Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjionalisci.... pomozcie ci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

grabek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Profesjionalisci.... pomozcie ci
Witam mam 24 lata wzrost 174 waga 82 kg na poczatku przygody z silownia bylo 76kg od roku chodze na silownie, trzy razy tygodniowo.Nie mam mozliwosci trzymania sie diety z powodu pracy jaka wykonuje i nie regularnych godzien jedzenia.Od kiedy chodze na silownie bralem troszke supli.. na poczatku na sucho zeby rozruszac sie troszke, robilem tak co poltora miesiaca pelny cykl monohydrat i bialko,po jakis 2 miesiacach jabłczan i bialko, pozniej tylko hmb i bcaa.

Moim najwiekszym problemem jest tluszcz na brzuchu
Teraz do konkretów chcialbym aby ktoś polecił mi dobry spalacz bralem juz OLIMP THERMO SPEED EXTREME nic nie dzialał na mnie nie widziałem zadnych efektów i zmian w swoim ciele pozniej byl czas na F.A Xtreme Thyroburn no pociłem sie strasznie ale i nic wiecej zaznaczam od razu ze przez caly cykl brania spalacza robilem areoby.i trening na rzeźbe ( wiecej powtórzen malym cięzarem i z małymi przerwami)

Bardzo prosze o profesjionalna pomoc
  • 0

WitcherIsMyName
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Earth
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Muzyka,Piłka Nożna,Film
  • Staż [miesiące]:rośnie!
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:106
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:62
  • Przysiad [kg]:nie próbowałem.
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Martwy ciąg [kg]:nie próbowałem.
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjionalisci.... pomozcie ci
nawet Bóg ci nie pomoże bez diety na redukcje. Spalacz to tylko dodatek, nie wierz w to, że jak kupisz spalacza za pół wypłaty to żrąc go do kebaba zrzucisz w cudowny sposób oponę. Też mi przykro, ale bez diety nic się nie ruszy.
3m sie!
  • 0
You can kill me, but never defeat...!

"Kings shall be Kings, Slave shall serve..." - dziennik treningowy WitcherIsMyName.
http://forum-kulturystyka.pl/topic/25402-kings-shall-be-kings-slave-shall-serve-witcher-ek-dieta/

grabek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjionalisci.... pomozcie ci
ale jeslli intesywniej zaczne pracowac na silowni no kebabow jesc nie bede ;] to moze cos pomoze chodzi mi o to aby ktos polecil cos co mu pomoglo co dziala a nie tylko placebo
  • 0

WitcherIsMyName
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Earth
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Muzyka,Piłka Nożna,Film
  • Staż [miesiące]:rośnie!
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:106
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:62
  • Przysiad [kg]:nie próbowałem.
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Martwy ciąg [kg]:nie próbowałem.
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjionalisci.... pomozcie ci
polecić to ja ci mogę listę dobrych produktów na spalanie, jedynym mankamentem jest to, że bez odpowiedniej diety nie zadziałają tak jak byś tego chciał.
Ale skoro się upierasz to konkretnymi reduktorami są Venom i Lipo 6 black. Możesz próbować to stosować, tylko potem nie miej do nikogo pretensji że straciłeś kasę a opona została :)
3m się!
  • 0
You can kill me, but never defeat...!

"Kings shall be Kings, Slave shall serve..." - dziennik treningowy WitcherIsMyName.
http://forum-kulturystyka.pl/topic/25402-kings-shall-be-kings-slave-shall-serve-witcher-ek-dieta/

grabek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjionalisci.... pomozcie ci
a nie bede mial do nikogo prenetsiji spokojnie ;] wiesz ale jesli tak jak napisalem nie ma opcij zeby utrzymywac diete to boku sobie nie wyrwe musze ratowac sie tym co jest :)
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjionalisci.... pomozcie ci
Jak masz problemy z regularnym jedzeniem to Dieta Jem /Nie jem i jazda :)
Rzeźba =większa liczba powtórzeń,mniejsze ciężary =PIERDOLENIE ... Serie łączone ,super serie i jazda !
Z supli to powiedz ile masz siana

grabek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Profesjionalisci.... pomozcie ci
ty a jak to dieta jem nie jem ?? ;D hmm no wydaje mi sie ze jesli chodzi o hajs no to no miesiecznie 200 - 300 zl moge wydac na suple mam nitrobolon II w proszku ale chce zaczac go brac jak bym skonczyl cykl ze spalaczem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024