Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

buhh69
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy!!!!!!!!!
Pomocy!!!!
Witam Mam 17 lat no prawie 18 mam 171cm wzrostu i waże 91 Kg :D Tak wiem straszne ale chce coś z tym zrobić ćwicze narazie tydzeiń bo dopiero zacząłem choć wcześniej ćwiczyłem 8 miesięcy potem przerwa rok, czasu żałuję że przerwałem cwiczyć bo widziałem małe ekefkty i ćwiczyłem na sucho... Ale nie w tym rzecz Kumpel mi powiedział ze dobry spalacz to Thermo speed miał on racje ??
A jakie macie zdanie na temat Pasu uciskowego na brzuch ? Tak sobie myślałem żeby przez jakieś 5 miesięcy polecieć na thremo speed po czym wziąć Nitrobolon "ale to tylko moje zdanie" Nie chce popełnić żednego błędu które po tem mi sięodwdzięczy na zdrowiu, dlatego też pytam doświadczonych osób... Pomóżcie prosze... Z góry dziękuję za każdą rade. Pozdrawiam
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
Co do tego pasu na pewno coś on tam działa u mnie na siłce nie które osoby noszą i potem w szatni to aż leje sie ciurkiem :D

Co do spalacza to kuba ci pewnie doradzi coś sensownego
  • 0

buhh69
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
patrzyłem to ten thermo speed to tanie jest bo 180 kapsułek za 70 zł i starcza na 2,5 miesiąca
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
Pas neoprenowy- sam go uzywalem, wieksze pocenei w okolicach brzucha, mozesz sprobowac.

co do thermo speed mozesz sprobowac, sam od niego 1sza redukcje zaczynalem i mnei nei zawiodl;)

TRENUJE BO LUBIE


koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
Co do pasa neoprenowego sam używam teraz i po treningu na siłce to leje się pot z brzucha jak woda z kranu :D Osobiście polecam jak najbardziej :D Co do spalacza thermo speed extreme to kumpel bo brał na pierwszy swój spalacz w życiu i ładnie na niego działało więc też mogę polecić :D A co do nitrobolon to raczej radzę zaczekać najpierw mono następnie jabłczan i później coś ostrzejszego ale wszystko w swoim czasie :D
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

Carmagedon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
Witam,jestem tu nowy i chciałbym uzyskać od was kilka dobrych rad.Nie mogę ani razu podciągnąć się na drążku,żeby się dostać do pracy w straży pożarnej muszę podciągnąć się przynajmniej 10 razy(żeby się tam w ogóle liczyć).Długo ćwiczyłem ciężarami ale to nic nie daje.Mam mało czasu.Pomóżcie.Mam 20 lat ,182cm wzrostu i 92 kg wagi.A może powinienem schudnąć?W każdym razie nie mogę się dźwignąć,ręce mam za słabe aby unieść ciało w gorę.Proszę,pomocy.Z góry dziękuje.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
jak masz problem zaloz swoj wlasny temat a nei spamuj w czyims;)

TRENUJE BO LUBIE


przemek98
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :33
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:86
  • Udo [cm]:62
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
piszę tutaj bo nie chce zakładac nowego tematu. Ważę 64 kg i mam 180 cm wzrostu jednak na brzuchu mam sporo tłuszczu i robię na brzuuch trening który sam wymyśliłem i mam dietę na masę i cwiczenia na masę jednak nie mogę przytyc ale zrzucic nawet 1 kg nie wiem czemu. A jak mogę dobrze zrucic ten tłuszcz z brzucha? I mam jeszcze nie wiem daczego ale nie proporcjonalne biodra są one bardzo szerokie jakie robic cwiczenia zeby się zmniejszyły?
  • 0

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy!!!!!!!!!
O matko.. Ile można kurde pisać?! Masz pytania to zakładaj swój temat - tam też otrzymasz pomocne odpowiedzi.. Nie rozumiecie tego ludzie?...
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024