Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie cwiczenia na barki i klatke?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Magic
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie cwiczenia na barki i klatke?
Hej mam pytanie do was koledzy . Cwicze sobie w domu bo na silownie nie mam czasu ( z racji odleglosci ). Stosuje zbalnasowana diete duzo bialka troszke weglowodanow malo tluszczow.Moja waga 74 kg przy 184 cm wzrostu. Moje cwiczenia nie sa zbyt wyimaginowane tzn. pompeczki brzuszki jazda rowerkiem do tego biegam 3- 4 razy w tyg i chodze na basenik. Nie cwicze dla masy i sily lecz dla zdrowia alczkolwiek chcialbym troszke poprawic sylwetke szczególnie jezeli chodzi o barki i klatke. Moje pytanie drodzy koledzy brzmi czy znacie jakies cwiczenie ktore mozna wykonywac w domu aby poprawic choc troche barki i klatke ? Z gory dz za odpowiedz. pozdr
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie cwiczenia na barki i klatke?
Barki i klatę to pompki nic więcej. Co masz na myśli mówiąc "poprawić"?? Siłę może wytrzymałość??
  • 0
Dołączona grafika

Kristo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie cwiczenia na barki i klatke?
znam ćwiczenie które rozwija miesnie barkowe tylko ciezko jest ot wytłumaczyć
1.Proste ręce unieś w bok by otrzymać kąt 90 stopni to pach ---/\--- w ten sposób
2.Robisz koła rękami takie małe (tak jabys rysował w powietrzu takie kółka rękami tylko malutkie)
3.60 do przodu i 60 do tyłu
na klatke są różnego rodzaju pompki np: szerokie, wąskie, albo robisz pompke i 5 cm nad ziemią zatrzymujesz się i czekasz tak 20 sekund i robisz dalej pompki i tak co 10. Brzusszki do A6W jest mistrzowska
Co do barków jeszcze to mięsnie obręczy barkowej na podciąganiu się, bieg bokserski.
Ale nie uzyskasz w ten sposób efektów które bys uzyskał chodzac regularnie na siłowni.

PZD
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024