pomoc co do mojego treningu czy taki jest dobry
Napisano Ponad rok temu
PN wyciskanie sztangi płasko 4s 12.10.8.6
wyciskanie sztangi na skosie 4s 12 10 8 6
rozpietki 4s 12 10 8 6
wyciskanie francuskie 4s12 10 8 6
wyciskanie hantelm zza plecow 4s 12 10 8 6
WT wolne
SR Martwy ciag 4s 16 15 13 12
wioslowanie z hantlem 4s 16 15 13 12
uginanie przedramion ze sztanga wasko 3s 12 9 6
uginanie przedramion ze sztanga szeroko 3s 12 9 6
wyciskanie hantlami 4s 12 10 8 6
CZW,PT wolne
Sob
przysiady ze sztanga 4s 16 15 13 12
uginanie podudzi z hantlem 4s 16 15 13 12
wyciskanie sztanga przed glowa siedzac 4s 12 10 8 6
unoszenie sztangielek w opadzie siedzac 4s 12 10 8 6
sztrugsy 4s 12 10 8 6
Niedz wolne
w pn,sr,sob po treningu robie abs level 1 nie wiem czy tak jest dobrze na miesnie brzycha .
Z góry dziekuje za odpowiedzi .
Napisano Ponad rok temu
i ja bym dał po 3 serie do każdego 12-10-8
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Ile pijecie wody dziennie?Ile wypijacie wody (czystej, a nie w herbacie np.) dziennie? |
Dieta |
|
|
||
Trening w AdG i Grupo Magia - czy istnieja jakies roznice? |
CAPOEIRA |
|
|
||
Czy nowy styl podoba Ci się bardziej od starego? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Zapasy - Warszawa: gdzie cwiczyc????? |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
||
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy XIX Finał w SOTO! |
CROSS-BUDO |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening amator- Ponad rok temu
-
trening na wolnych cienżarach- Ponad rok temu
-
Poprawność treningu- Ponad rok temu
-
Czy to odpowiedni trening ?- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia biceps- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia w bluzie- Ponad rok temu
-
Krzyżowanie linek na bramie.- Ponad rok temu
-
Dni treningowe do oceny. Co o tym sądzicie ?- Ponad rok temu
-
plan treningowy- Ponad rok temu
-
Wszystko na ogulnie rozwojówce jest fajnie tylko że....- Ponad rok temu



Ponad rok temu
