Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje fotki

Nie mam aspiracji czysto kulturystycznych. Jeżeli pracuje się ponad 250 godzin miesięcznie, ma się żonę i dzieci to uwierz mi, że nie ma czasu na "trzymanie diety". Owszem staram się odżywiać zdrowo, jednak nie zawsze tak jak bym chciał. Polskie realia życiowe na to nie pozwalają, przynajmniej mi.
Powiem też, że 5-7 lat temu wyglądałem "o niebo lepiej", jak słusznie zauważyłeś teraz brakuje mi rzeźby. Trening siłowy traktuję jako "sposób na życie" i powiem szczerze, że nie mógł bym bez niego normalnie funkcjonować.

Pozdrawiam.

Grzesiek.


Masz zajebisty wygląd - wiem co to znaczy rodzina, dzieci, praca i pełno obowiazków ! Kazdy kto żyje jako singiel nie ma pojęcia co to znaczy ! Czesto osobiscie zdarza mi sie ze nie mam mozliwosci isc na silownie przez kilka/kilkanascie dni ! Pozdro i 3maj tak dalej.

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje fotki

Zacząłem ćwiczyć w wieku 20 lat. Wcześniej 2-3 lata ćwiczyłem w domu.
Na początku ważyłem 67-68 kg przy wzroście 176-177 cm.
Teraz ważę około 97 kg. Najwięcej ważyłem 108 kg.

Grzesiek.



Dobrze wygladasz . . .zaby miec definicje i kuturystyczna sylwetke trzeba zajebistej diety ,zróznicowanych treningów ..cały dzień jest podłozony pod taki majstersztyk .....praca ,rodzina to calkiem inny system i dyscyplina ...Gratuluje wytrwalosci...pozdrawam
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje fotki

Brałem suplementy i odżywki ale to przecież też na sucho.


Na sucho to trenowanie bez żadnych supli,odzywek ani koksów ani nic żadnych wspomagaczy ... suple dużo dają :D

Uważam,że po aż takim okresie pakowania powinienes lepiej wyglądać no ale skoro niemasz czasu na trenowanie to rozumiem :D
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje fotki

Na sucho to trenowanie bez żadnych supli,odzywek ani koksów ani nic żadnych wspomagaczy ... suple dużo dają :D

Uważam,że po aż takim okresie pakowania powinienes lepiej wyglądać no ale skoro niemasz czasu na trenowanie to rozumiem :D



Lepiej wyglądać... Chłopy naprawde nie wiecie co piszecie ! Zapraszam do wstawiania swoich fotek ! I wtedy mozecie kozakować online !



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024