Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zjesc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

wafel_86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zjesc?
Witam! Mam takie nietypowe pytanie.. gdyz nadchodza wakacje <moja przerwa w treningach> a zaraz po nich zamierzam caly rok cwiczyc na rzezbe a za tem tym bardziej nie chce aby przez te wakacje dorzucic pare cm w talii i z tym moje pytanie: gdy zglodnieje chodzac po ulicach np. Krakowa i nie majac mozliwosci nic sobie przyrzadzic co mogl bym zakupic w sklepie spozywczym i nie martwiac sie ze cos mi sie odlozy i spokojnie zjesc, oczywsicie moge sam przeczytac co ma najmniej wegli ale za to na kaloriach i tluszczu to sie kompletnie nie znam.. Prosze o pomoc?
Dzieki
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjesc?
Moim zdaniem możesz już zacząć od dietki redukującej odłożony w twoim ciele tłuszcz. Więc ułóż sobie dietke ukierunkowaną na redukcję i szamaj to co tam masz zaplanowane, może to być bułka grahamka i jogurcik naturalny + np. gruszka i te produkty dostaniesz w każdym spożywczaku.
  • 0
Dołączona grafika

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjesc?

Witam! Mam takie nietypowe pytanie.. gdyz nadchodza wakacje <moja przerwa w treningach> a zaraz po nich zamierzam caly rok cwiczyc na rzezbe a za tem tym bardziej nie chce aby przez te wakacje dorzucic pare cm w talii i z tym moje pytanie: gdy zglodnieje chodzac po ulicach np. Krakowa i nie majac mozliwosci nic sobie przyrzadzic co mogl bym zakupic w sklepie spozywczym i nie martwiac sie ze cos mi sie odlozy i spokojnie zjesc, oczywsicie moge sam przeczytac co ma najmniej wegli ale za to na kaloriach i tluszczu to sie kompletnie nie znam.. Prosze o pomoc?
Dzieki

unikaj po prostu napojów gazowanych i słodyczy.uważaj na produkty tuczące takie jak makarony i inne tego typu rzeczy np.biały chleb.myśle ze jak nie bedziesz zajadał sie fast foodami,chlał piwka litrami :D :D a dieta bedzie oparta na zdrowym żarciu np.niskotłuszczowe jogurty,ciemne pieczywko miesko (podczas przyrządzania unikaj dodawania nadmiernych ilości tłuszczy) to bedzie ok.poza tym jak masz roczek popracować nad rzeźbą zaraz po wakacjach to szybko spalisz nadmiar cm pod warunkiem dobrej diety i treningu.a i jeszcze jedno pij dużo wody jedz dużo świerzych warzyw,surówek.powodzenia
  • 0

wafel_86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjesc?
Dzieki wielkie :D Pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024