatwiej hipo.
- Nie idź spać kiedy insulina jest aktywna! Wydaje się to rzecz wiadoma, ale można o tym wspomnieć. Podczas snu, nie wiesz czy masz objawy hipo, więc pozostań czujnym
- Nie bierz prysznicu podczas działania insuliny... trudno powiedzieć dlaczego, ale po prostu trzymaj się tej zasady.
- Hipoglikemia może pojawić się bardzo szybko, dlatego też bądź przygotowany na ewentualne przyjście jej objaw, by móc zwalczyć ją.

Rzeczy, które musisz zrobić przed użyciem insuliny, gdy tylko czujesz się, że jesteś gotowy
-Po pierwsze należy zaopatrzyć się w glukometr... jeżeli nie masz, to nie należy stosować insuliny.
-Po drugie, gdy tylko będziesz miał glukometr, pierwszą rzeczą którą należy zrobić to sprawdzić poziom cukru z samego rana po przebudzeniu. To będzie TWÓJ osobisty punkt odniesienia. Sprawdzaj tak przez parę dni, by sprawdzić jakie masz poziomy.
-Po trzecie, dobrym pomysłem jest sprawdzić po posiłku PPWO (ok. 60-70min) poziom cukru, jeżeli nie wyrówna się to należy spożyć 150g piersi z kurczaka wraz z 25g dextrosy.

i musisz strasznie uważać przeczytaj dokładnie i kurwa radze się stosować do wszystkiego raz kumpla ratowałem jak na redukcji zszedł poniżej 3g/ jednostkę

Użytkownik DAmianXXL edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024