Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie suple ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

psychodelik36
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie suple ?
WItam , chciałem sie zapytac co mi moze pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha oraz klatki piersiowej , nigdy nie czwiczyłem , nigdy nic nie brałem , chciałbym sie jak najszypciej tego pozbyc , potem przybrac na masie i sile. Zadnych zastrzerzen zdrowotnych.
wiek:18
wzrost:183
waga:78
dieta:brak

Pomozecie ? ;)
  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple ?
Najlepsze na zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej są aeroby (czyli wszystkie ćwiczenia, w których wysiłek jest wykonywany nieustannie przez dłuższy czas) - bieganie, pływanie, jazda na rowerze itp.
Jeżeli nie masz duzo tej tkanki tłuszczowej (a patrząc na wzrost-wagę) tak jest, to wystarczy, że sobie dobrze ułożysz dietę (i oczywiście będziesz do niej stosował) a także do ćwiczeń dorzucisz aeroby.
Wg. mnie jeżeli chcesz brac jakieś suplementy, to białko (na uzupełnienie diety) oraz coś na wspomożenie treningów/ ochronę mięśni.

PS: Jeżeli to jest forma na lato to trochę późno sie zabierasz za nią :P

psychodelik36
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple ?
Konkretnie to chodzi mi o zrzucenie tłuszczu z klaty , bo to tragicznie wygląda :/
  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple ?
Nie da się tak konkretnie ukierunkować, gdzie ma Ci organizm spalić tłuszcz, ostatni jednak zawsze zostaje na brzuchu (oponka - tzw. biała tkanka tłuszczowa). Firma Scitec produkowała Fucoxanthin, który (wg. badań) wpływał własnie na spalanie tej konkretnej tkanki tłuszczowej. niestety już go nie produkują. Na allegro można znaleźc jakieś podróbki (jednak tam są małe zawartości), albo szukać tego składnika w innych produktach (np. w hellburnerze jest) ale to wtedy też są małe ilośći.

A jeżeli masz dużą ilość tkanki tłuszczowej na klatce (wokół sutków) to może oznaczać, ze masz lipomastie...

Użytkownik Botage edytował ten post Ponad rok temu


psychodelik36
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple ?
No mozliwe i co wtedy na to poradzic ?
  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie suple ?
Prawdopodobnie wysoki poziom estrogenów, który należałoby obniżyć. Jeżeli masz dużo większe otłuszczenie w okolicy sutków niż w przypadku innych części ciała oznaczałoby to, że masz za duży poziom estrogenów i należałoby je obniżyć. Jeżeli dysproporcje nie są duże wtedy zwykła dieta i pozbycie się tkanki tłuszczowej powinno wystarczyć.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024