Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna a %%% - wiem były już takie tematy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a %%% - wiem były już takie tematy
Kombinuj i sam dojdziesz ktory sposob bedzie najlepszy. Byle by suma sumarum przezucic wiecej kg niz na ostatnim treningu danej parti. ( w takim samym czasie) nawet niewiele wiecej niz ostatnio to i tak maly krok do przodu w tym sporcie trzeba czasu on i tak uplynie. A co do kreatyny to jest to stary mocny suplemet i rzeczewiscie odpowiednio stosowany daje efekty niemal ze karzdemu
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a %%% - wiem były już takie tematy

Kombinuj i sam dojdziesz ktory sposob bedzie najlepszy. Byle by suma sumarum przezucic wiecej kg niz na ostatnim treningu danej parti. ( w takim samym czasie) nawet niewiele wiecej niz ostatnio to i tak maly krok do przodu w tym sporcie trzeba czasu on i tak uplynie. A co do kreatyny to jest to stary mocny suplemet i rzeczewiscie odpowiednio stosowany daje efekty niemal ze karzdemu


Ok będę zapisywać ile na danym treningu przerzuciłem kg uwzględniając każde ćwiczenie. Jakbyś mógł dałbyś radę mi dać jakiś dobry plan na masę - siłę treningowy ? Ty pewnie ogarniasz dobrze ćwiczenia i dla Ciebie ułożenie takiego to 5 minut roboty , jakbyś mógł podeślij mi na pw.
  • 0

Marek1990
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a %%% - wiem były już takie tematy
1.)Dziś robiłem plecy , biceps , przedramiona i strasznie się skatowałem...
Pisałeś aby brać - zwiększać ciężary i tak zrobiłem. Biceps zawsze ćwiczyłem np. hantel 14kg - wiem mało a dziś zrobiłem 17kg + co prawda dość ciężko ale dałem radę ...Ogólnie np. ćwicząc na modlitewniku zrobiłem 3x serie sporym ciężarem ale mniej powtórzeń a dołożyłem 2 serie po więcej powtórzeń. Tak będzie gites ? Ogólnie w każdym ćwiczeniu dałem więcej kg.

2.)Ogólnie najgorzej siła mi nie chcę iść na klacie : / Wszędzie nawet poszła bo czułem to po dzisiejszym treningu. Ale klata to masakra w ogóle nie chcę iść : /


3.)Ogólnie to miała być redukcja a już mi kg przybyło ... Brzuch miał iść w doł bo aż 95 w pasie a stoi w miejscu i w bicu cm przybyło , także mam redukcję xD A biorę ten fucoxantin , białko , bcaa , kreatynę. Dieta zero słodyczy napojów i coś nie chce bebech się usuwać :/

Użytkownik Marek1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a %%% - wiem były już takie tematy
Ty dalej z ta klata. Powiem ci tak nie przejmuj sie tym jesli ci idzie na inne partie to na klate tez pujdzie (jesli bedziesz mial wiecej sily w barkach, tricepsach czy nawet bicepsach) to sie tez to przelozy na klatę poniewaz te miesnie rowniez sa zangazowane gdy cisniesz sztange, Sprubuj zrobic taki myk- przy treningu na klate zrob 2- serie rozgrzewkowe. A puzniej dopierdziel ciezaru ile dasz rade wycisnoc! I co serie zmniejszaj od najwiekszego do najmniejszego jest to tak zwana piramida odwrotna! Ktora ma swoje plusy takie ze na poczatku treningu miesnie sa wypoczete i masz wiecej sily byc moze to jest rozwiazanie dla ciebie! Tylko pamietaj o rozgrzewce!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024