Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja brzucha?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Citan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja brzucha?
Witam. To moj pierwszy temat na forum i mam nadzieje ze trafilem z działem ;p
Mam 20 lat około 177cm wzrostu i waze 80kg. 2 lata temu wazylem prawie 90kg i postanowilem zaczac chodzic na silke i zrzucic kilka kg. Udało mi sie osiagnac wage 76kg ale pozniej waga skoczyla do 83. Ponad poł roku temu przeprowadzilem sie do innego miasta i przestalem chodzic na silownie, wrocilem miesiac temu ale robilem to bardzo nieregularnie dodatkowo biegałem srednio raz w tygodniu okolo 4km i waga spadła do 80. Teraz moje pytanie ;d potrzebuje dobrej diety, wydaje mi sie ze na poczatek oczyszczajacej, bo strasznie nieregularnie i niezdrowo sie odżywiam. Potrafie zjesc jeden wielki obiad na dzien, czesciowo z lenista ale pisze tutaj po to aby to zmienic xd Chcialbym schudnac jeszcze jakies 4-5kg i usunąć oponke i boczki z brzucha bo strasznie mnie ona irytuje gdyz wydaje mi sie ze jestem dosc dobrze zbudowany i mam calkiem niezle miesnie brzucha ale sa bardzo slabo widoczne . Planuje biegac i chodzic na silownie 3 razy w tyg. w dodatku zastanawiam sie nad odzywkami, ale nigdy ich nie bralem i nie wiem ktore bylby dla mnie najlepsze wiec tutaj pojawia sie drugie pytanie. Bardzo bym was prosil o diete i odpowiedz odnosnie odzywek bo wydaje mi sie ze nie ma sensu zakladac kolejnego tematu...jezeli nie udzieliłem jakis potrzebnych informacji to prosze o poprawienie mnie i z gory dzieki ;d
  • 0

falan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja brzucha?
spoko wszystko wporzo co do diety nie jedz czekolady lodów coli hamburgerów i innych paskudztw oraz chleba jedz piersi z kurczaka gotowane wraz z rybą ryż brązowy brokuły jajka hhmmmmm szpinak i co najważniejsze jedz 3 razy na dzień joghurt naturalny (moim zdaniem najlepszy będzie z biedronki bo zawiera bardzo dużo wapnia a to wpływa korzystnie na zrzucenie brzucha joghurt nazywa się tola i pisze na nim +wapń taki w małym 250 g opakowaniu) jeśli zastosujesz się do tych poleceń i będziesz jadł joghurty to uwież mi że zchudniesz w najbliższym czasie te 5 kg lecz również uważaj żebyś nie jadł również zadużo ryby i piersi z kurczaka bo to też ma kalorie!!!!!!!!
  • 0

Citan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja brzucha?
No spoko, dzieki. A co z odżywkami? i ile kcl powiniennem przyjmowac dziennie?
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja brzucha?
to sobie oblicz zapotrzebowania , kurr czy to tak trudno b/w/t i kcal

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja brzucha?
Wszystko masz w podwieszonych ;)



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Rafikan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Dodam że doświadczenie mam spore z tym że sporą miałem przerwę moje osiągnięcia kiedyś były sporo większe. z Lenistwa były spore spadki :(
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:103
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja brzucha?
Siema mam pytanie odnośnie tego brzucha :D
Mam podobny problem jak kolega który zakładał temat :P z tym że ja nie chcę zrzucić masy a zbudować dobrze zbudowane ciało :)
moim problemem jest brzuch który chcę stracić.
Pytanie moje polega na tym jak pogodzić to ze zdobywaniem masy mięśniowej?? regularnie zacząłem ćwiczyć wiem że organizm potrzebuje sporej ilości węglowodanów, białka niewielkiej ilości tłuszczy (wiem jak gryzą się z przyswajaniem białek ) aminokwasów itp... każdy kto lizną temat wie o co mi chodzi :D
Chcę ustalić sobie dietę by zdobyć masę ale nie chcę kolejnej fałdy na brzuchu :P
jakie produkty ograniczyć?? i jak ćwiczyć brzuch ?? intensywnie czy raczej rekreacyjnie ?? dodam że ćwiczenia brzucha ograniczam do minimum.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024