Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem A6W 1-2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem A6W 1-2
Witam mam problem z A6W z ćwiczeniem 1 i 2 podczas wykonywania gdy robię 3 cykl i ćwiczenie 1-2 czuję potworny bul w karku i nie mogę wykonywać kolejnych cykli gdyż bul jest nie do zniesienia a wykonuję ćwiczenia rozgrzewające i to nic nie daję więc poprzestałem na 6 dniu i szedłem własnym planem który i tak się nie sprawdził a z tego co piszę trzeba wykonać kąt 90stopni który męczy mój kark górna partie brzucha mam dość dobrą największy problem jest z mięśniami przy pasie i chyba mam przepuklinę bo w połowie mięśni brzucha mam taką wybulenie,wzgórek jakby żołądek przecisną się przez mięśnie i gdy czasem robiłem chodź wiadome że nic nie piłem i nie jadłem brało mnie na pawia i mam problem bo od 12 miesięcy nie obżeram się i żołądek powinien się zmniejszyć a to wygląda jakbym miał jakiś guz więc zamówiłem reduktor Universal Super Cuts 3 który polecono na forum bo masa idzie mi w dużym stopniu na brzuch i jeżeli mi ktoś pomorze doradzi z tymi problemami co zrobić będę wdzięczny i przy pomocy A6W i tego produktu może dojdę do kaloryfera który jest 1 z najtrudniejszych rzeczy jakie chcę osiągnąć.Dodatkowo do tego chciałbym zapytać co by się stało gdybym jadł mete i ćwiczył na masę czy coś będzie?
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
Wow, prawie caly post bez jednego znaku interpunkcyjnego... Jak masz przepukline to idz do lekarza, a nie bierzesz spalacze i jeszcze A6W robisz!! A jak cie boli kark to moze zmien na ABS2. A co do pytania o metke to chyba mozesz kandydowac do najglupszego pytania miesiaca :)
  • 0

Scrappy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport: {Kulturystyka,Piłka,Tenis,
    Sztuki Walki:King Boxing-ok,1,5roku,Muay Thai}.
    Informatyka,Muzyka,Motoryzacja,
    Dziewczyny.
  • Staż [miesiące]:18 mies. z przerwami
  • Wzrost [cm]:191 - nie wiem
  • Biceps [cm] :Nie mierzyłem
  • Klatka piersiowa [cm]:Nie m.
  • Pas [cm]:Nie m.
  • Udo [cm]:Nie m.
  • Przysiad [kg]:Nie sprawdzałem
  • Wyciskanie [kg]:...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie sprawdzałem
  • Waga [kg]:1.11.12 - 85

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
ludzie jaki kat 90 stopni, masz robic 6w z napietym brzuchem, a nie z niewiadomo jakimi pozycjami xD
ja robie 6w juz 17 dzien jest git wszystko ok, lecz ostatnio nie robiłem z jakies 5/6 dni bo jestem chory (przeziebiony)
i mam takie pytanko, czy moge kontynuowac 6w na tym dniu ktorym skonczyłem? czy od poczatku?
  • 0

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2

Wow, prawie caly post bez jednego znaku interpunkcyjnego... Jak masz przepukline to idz do lekarza, a nie bierzesz spalacze i jeszcze A6W robisz!! A jak cie boli kark to moze zmien na ABS2. A co do pytania o metke to chyba mozesz kandydowac do najglupszego pytania miesiaca :)

Wiesz nie przyszedłem tutaj po to żebyś miał się z kogo śmiać po 2 jak by ci się komputer wyłączał też byś pisał szybko bez zachowania znaków,a co do ABS2 nie mam czasu na latanie na siłownie itp dla tego myślałem że lepiej będzie robić A6W a co do mety zapytałem bo nie wiedziałem czy będzie lepszy przyrost siły i masy z metą czy z czymś dodatkowo na masę jak nie chcesz pomóc to się nie udzielaj bo przyszedłem tu po konkrety.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
Gdybys zobaczyl ABS2 to bys wiedzial ze nie robi sie go na silowni... tak jak ci napisalem, jak masz przepukline to idz do lekarza. A ile masz lat??
  • 0

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
1 zacznę od wzrostu bo może nie mam aż takiego wielkiego brzucha i nie potrzebnie panikuje mam 178cm wzrost, wagę 73kg i w pasie 84,5cm mam 24 lata przez 3-4 lata nie trenowałem i moim jedynym hobby było spędzanie wolnego czasu przed pc i od 12 miesięcy trenuje i z brzuchem mam problem jak nadmieniłem wcześniej.Robiłem po 100-135 brzuszków 3x dziennie przez 4 miesiące tradycyjne i przy tym się głodziłem to miałem około wtedy 80-81 w pasie ale zaprzestałem bo traciłem przytomność i czułem się strasznie zmęczony aż do czasu gdy zobaczyłem A6W myślałem że może tym zmniejszę obwód pasa.Nie chcę być chamski ale jak widzisz że coś nie wiem to będę wdzięczny jak mi wytłumaczysz bo od niedawna tu jestem i korzystam z forum.Za wszelką pomoc dziękuję nawet nie wielką
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
Jesteś doskonałym przykładem, na to, że głodówka to zło! Ty głodując 4 miesiące zbiłeś 4cm, ja tyle zbiłem w 2 miesiące słabej diety redukcyjnej i bez przykłądania się do aerobów. Wszystko zależy od tego co jesz, wtedy bez siłowni, bez wysiłku fizycznego możesz pozbyć się kilku kg, a dokłądając do tego odpowiednią diete i suplementy można zdziałac cuda.
Dieta redukcyjne p[owinna mieć ujemny bilans kaloryczny a powedział Białek Tłuszczy Węglowodanów następujący
B-2-3g/kg masy ciała
T-0.5-1g/kg masy ciała(w trakcie trwania diety stopniowo obcinamy ilość tłuszczy)
WW-poniżej3g/kg masy ciała(podobnie jak z tłuszczami obcinamy je stopniowo, ale nie poniżej 180g)

Aeroby 3-4 razy w tyg po max 60 min
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale gdy bym np ograniczył cukry,węglowodany i ogólnie kalorie + UNIVERSAL Super Cuts 3 co zamówiłem i 100-130 i więcej brzuszków 3x dziennie powinno przynieść szybki rezultat i zmniejszyć mój obwód pasa? Bo w jednym z poradników czytałem że są 3 typy reduktorów tłuszczu do 3 typów ciał - organizmów ja mam problem tylko z brzuchem bo resztę mam ok jak dla mnie.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
Tak, jakbys ograniczyl to bys schudl, ale wtedy musisz policzyc co jesz i ile, a nie ze jesz po prostu mniej. Nie ma sensu robic tyle brzuszkow, nic Ci to nie da, jezeli juz to rob ABS2, ale juz Ci to ze 3 razy pisalem. Wpisz sobie w google i zobaczysz jak to wyglada, to takie trudne?? Z tego co pamietam to sa dwa rodzaje spalaczow, ale nie znam sie na odzywkach i nie weim czy ten co kupiles jest dobry, niech ktos inny sie wypowie. Nie mozesz zrzucic tluszczu tylko z brzucha, tak naprawde z brzucha schodzi ostatni... A jak z ta przepuklina (pytam po raz 3)??
  • 0

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem A6W 1-2
O przepuklinie powiem ci jutro lub dziś jak się dostane do lekarza.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024