Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

przemo2100
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:13
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Witam, zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej z brzucha, ćwiczę go już jakiś czas i efekt nie jest zły ale wszystko jest ukryte pod tkanką tłuszczową :thumbsup: myślę o zakupie tego preparatu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy jest to dobry pomysł czy może spróbować czegoś innego? Czy przy stosowaniu tego typu odżywek stracę na masie całego ciała? bo denerwuje mnie tylko brzuch a z reszty jestem zadowolony :D POZDRAWIAM
  • 0

Kamil15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
A dietę masz?
  • 0
Pomogłem? postaw [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Staraj się przekraczać swoje granice a nie czyjeś. Ja staram się pokonać siebie samego a nie kolegę obok.

DobryChlopaczyna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:Nie orientuje się
  • Pas [cm]:Tutaj też nie wiem
  • Przysiad [kg]:120+
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:140+
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Zejdzie Ci wszędzie, jadłem spalacz tłuszczu miałem diete i chciałem sie pozbyc brzucha, oczywiscie z brzucha zeszło najmniej, a z reszty ciała tez nie duzo ale masakra, diete sobie ułozyc musisz i wtedy bo tak to nie ma sensu
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Ja na pewno nie mogę polecić fucoxantinu którego to tak każdy niby chwali i który bardzo dobrze usuwa tłuszcz biały między innymi z brzucha. Na preparacie piszę , że dla osób które się odchudziły a na brzuchu fat został. Mam dietę , zero słodyczy , napoi , tabletka 2x dziennie - treningi 4x w tygodniu - siłka + 3x bieganie lub rower i ani cm z brzucha nie zeszło a kg przybyło. Biorę do tego BCAA , białko , kreatynę. Dla mnie spalacze to mit jest.

Zaraz ktoś mi wyjedzie - nie masz diety i treningów nie masz efektów - oczywiście zgadzam się z tym lecz co ja mam kurwa zrobić jeszcze ? Zesrać się ? Pracuję aktualnie nawet w weekendy , mam dziewczynę , pracę po 10-12 godzin i nie dość , że i tak znajduję czas to biegać może bym musiał 24 na dobę ? Brzuch jak stoi tak stoi !! nawet jak kiedyś próbowałem głodówki ..Ani cm rusz...Ciągle bebzon i niewiem już jak z tym walczyć ale na pewno Best Body nie dam zlapać się na Wasze cud środki bo to tylko naciąganie ludzi na pieniądze.


NIE KUPUJ NA PEWNO FUCOXANTINU -

Użytkownik Marek1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
#####


Ale czy Ty sam sobie przeczysz czy co ? Sam pisałeś , że nawet jak się nie je praktycznie nic to nie zawsze się chudnie i organizm reaguję , że musi tłuszcz odkładać i sami kazaliście jeść mi dietę jaką stosowałem i stosuję i jakoś efektów nie ma. Zadowolony jestem z tego , że w łapie cm przyszedł , bicepsy są zbite twarde klata też barki też lecz ten brzuch w ogóle ani rusz !! nawet jednego cm nie chce zejść. Dietę przedstawiałem w działach i każdy mówił , że ok więc w czym problem ? Ani grama alkoholu , słodyczy , napojów nie spożyłem. Stosuję spalacz kiedy tylko mam czas staram się jak mogę ćwiczyć , pobiegąć to co ja jakiś inny jestem ? Może mogę nie jeść wcale i nie schudnę? Może nie potrzebuję pokarmu ? Wkurwia już mnie to. Kasę wydaję a nic z tych magicznych naciągających środków nie mam. Ten fucoxantin to syf jakich mało. Ogólnie mam jeszcze jedno ale. Każecie mi jeść tak jak w diecie przedstawiłem. Np. obiad przed treningiem i po . GDzie brzuch po tych 2 posiłkach mam dosłownie aż wypięty - przejedzenie i tak ma to wyglądać ? Jem ryż brązowy , pierś z kurczaka dużo ważyw ale i tak czuję jakbym był przejedzony. Więc co ja mam kurwa zrobić bo nie rozumiem już. Inni chleją srają na zasady , bawią się i wyglądają 2x lepiej a inni się starają i gówno z tego mają. Ja nie wymagam by z 95cm w pasie zeszło na 75 + kaloryfer tylko na 85cm by już tak nie odstawał .już nie mam siły na siebie. Wszystko fajnie wygląda ale ten posrany brzuch...nie mogę się go pozbyć...



PS : KG PRZYTYŁO MOŻE DLATEGO , ŻE WCZEŚNIEJ GŁODZIŁEM SIĘ A TERAZ JEM ŚNIADANIA WSZYSTKO + kreatyna

Użytkownik Marek1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
#####


Jak dla mnie produkt nie działa bo w jego opisie wyraźnie pisze " gwarantuję szybką utratę tkanki tłuszczowej itp itp..cuda na kiju " ale to oczywiste , że producent musi trochę nakłamać. Znam podstawy odżywiania , gdyż sporo na ten temat czytałem i dietę którą ułożyłem była wyliczona i akceptowana przez inne osoby tak więc wydaję mi się , że tutaj błędu nie zrobiłem. Może nie jest to profesjonalna dieta ale jest zawsze lepsza niż nic. Piszesz zacznij biegać itp...Przecież wyraźnie napisałem , że biegam. Wiem , że dla Ciebie może to nie zrozumiałe i napiszesz , że wkręcam ( ale po co oszukiwać własnego siebie ? ) ale biegam kiedy mam czas. Myślisz , że jak wrócę z pracy o 17stej pójdę na trening siłownia + przygotuję posiłki to o 20stej biegać mi się chcę ? Znaleźć czas muszę dla dziewczyny , dla znajomych to nie takie łatwe , że wszystko odejmę i ciągle treningi profesjonalistom nie jestem i też mam prywatne sprawy. Może za bardzo się denerwuje ale zrozum kasy tracę cały czas - sam kupuję jedzenie , odżywki a tutaj efektów nie ma jeśli chodzi o brzuch. Bardzo drażni mnie to jak widzę kolegów co imprezują , piją a są 2x lepiej zbudowani niż ja i w pasie sporo mniej . Nie wiem może biorą koxy lub coś ale zazdroszczę im tego , że nie muszą w weekendy odmawiać sobie picia z ekipą jak ja a są 2x lepiej zbudowani. To mnie najbardziej drażni i denerwuję , że człowiek się stara a i tak lipa. Druga sprawa jest taka , że nawet przy diecie z obniżonym kcal czuję się napchany...Samo śniadanie i brzuch czuję wypchany jedzeniem ...I sytuacja np. przed treningiem obiad - napchany jestem , że szok pomimo tego , że bwt się zgadza z zapotrzebowaniem i zjeść mniej nie mogę to i tak brzuch wypchany czuję się przejedzony. Odpoczne pójdę na trening i po treningu znów obiad i znów brzuch twardy i wypchany... Czy to tak ma wyglądać ? jeśli będę jeść mniej nie dostarczę wyliczonych BTW...Sam nie wiem jak to już wszystko robić...Szkoda , że nie mam jakiejś osoby która by mną pokierowała tak przy treningach jak i diecie itp...


ps...widzisz Ty ważysz 93kg i zapewne dobrze wyglądasz i pas 80cm...a ja 85kg i pas 95cm :thumbsup:

Użytkownik Marek1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Wina zapewne leży w dicie, jak napisał BB ujemny bilans-waga w dół lub bez zmian, dodatk ibilans waqga w góre, tak jest napisane w każdej ksążce czy lepszym arcie o żywieniu. Ja w 2 miesiące schudłem z 96-87 pas z 95-88, pewno mogło być lepiej, ale nie przykąłdałem sie do aerobów i średnio do diety, ciężkie 2 miesiące to były jak dla studenta(okres przed sesją, czyli liczne imprezy)
Pokaż tą diete
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Białko 2g/kg masy ciała
Węglowodany 3g/kg masy ciała
Tłuszcze jak najmniej


Zapotrzebowanie KCAL - 3400kcal
Dieta - 2900Kcal

Białko - 170g / 230
Węglowodany - 255g /312 suma 2700kcal
Tłuszcz - 85g / 53


Posiłek 1

3 jaja gotowane , 250ml mleka + 90g płatków owsianych + pomidor

białko - 39,3g węglowodany - 83.8g tłuszcz - 24,9g Kcal = 708

Posiłek 2 - przerwa w pracy

Kostka twarogu 250g + banan + 2 kromki chleba razowego

Białko - 41g węglowodany - 67.9g tłuszcz - 11g Kcal = 551

Posiłek 3 - tutaj nie mogę nic wszamać - przepisy bhp

Odżywka białkowa + 2x jabłka

Białko - 20g węglowodany - 13,1g tłuszcz - 1g Kcal = 140

Posiłek 4 - przed treningowy

Ryż brązowy 100g + pierś z kurczaka 150g + kalafior lub brokuły + warzywa z patelni

Białko - 52g węglowodany - 85g tłuscz - 5,4g Kcal = 580

Posiłek 5 - po treningowy

Ryż brązowy 50g + brokuł + ryba/pierś z kurczaka - 90g

Białko - 37g węglowodany - 50g tłuscz - 4g Kcal = 343

Posiłek 6 - przed snem

Kostka twarogu 250g , pomidor

białko - 40g węglowodany - 14g tłuscz - 8g Kcal = 314



Ogólnie za dużo trochę białka i węgli wyszło. Mógłby ktoś mi pomóc wprowadzić korektę?
Kcal wyszło 2700 zamiast 2900 ale jeśli zwiększę produkty to znów jeszcze więcej będzie białka węgli itp...
Pomoże ktoś to jakoś zmniejszyć by proporcje dobre były ?
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
??
  • 0

animatrix

animatrix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:107
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :31
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:49
  • Wyciskanie [kg]:48 cała seria
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
skoncz nudzic
zmien sport na szachy i po problemie :thumbsup:
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
-zejdź z węglami do 180-200g
-wywal te mleko, rób płatki na wodzie
-po treningu więcej białka
-z 6 wywal pomidorka

Coś chyba źle tłuszcze policzyłeś, możesz dorzucić jakieś pestki z dyni lub słonecznik jako źródła "dobrego" tłuszczu
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Daje wyliczoną dietę i chyba nigdzie błędu nie zrobiłem...Kcal się zgadzają jest mniej...mleko wyrzucone..dołożone pestki dyni..nic innego nie umiem wskórać niestety :thumbsup: węgle obniżone , białko trochę więcej niż wyszło

Białko 2.5g/kg masy ciała
Węglowodany 2,7g/kg masy ciała
Tłuszcze jak najmniej


Zapotrzebowanie KCAL - 3400kcal
Dieta - 2900Kcal

Białko - 170g / 254
Węglowodany - 200g /225 suma 2800kcal
Tłuszcz - 85g / 87


Posiłek 1

3 jaja gotowane ,+ 70g płatków owsianych + pomidor + łyżka oliwy

białko -29g węglowodany - 66g tłuszcz -22 g Kcal = 708

Posiłek 2 - przerwa w pracy

Kostka twarogu 250g + banan + kromka chleba razowego + garśc pestek dyni

Białko - 49 g węglowodany - 55g tłuszcz - 25g Kcal = 689

Posiłek 3 - tutaj nie mogę nic wszamać - przepisy bhp

Odżywka białkowa + 2x jabłka

Białko - 20g węglowodany - 13,1g tłuszcz - 1g Kcal = 140

Posiłek 4 - przed treningowy

Ryż brązowy 100g + pierś z kurczaka 140g + kalafior lub brokuły + warzywa z patelni + łyżka oliwy

Białko - 54g węglowodany - 50g tłuscz - 12g Kcal = 435

Posiłek 5 - po treningowy

Ryż brązowy 70g + brokuł + ryba/pierś z kurczaka - 150g

Białko - 54g węglowodany -32 g tłuscz - 2g Kcal = 360

Posiłek 6 - przed snem

Kostka twarogu 250g + garść pestek dyni

białko - 46g węglowodany - 9g tłuscz - 25g Kcal = 501
  • 0

przemo2100
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:13
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha
Dzięki wszystkim za tak wyczerpujące odpowiedzi :thumbsup: oleję tego spalacza i zastosuję dietę mam nadzieję że efekty będą...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024