Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki do lekkoatletyki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Marcinc09
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki do lekkoatletyki
Witam, mam 17 lat, trenuje biegi krótko dystansowe i chciałbym się Was doradzić jakie brać odżywki aby zwiększyć masę i osiągać lepsze efekty. Tylko nie chce zwiększyć masy do tego stopnia żeby zamiast biegać szybciej to biegać wolniej. I chodzi mi wyłącznie o beztłuszczową masę mięśniową.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki do lekkoatletyki
trenujesz lekką i nie wiesz, że są 2 rodzaje mięśni? wolno i szybko kurczliwe. Po co Ci masa na sprintach, wydolność i rozwól mięśni szybkich, więc masą mieśniową się nie interesuj skoro biegi ną na 1miejscu. Z supli to poprawiająca wydolnośc beta alanina i coś na regeneracje czyli BCAA i białko możesz pić w trakcie treningów carbo, powszechnie stosowana praktyka a carbo to nic innego jak węglowodany, po treningu nie będzies się czuł jak wypluty kapeć. Na brak sił i pobudzenia jakaś przedtreningówka, tylko nie wiem czy te "z siłowni" wszystkie nadają się do biegów
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki do lekkoatletyki
chlorowodorek argininy oraz dodatkowo mozesz dac scitec acid killer, bcaa+cytrulina i bedzie ok. trening na silowni jedynie obwodowy badz fbw.

TRENUJE BO LUBIE


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki do lekkoatletyki
Każdy dobry sprinter warzy w granicach 100 kg



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki do lekkoatletyki
Bolt waży jakoś ponad 90kg tylko nie ma co ich porównywać. Autor zapewne nie trenuje zawodowo, bo nie zadawałby pytań na forum, od tego miałby odpowiednich ludzi. Szybkobiegacze których znam/widuje nie wiem czy ważą w ogóle 80kg,
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Marcinc09
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki do lekkoatletyki
Trenuje amatorsko. Dzisiaj rozmawiałem z gościem który prowadzi sklep z odżywkami i mowił mi, że najlepiej jest brać białko(polecił Provit firmy Olimp) oraz aminokwasy. A co wy myślicie o takich odżywkach? Byłby odpowiednie?
Ps. Pytałem jeszcze o beta alanine ale powiedział, że nie wiele ona daje a opis w internecie o jej skuteczności jest bardzo mocno przesadzony.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024