Skocz do zawartości


Zdjęcie

BOLADROL PHF Supplements ph


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Dadyś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:30 z przerwami na melanz
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :37,5
  • Klatka piersiowa [cm]:113
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:56,5
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

BOLADROL PHF Supplements ph
siema ostatnio znalazłem ten o to prohormon ale mało informacji jest w internecie, z zagranicznych stron wyczytałem ze jest to najsilniejszy prohormon z dostępnych, tabletki zawierają substancje 7,17a-dimethyl-androsten-3,17-diol (2mg) cykle na tym zwiazku sa krutkie około 4 tyg, zaawansowani zażywają 6mg tego związku jeśli ktoś wie coś o tym to proszę o informacje :) pozdro
  • 0

Dr Chemik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Chemia, Biochemia, Farmacja, Chemia leków
  • Staż [miesiące]:10 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:123
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:64
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: BOLADROL PHF Supplements ph
Bardzo silny prawie jak ANAPOLON !!! Bardzo szkodliwy. Pogarsza ALAT i ASPAT oraz profil lipidowy gwałtownie już w pierwszym tygodniu. W drugim wyniki ALAT pow 80 i ASPAT pow 90 ... w trzecim pow 100. KILLER dla wątroby ...Nawet przy super osłonkach. Konieczne odblokowanie profesjonalne po cyklu - nolvadex, itp. Tak silny, iż nie ma szans na utrzymanie dobrych wyników krwi nawet dla najbardziej wtajemniczonych ... Największy problem to fakt, iż wszystkie aukcje na allegro to podróbki!!!! To smutny FAKT niezależnie co piszą sprzedający i jak święcie zapewniają o oryginalności. Jedyny prawdziwy jest niestety na

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czas oczekiwania po zapłacie to minimum 1 miesiąc. Wysyłki ... się ślimaczą

Orginalny produkt to tabletki (już nie produkowane) lub teraz caps - białe lekko różowe - opakowanie - koniecznie naklejka hologram 3D , etykieta się nie rozmazuje po namoczeniu, data tłoczona na zgrzewie nie drukowana !

Po oryginale przyrost mokrej masy 5-6 kg w 3 tygodnie. ... do 10 kg w 4 tygodnie. Orginał się czuje już w 2-3 dniu po podaniu. Po prostu rozrywa mięśnie ..tak rosną ...

Uwaga - tylko dla bardzo zaawansowanych którzy mają opanowany profesjonalny program ochrony wątroby + odblok ...

Szkoda czasu dla początkujących ... narobią sobie szkód w zdrowiu i sylwetce...

Nie wolno stackować. Nie poleca się współużywania z No boosterami, ECA i stackami kreatynowymi. Sam Boladrol wystarczy ...

Resztę warto zachować na cykl odblkow. Ważna jest bardzo restrykcyjna dieta, jak najmniej węgli, najlepiej maks 100g dziennie, maks białka - najlepiej 500g !!! Konieczne w czasie cyklu inhibitory aromatazy ..np INHIBIT E 4 caps dziennie. W trakcie cyklu zaleca się preparaty chroniące prostatę + koniecznie - 6-8 tab UROSEPTU by nie trzymać za dużo wody. Konieczne preparaty obniżające poziom cholesterolu + minimum 6-8g OMEGA 3. Do tego konieczna ochrona serca - głóg, lecytyna, sterole rośline, wyciąg z konwali, krople uspokajające pracę serca na noc + melatonina.

Nie wolno brać po 18 - trudości z zasypianiem ..

itd ...sporo w internecie na stronach USA ...

Cytuje w internetu.

7,17-alpha-dimethyl-androsten-3,17-diol (Boladrol)
7,17-alpha-dimethyl-androsten-3,17-diol is a powerful prohormone that, after ingestion, converts to Bolasterone.

Boladrol is a "wet" compound that is both very anabolic and androgenic, which means increases in mass and strength along with increased aggression in the gym and better state of mind. The original manufacturer claims Boladrol is stronger than every other prohormone currently available. It's been compared to Anadrol, a well known powerful anabolic compound.

There is no need to stack Boladrol with another prohormone and doing so would just increase side effects. Boladrol may be stacked with a supplement that reduces estrogen in the body to help combat the estrogen related side effects.

Synonyms:
7a,17a-dimethyl-androst-4-en-3b,17b-diol, Boladrol, Bolasterone diol, Dimethylandrostenediol

A new prohormone from PHF/IBE, never seen before on the prohormone or pharmaceutical market, that converts in vivo to the steroid Bolasterone. Bolasterone was invented in 1959 and in 1962 was described as "the most potent oral anabolic agent which had yet been examined".

Boladrol is a "diol" prohormone, and should convert well to the active hormone via the same mechanism as all 3b,17b-diols: the enzyme 3-β-hydroxysteroid dehydrogenase, or 3b-HSD.

Structurally, Boladrol is a testosterone derivative, having the C3-C4 double bond common to this class of hormone. It resembles methyl testosterone in that it has a 17a-methyl group, though differs from it in that it has an additional methyl group at position 7a, and a hydroxyl at position 3b, whereas methyl test has a 3-ketone function. The addition of the methyl group at 7a greatly increases both the androgen receptor affinity and the anabolic properties of the compound.

Structurally it would appear likely to aromatise to a potent dimethylated estrogen, though the 7a-methyl may provide steric hindrance to the reaction. In fact there's evidence that some 7a-alkylated testosterone derivatives have aromatase inhibiting properties, with smaller 7a substitutions making stronger inhibitors than bulkier substitutions.

This 7a-methyl group will also prevent the steroid from being 5a-reduced, but does not prevent it from being 5b-reduced, so all metabolites lacking the delta-4 double bond will be inactive 5b-reduced metabolites.

Effects should be similar to the oral anabolic steroid Bolasterone, a strongly anabolic, moderately androgenic compound which should elicit significant strength gains and increased accumulation of muscle mass. Since it's a powerful compound, and aromatisation a likelihood, weight gain is likely to be quick resulting from a mix of muscle mass and an increase in water retention on cycle. A SERM PCT protocol followed after cycle.

Side-effects may include but are not limited to: loss of or heightened libido, elevated liver enzymes and potential temporary liver function impairment, HPTA disruption, adverse shifts in lipoprotein subfractions (increased HDL, lowered LDL cholesterol), acne, hair growth or loss, and an increase in blood pressure. This product should not be used by women or teens.

The clinical evaluation of Bolasterone in the 1960s found it to be effective at promoting weight gain at doses of just 1-2mg. They also found it to be around twice as potent as dianabol by nitrogen retention studies. As with any new compound, sensible users will keep dosages low and cycle-lengths short, until those with less caution have established some guidelines of how not to do it. Early Boladrol adopters have been dosing between 4 and 8mg per day for two to four weeks, and reporting great results.

Supplements with this ingredient:
Boladrol (Prohormones)

Links to additional information on 7,17-alpha-dimethyl-androsten-3,17-diol (Boladrol)
PHF Supplements Boladrol (Added on 2/6/2011)
Boladrol - A Brand New PH from IBE! (Added on 2/6/2011)
CLINICAL EVALUATION OF A NEW ANABOLIC AGENT 7-ALPHA,17-ALPHA-DIMETHYLTESTOSTERONE (BOLASTERONE) (Added on 2/6/2011)
  • 1

Dadyś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:30 z przerwami na melanz
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :37,5
  • Klatka piersiowa [cm]:113
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:56,5
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: BOLADROL PHF Supplements ph
dzięki za info ciekawe informacje :thumbsup:
  • 0

Gleba
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Pas [cm]:85
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: BOLADROL PHF Supplements ph
Jak możesz zamieść mi zdjęcia tego specyfiku z niby pewnego źródła chciałbym to zobaczyć
  • 0

Dr Chemik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Chemia, Biochemia, Farmacja, Chemia leków
  • Staż [miesiące]:10 lat
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:123
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:64
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: BOLADROL PHF Supplements ph

Jak możesz zamieść mi zdjęcia tego specyfiku z niby pewnego źródła chciałbym to zobaczyć


Temat wygląda tak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mają od producenta wyłączność na sprzedaż BOLADROLU...

Ja kupiłem na allegro. Najpierw zapodałem jak każe instrukcja 2 x 2mg ..nic. Potem po 3 dniach 3x 2mg..nic. Potem po tygodniu 4x 2 mg ..czyli mocno powyżej zalecanych maksymalnie 6mg...NIC. Potem 5x2mg też nic ...Co tydzień badam krew i dokładnie znam swoje wyniki po cyklach na prohormonach i SAA. Tym razem NIC - zdrowy jak koń ..:D Pojawił się kolega z USA i niespodzianka. Kupił BOLADROL...paczuszka nieco mniejsza od mojej z allegro, data bita na zgrzewie, hologram. Capsy białe, lekko różowe .. Dał 10 caps ..na próbę. Czuć było w każdym mięśniu ..jakby naładowało w 3 dniu po 0,5l wody do każdego ...Kupiłem więc na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .. była promocja tylko po 24 USD + wysyłka 15... Zapodałem cykl - złapałem 12 kg po paczce (ale uwaga w 3 tygodniu dodałem jeszcze trochę innych wspomagaczy dla wysuszenia ..) w trakcie i po super ostra dieta - absolutne minimum carbsów, maksimum protein (ok 500g - prawie 0,5 puszki MUSCLE WHEY)... Z 12 kg po 2 miesiącach i odbloku zostało 5 kg :thumbsup:.
Pracuje w laboratorium próbowaliśmy zbadać co to było w tym z allegro ..Nie udało się ...Podejrzewam że słabe DHEA ...
Na orginale zaraz wyniki krwi mi się popsuły jak na Dianabolu w superdawce ...

Niestety wszystko zostało skonsumowane ...

Zatem odradzam zakup na allegro. Nie chodzi nawet o sprzedających .. Oni sami mogą kupować podróby nie widząc nic nawet o tym...

Ogólnie jednak nie polecam. Za dużo skutków ubocznych....Wyprostowanie ALATU i ASPATU kosztowało mnie ponad 500PLN ..
Esseliv, Liv 52 DS2, LIVER Fix, Heparegen, Syliflex, Cycle Support...i nie było to łatwe ..jak zazwyczaj
  • 0

mariuszowy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BOLADROL PHF Supplements ph
na allegro macie boladrol z ibe / phf
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024