Początkujący - ostrożne przybranie masy, rzeźba
Napisano Ponad rok temu
W sumie na brzuchu mam z czego spalać bo się trochę odłożyło ;d Liczę, że doradzicie mi coś. Jakie ćwiczenia, ewentualnie jakaś dieta, czym się wspomagać?
Napisano Ponad rok temu
DIETAI TRENING JAK MOWISZ BEDZIE PODSTAWA. KREATYNA MZOE BEDZIE ZBYTECZNA.
TRENUJE BO LUBIE
Guest_Triceps.pl_*
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
największy przyrost masy - ankieta |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Zbicie z masy i tłuszczu. Schodzę z 90kg. |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
dla otyłych, początkujących - bez przyrządów w domu :)jw |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Czy tak nabiore masy?? |
Dieta |
|
|
||
Chce stracić brzuch lecz nie chce stracic pozostałęj masy |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Jakie odżywki do 200zl- Ponad rok temu
-
Propozycja suplementow dla nowicjusza.- Ponad rok temu
-
Następny cykl z odżywek po kreatynie - Novedex XT?- Ponad rok temu
-
pomocnik zrzucenia kilogramow- Ponad rok temu
-
USP Labs JACK 3d co o tym myslicie?- Ponad rok temu
-
??? Czy dobra propozycja na masę?- Ponad rok temu
-
plasma jetdzieciol21 - Ponad rok temu
-
Co do Shock+Storm- Ponad rok temu
-
thermo speed z olimp a trening- Ponad rok temu
-
Odżywki i ćwiczenia- Ponad rok temu




Ponad rok temu
