Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl - dziennik treningowy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Jin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
60
Dobra
  • Lokalizacja:M a z u r y
  • Płeć:Mężczyzna
  • Przysiad [kg]:100
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Martwy ciąg [kg]:140

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Super dziennik :D Aż miło się czyta, życzę dużych przyrostów i wytrwałości.
  • 0

gm1000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Lokalizacja:WLKP
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Dzień 3 - środa

Trening - plecy + przedramiona

1. Przyciąganie wyciągu górnego do klatki na siedząco, podchwyt szeroko - 10x52kg, 8x55kg, 6x57kg
2. Martwy ciąg - 10x65kg, 9x75kg, 7x85kg
3. Przyciąganie hantla do boku w skłonie - 10x18kg, 10x20kg, 10x20kg
4. Przyciąganie wyciągu dolnego/poziomego na siedząco - 10x62kg, 9x65kg, 7x68kg

5. Szrugsy z hantlami na siedząco - 15x25kg, 15x25kg, 15x25kg


1. Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem na ławce - 15x28kg, 15x28kg, 15x28kg
2. Zwijanie sznurka z odwaznikiem na wyprostowanych przed siebie rekach - 5x6kg z odstępami 30 sek

serie łączone na brzuch - 2 x max powtórzeń
1. Skłony na specjalnej skośnej ławce
2. Podciąganie kolan do klatki w zwisie
3. Opuszczanie hantli z boku, wzdłuz nogi.

Nigdy nie przepadałem za martwym ciągiem, miałem kilka lat temu uraz kręgów odcinka lędzwiowego podczas podnoszenia w pracy i trauma pozostała do dzisiaj, bardzo obawiam sie kontuzji przy tym ćwiczeniu, wiem że wykonuję je prawidłowo ale i tak czuję dyskomfort w okolicach lędźwiowych. Poza tym trening podobnie jak w poniedziałek, troche organizacyjny chociaz z progresją juz wyszło lepiej. Swietne ćwiczenie na przedramiona to zwijanie odważnika, mam takie 2 przyrządy siłce 6 i 10 kg, na prawde daje po łapach :D

Dieta:
1. 6:00 - ryż + jajecznica z 4 jaj z gotowną szynką i papryką + bakalie
2. 10:00 - ryż z zielona papryką + pierś z kury + tarta marchew z selerem + oliwa
3. 13:00 - pieczywo Graham + sałata + pierś z kury + odrobina sosu czosnkowego
4. 15:30 - szejk Kuby (zmiksowany banan, twaróg, mleko + mój bonus rodzynki) + bakalie
5. 17:30 - domowa zupa grzybowa z warzywami
6. 18:00 - makaron + kurczak z rożna + brokuł
TRENING 19:00 - 20:30
7. 21:00 - ryz + pierś z kury + brokuł

Na wstępie duży plus dla kuby1000 za przepis na szejka, który odżywia, zaspokaja głód i świetnie smakuje :D Jezeli chodzi o te zupy, to zastanawiam sie czy są przy moim cyklu i diecie jakies przeciwskazania, u mnie w domu często się je jada. Zupa taka gotowana jest na mięchu i warzywach, w sumie nie troktuje tego jako oddzielne danie, raczej jako przystawka przed głównym posiłkiem przedtreningowym. Poza tym woda, woda, woda :D

Suplementacja:
Mono - 5g rano na czczo, 5g zaraz po treningu
Bcaa - 10g przed treningiem, 10g podczas treningu
Vitargo - 50g zaraz po treningu
Izolat - 25g do posiłku nr 2, 25g tak 20min po treningu

Na widoczne efekty trzeba jeszce troche poczekac, poki co nie mam żadnych skutków ubocznych i to mnie cieszy, bo nie wiedziałem czego sie spodziewac przy pierwszej suplementacji.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Sama zupa to nic złego głównie chodzi o te wady zagęszczacza zupy : dużo mąki ,bądź też śmietaniki w zależności czym się zagęszcza zupe :D Grzybowa to pewnie zawiesina mąka + smietanka :D Ojj tam professionalostami nie jesteśmy ,więc czasem można zapodać

Wiedziałem że szejk zasmakuje heh ,Kuzaj jak widziałam jak to robie to tez gadał : jezuuu co ty jesz za beblanine ,a jak mu dałem do spóbowania : teejj ! To dobre jest haha :D

Spróbuj no jeszcze tego omleta co mam w moim dzienniczku ,co dałem wczoraj ,też dobra opcja żeby wziąść do roboty :D Na zimno mega ,jak murzynek smakuje

Efekty będa już ładne tak w 4 tyg jak kreatyna już ładnie będzie działać :D

Pzdr

gm1000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Lokalizacja:WLKP
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
No tak, zupa gesta jest przez te dodatki ale tez wnosi duzo dobrego, W tym życiu na zawodostwo nie planuję przechodzić, wiec nie bede sobie odmawiał :D Ten szej na prawde dobry, wyszło mi tak ok 650ml i tak akurat starczyło. Przyznam się, że już raz zaczerpnąłem pomysł na Twój omlet z płatkami owsianymi :D
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Spróbuj no tego nowego no jest bomba :D Jak murzynek hah ,juz dzisiaj 2 zjadłem :D Przed chwilą właśnie jadłem i znów się zemnie śmiali co zrobiłem za szaj a jak dałem na spróbe kawałek siorze i ojcu to siora odrazu chciała bym jej też takiego zrobił hah

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Gdzie mój ulubiony dzienniczek :) ?

gm1000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Lokalizacja:WLKP
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Witam ponownie po długiej przerwie. W styczniu tego roku miałem nieprzyjemność uczestniczenia w wypadku samochodowym w wyniku czego uszkodziłem 2 kręgi, co wykluczyło mnie na jakiś czas z ćwiczen siłowych i dalszej suplementacji. Nie był to jednak bardzo grozny uraz, i po kilku wizytach u fizjoterapeuty wszystko wróciło do normy, od kwietnia rozpocząłem treningi, a od 3 tygodni lece od nowa z powyzszym cyklem :) Nie mam już jednak weny, by prowadzic dalej ten dzienniczek, pozdro dla kuby1000 który mi kibicował! :) Mogę dodac jedynie tyle, że stosuję sie do wszelkich porad, mono chyba działa bo zaczynam czuc przyrosty siły, bcaa tez spoko a białko chyba mnie troche podlewa, dietę staram sie utrzymywac i pewnie to tez spowodowało, że w 3 tygodnie przybrałem na wadze jakies 2,5 kg :) Jeżeli rozpoczne kiedys kolejny cykl, to na pewno zajmę sie nowym dzienniczkiem. Pozdro
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl - dziennik treningowy.
Zdrowiej byku :)
Prowadziłeś mega fajnie dzienniczek !
Pozdro !



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024