Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chudzielec prosi o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

ernilee
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chudzielec prosi o pomoc
Witam mam 19 lat ważę 62 kg. przy wzroście 182 cm. Chciał bym przytyć bo samo jedzenie kalorii nie pomaga wcale co mam zrobić czy są jakieś środki na to proszę o pomoc.Nie chodzi mi o to żebym się spasł tylko chcę przytyć i zacząć ćwiczyć żeby nabrać masy mięśniowej
  • 0

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc
Nie ten dział. Diete jakąs stosowałes??
  • 0

ernilee
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc
Diety nie stosowałem.Jestem nowy moderatora proszę o przeniesienie jeśli nie ten dział.Są jakieś sterydy dostępne na allegro które mi pomogą żebym przybrał na wadze ?

Użytkownik ernilee edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kikkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:~180 ??
  • Biceps [cm] :41
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:obecnie 91
  • Udo [cm]:62
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:redukcja z 96. obecnie 88

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc

Diety nie stosowałem.Jestem nowy moderatora proszę o przeniesienie jeśli nie ten dział.Są jakieś sterydy dostępne na allegro które mi pomogą żebym przybrał na wadze ?


sterydy to nie jest rozwiazanie jesli chodzi o niedowage
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ernilee
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc
Czy naprawdę nic nie ma ? W necie znalazłem takie coś [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a może jest coś lepszego ? Musi coś być.
  • 0

PoPeY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 1
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:żelastwo/wętkarstwo/samochody
  • Staż [miesiące]:RośniE

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc

Witam mam 19 lat ważę 62 kg. przy wzroście 182 cm. Chciał bym przytyć bo samo jedzenie kalorii nie pomaga wcale co mam zrobić czy są jakieś środki na to proszę o pomoc.Nie chodzi mi o to żebym się spasł tylko chcę przytyć i zacząć ćwiczyć żeby nabrać masy mięśniowej


Poczytaj tematy podwieszone na temat diety i treningu dopasuj coś do siebie i możesz zaczynać . Jeśli dopiero zaczynasz to pierw dieta ( podstawa ) napewno pomoże przybrać na wadze a póżniej dorzuć jakieś suple itp.
  • 0
NO TIME , NO MONEY , NO BRAIN , NO PAIN = NO GAIN ______________________________________________________ work hard or go home

ernilee
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc
Do dietetyka się chyba wybiorę muszę przytyć . Teraz skalanie boskie
  • 0

PoPeY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 1
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:żelastwo/wętkarstwo/samochody
  • Staż [miesiące]:RośniE

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc

Czy naprawdę nic nie ma ? W necie znalazłem takie coś [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a może jest coś lepszego ? Musi coś być.

GAINER to dobre rozwiązanie do diety tylko pierw musisz ją mieć . Co do tego gainera to niewiem nie stosowałem go .
  • 0
NO TIME , NO MONEY , NO BRAIN , NO PAIN = NO GAIN ______________________________________________________ work hard or go home

sylweq1989
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc
ty nie patrz na to co piszą w temacie na allegro tylko na skłąd :) a co do sterydów to za wczesnie poćwicz na sucho z dieta potem dorzucaj stopniowo odzywki a pozniej dopiero za dłuższy okres co z tego działu :D od sterydów sie na dzień dobry z siłownia nie zaczyna B)
  • 0

Gleba
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:85
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Chudzielec prosi o pomoc
Witaj, zaczynałem z identycznymi warunkami jak ty, dlatego myślę że mógłbym Ci coś doradzić

Po pierwsze zacznij jeść nie najadać się nieraz dziennie tylko 4-6 posiłków dziennie, nie masz się zapychać na maksa bo to Ci nic nie da... jedz często regularnie w umiarkowanych ilościach byle by bemben pracował zalecam zapisać się na siłownie i zacząć ćwiczyć 5 razy w tygodniu z nogami 6, bardzo ważne jest żebyś się nie zniechęcił za szybko bo na początku jest tragedia nic nie idzie kupe pracy wkładasz w to i dajesz dużo od siebie a efekty znikome, ale pamiętaj do czasu! w końcu zaczniesz nabierać i to bardzo szybko ja przez 9 mśc ćwiczeń i kompletnej zmianie diety przytyłem 22kg po dorzuceniu supli poszło kolejne 8 i potem spadki :) ale waga się trzyma teraz 83-85kg więc jest o co walczyć jak chcesz mogę Ci pokazać moje zdjęcia z przed roku waga 63kg oraz z formy na końcu cyklu kreatyny 86kg

Pozdrawiam i trzymam kciuki że Ci się uda!

PS. nie łap się za koksy za szybko 2-3 lata min. na sucho a potem petarda po 1 cyklu sterydowym !!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024