Skocz do zawartości


Zdjęcie

niskie libido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

niskie libido
jestem 2 miesiace po odbloku (cykl enan 8 tyg 250 co 5 dni ) odblok byltaki 12 tabletek clomidu bralko mi po 4 dniach dalej 12 clomidu

niestety teraz mam duzo mniejsze libido niz przed cyklem cos zle zrobilem czy samo wroci do normy po czasie ?wogole nie mam ochoty na sex a przed moglem non sto prawie


badania tescia calkowitego robilem 6-7 dni po odbloku wynik byl 9,4 na 10
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
normalne ze na tesciu miales wysokie libido a po cyklu ci spadlo zle sie odblokowales za malo cloma widocznie tesc cie mocno zablokowal ale wszystko wroci do normy po czasie ale ile to bedzie zalezy od organizmu najlepiej kup sobie boster tescia i powinno pomocjezeli nie to bedziemy dalej kombinowali pozdro :)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
chodzi oto ze przed cyklem moglem prawie non stop na cyklu wsumie tyle samo a po lipa juz
  • 0

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
cykl z dobrego propa i porzadne pct,
  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...

maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
tylko ze nie chce juz koksow brac bez tego nie da rady ??
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
tak jak napisalem pozadny boster tescia i bedzie ok jezeli to nie pomoze zglos sie jeszcze raz to wtedy uzyjemy aptecznych lekow chodz napewno juz nie bedzie trzeba :)
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Blue
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Pomógł: 1
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
booster teścia , ale i tak po paru miesiącach samo wróci do normy ..

Masz sprawe ? Pisz :

GG : 40323873


maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
test freak bedzie sie nadawal ?
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
Po cyklu zawsze dolinka:)Boster podstawa na zejsciu!
  • 0
Dołączona grafika

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
teoretycznie juz mu powinno wrocic do normy po 2 miechach po odblokua dawki tescia nie byly az tak duze widocznie jego mocno organizm sie zablokowal kiedys dobry boster byl Novadex a teraz to nie wiem szczeze powiedziawszy ale napewno jest duzo dobrych srodkow tego typu
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido

ok to mam wyniki robione w dniu napisania postu wyszly takie testosteron calkowity 5,14 od 1 do 10 skala
lh 9.2 <1,7-8.6>
fsh 11,3 <1,5-12,5>
estradiol 45,8
prolaktyna 10,2 <4.6- 21,4>

tesc jeszcze mi sie podwyzszy czy juz to co mialo wrocic wrocilo ? bo pamietam rok temu grona granica byla normy


  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
czy ci sie podwyzszy to zalezy od organizmu narazie jest w normie wiec nie ma sie co przejmowac
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
czyli przez to ze uzylem saa to naturalna pordukcja tescia mogla sie zmniejsszyc?
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
Czy moze sie zmniejszyc ? podczas stosowania sterydow naturalny testosteron organizm przestaje produkowac poniewaz uwaza ze i tak jest juz go za wysoki poziom w ciele
organizm moze nawet dochodzic do siebie po odstawieniu saa nawet parenascie miesiecy wiec czy jeszcze ci sie odwyzszy poziom testosteronu zalezy od wielu czynnikow np diety sposobu zycia wieku itp kazdy organizm jest inny bardzo mozliwe ze poziom testosteronu bedzie powoli wzrastal po odstawieniu sterydow ale to jest indywidualna sprawa narazie masz poziom dobry jak by byl za niski to wtedy bym sie martwil jak chcesz to zapodaj sobie jakiegos bostera testosteronu

Użytkownik laska05b edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
Zapodaj "erekton" Jest to jeden z lepszych supli jesli chodzi o libido!
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
Maniek masz za duży estradiol. Zejdż do poziomu ok 25 a libido wróci. Stosunek testa do estro niekorzystny.Nalezy zastosować inhibitor aromatazy.. Ja bym nie dawał ari , mysle że ATD da rade.Kup chaparral labs albo fussion suplements a najlepiej Inhibit E..Daj ze 25 dni po jednym kapsie na noc.Reszte zostaw sobie na przyszłość do PCT. Obniżysz estradiol i bedziesz latał z babami jak kiedys. ATD podniesie tez poziom testa.Pozdro
  • 1

maniek3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido
to wkoncu booster tescia czy inhibit ?? wczesniej mialme zawsze w tescia na poziomie 9ng/ml teraz jest 5 i dlatego pytam sie czy wroci do normy czy cos nie tak poszlo..?
  • 0

Matiiiii
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido

Maniek masz za duży estradiol. Zejdż do poziomu ok 25 a libido wróci. Stosunek testa do estro niekorzystny.Nalezy zastosować inhibitor aromatazy.. Ja bym nie dawał ari , mysle że ATD da rade.Kup chaparral labs albo fussion suplements a najlepiej Inhibit E..Daj ze 25 dni po jednym kapsie na noc.Reszte zostaw sobie na przyszłość do PCT. Obniżysz estradiol i bedziesz latał z babami jak kiedys. ATD podniesie tez poziom testa.Pozdro

"Leon" Proszę o kontakt mailowy chociażby bo na forum nie mogę do Cb napisać - chyba masz zapełnioną skrzynkę. Mój adres e-mail: mateusz_kozicki@onet.pl


  • 0

Matiiiii
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niskie libido

Witam , piszę  ponieważ mam nie mały problem " z głową " który powstał po cyklu anabolicznym a nawet w międzyczasie i szczerze mówiąc nie wiem jak mam sobie z tym poradzić ale może zacznę od początku czyli opiszę jak wyglądał cykl a mianowicie: Od Lipca któtki test(sam) co dwa dni 1ml i tak wbijałem przez 3 mc czyli do września od początku października przeszedłem na długi przez miesiąc 1ml i później zwiększyłem do 1,5 do końca cyklu czyli koniec listopada (Laik) Dodam, iż jest to mój pierwszy cykl zrobiony bez wyobraźni i kompletnie amatorsko(Żaluje). W czasie cyklu pojawiły się stany depresyjne, kiepskie samopoczucie brak chęci do życia i tak jest do dzisiejszego dnia. Oczywiście podjąłem kroki i poszedłem do lekarza rodzinnego aby zrobić badania, niby wszystko w porządku ale co tam lekarz rodzinny może wiedzieć skoro przepisal mi tabletki typy Xanax (psychotroy) niby jest poprawa ale nie chcę dalej tego ciągnąć uważam, że nie tędy droga aby faszerować się tabs które poprzestawiają mi w głowie. Tracę kontakt z ludźmi , nic mnie nie cieszy. Bardzo proszę o pomoc!!Dodam, iż Jutro idę na badania( całkowity testosteron,estradiol,LH,FSH) . Bym zapomniał o odbloku który wyglądał następująco: HCG 10tyś rozbite na 12 strzałów i do tego Paczka Clomid 50mg.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024