Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z ławeczką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

chomik6666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

problem z ławeczką
Siemka, mam problem z ławeczką a mianowicie z jej wyborem. Przeleciałem inne tematy z ławeczkami i dużo osób poleca ławeczki marbo ale nurtuje mnie jedna rzecz a mianowicie jak na przykładowo takiej ławeczce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] robić komfortowo wyciskanie sztangi czy sztangielek głową w dół? Niby ma ona normalnie regulowany skos w dół ale nie ma żadnej blokady ani nic na nogi co trzymało by całe ciało podczas wykonywania takiego ćwiczenia. Logicznie myśląc jak położysz się na takiej ławce głową w dół razem z przykładowym 70kg to automatycznie się zjeżdża :/ Jak ma ktoś u siebie na siłce ławeczke ze skosem ujemnym bez żadnej blokady na nogi to niech się wypowie jak mu się z niej korzysta :) Chyba że macie jakąś inną godną polecenia ławeczkę ze skosem ujemnym i z jakaś blokadą co by nie "zjeżdżać" :P

Użytkownik chomik6666 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba95
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
46
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpacie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Waga [kg]:masa

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z ławeczką
Czołem! Ja w domu mam taką ławeczkę : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i powiem Ci, że nie ma problemu ze zjeżdżaniem z niej podczas robienia skosu w dół. Dlaczego? a mianowicie zaplatam nogi o przednią część( dla mnie jest to najwygodniejsza opcja) ale tez brat mi siadał na kolana i nie było problemu. A poza tym jeżeli ćwiczysz bez koszulki to jesteś spocony i masz dobra "przyczepność". Tak więc ja nie widzę problemu:) pozdro
  • 0

"Never Back Down!"


przemo16
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z ławeczką
Ja mam podobną tylko modlitewnik z przodu wiec można się o niego spokojnie zaprzeć.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024