Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie poczatkujacego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

fedexroger
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pytanie poczatkujacego
mam pytanie odnosnie diety na mase,czy godziny spozywania posilkow maja znaczenie?czy jak bede robil tak,ze codziennie bede wstawal np o 2 godziny pozniej to bedzie git?np w poniedzialek o 8.00 we wtorek o 10.00 w srode o 12.00 w czwartek o 14.00 w piatek o 16.00 itd .mam w diecie 6 posilkow co 2.5 godziny,a wiadomo,ze potrzeba duzo snu wiec nie widze innego rozwiazania???????????przy okazji jest jakis sposob zeby nie sikac co chwile przy zasypianiu?nie pije jakies 3 godziny przed snem,a i tak musze co jakis czas wstawac do wc.pije 3l wody w ciagu dnia tak jak zalecil gosc,ktory ulozyl mi diete
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie poczatkujacego
Tak, godziny posiłków mają znaczenie.Najlepiej jest codziennie jeść o zbliżonej porze.
  • 0

Wolfheart
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie poczatkujacego
Bardziej bym się skupił na tych regularnych posiłkach niż na identycznej godzinie. Nie ma co panikować jeśli jesz co 3 h. Katabolizm Ci nie grozi , tym bardziej jeśli masz pełnowartościowe posiłki. Postaraj się jednak nie jeść i nie pić na siłę. Będzie to skutkowało tylko rosnącą tkanką tłuszczową i niestrawnościami. Wodę pić trzeba ale nie w takich ilościach żeby sikać co 30 min. Ona Cię filtruje i wypłukuje toksyny , dobrze nawiodniony organizm świetnie działa , ale ze wszystkim można przesadzić. To że w nocy wstaję 1-2 razy to normalne , ale jak już się nie wysypiasz pon. ciągle sikasz to nie służy to ku dobremu.
  • 0
<<< Ziemia Moim Ciałem - Woda Moją Krwią - Powietrze Mym Oddechem - Ogień Siłą Mą >>>

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie poczatkujacego
Ma znaczenie , lecz jeżeli jednego dnia wstajesz o 10 a drugiego o 12 to głupotą było by wstawać wcześniej ażeby zjeść śniadanie o podobnej lub tej samej godzinie .

Druga sprawa nie podałeś jaki jest cel twojej diety.

Jeżeli nie pisze 3h przed snem i budzisz się często żeby oddać może to całkiem możliwe że masz jakieś problemy z pęcherzem.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


zielolka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie poczatkujacego
najlepiej i spać i jeść reguralnie. a z tym sikaniem to i ja w nocy chodze chociarz nie pije wcale 3l. ani chyba nawet 2 :/
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024