Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza cykl kreatyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Pierwsza cykl kreatyny
Witam jako , że planuje zrobić pierwszy cykl kreatyny chciałbym Was o coś zapytać mianowicie o pewną kretyne -
######

Wiem , że nie powinienem sugerować się przyjaciółmi i , że każdy organizm jest inny ale moi kumple to brali na starcie i efekty mieli w sile jak i rozroście. Sami mi zaproponowali abym tą kreatynę kupił na początek. Co Wy o niej myślicie ? na kreatynę max 50zł mam bo kupiłem białko i BCAA także nawet nie mówcie o innych powyżej 50zł.

Teraz mam dwa pytania ;
1.) czy kreatynę można brać z BCAA + białkiem ?
2.) czy to wszystko u góry wymienione w pkt 1 możną łączyć z ###### ?

Ogólnie ćwiczę już jakiś czas - widać po mnie , że coś tam ćwiczę lecz jako tako efektów nie mam zbytnio. Proszę o odpowiedzi.
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny
kreatyne weź lepiej ######
bcaa możesz z tym łączyć w cyklui
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny
Jaki jest wg twój cel ?
Po co ci na masie Fucoxanthin ?
Zostaw sobie ten supel na redukcje .
Zapodaj tą kreatyne co dał ci PUMP tylko 500 g + bcaa + dieta i treningi będzie dobrze

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny

Jaki jest wg twój cel ?
Po co ci na masie Fucoxanthin ?
Zostaw sobie ten supel na redukcje .
Zapodaj tą kreatyne co dał ci PUMP tylko 500 g + bcaa + dieta i treningi będzie dobrze



Właśnie masę to ja mam : ) ważę 85kg przy 179cm wzrostu. Co prawda biceps nie dużo bo 3.7 ( oczywiście napięy) ale i tak mam tłuszczyku na klacie a szczególnie brzuchu który niestety jest duży : (
Dlatego zastanawiałem się by brać te odżywki + ten fucoxanthin.

A czemu ta kreatyna będzie lepsza od olipma mega caps ? I to jest proszek a wolałem w tabasach ale ok proszek może być a nawet na dłużej starczy.

Jakie zestawienie odżywek byście polecili mi kiedy właśnie chciałbym się trochę oponki pozbyć.
  • 0

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny
Odpowie ktoś jeszcze ?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny
No to kup bcaa + spalacz + białko ;)

Bcaa xtra może być do tego na początek starczy thermo speed xtreme

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny

No to kup bcaa + spalacz + białko ;)

Bcaa xtra może być do tego na początek starczy thermo speed xtreme



Kuba nie obraź się ale liczy się czytanie ze zrozumieniem ^^ ja już posiadam BCAA + białko i kreatynę chcę kupić na 100% bo wydatek 39zł to nie wydatek dlatego pomińmy tą kwestię bo tutaj jestem przekonany na pewno.

Także można powiedzieć , że mam zestaw kreatyna , bcaa + białko. I teraz jedno ostatnie pytanie :

Czy do tych 3 odżywek można kupić ten SCITEC Fucoxanthin ? Bo ja wychodzę z tego założenia , że po co brać białko + kreatynę i traktować to spalaczem ? Czy jednak to dobre rozwiązanie ?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny
Ojj przepraszam nie doczytałem ;)
Nie jest konieczna kreatyna na redukcji .
Bcaa + Białko + spalacz w zależnosci ile masz do wydania coś się wybierze

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny

Ojj przepraszam nie doczytałem ;)
Nie jest konieczna kreatyna na redukcji .
Bcaa + Białko + spalacz w zależnosci ile masz do wydania coś się wybierze



Powiem może czego oczekuję od siebie aby było łatwiej a więc:
Jeśli chodzi o mój wygląd to niby ważę 88kg ale nie wyglądam na grubasa - nikt mi tego nie mówi to znaczy nawet za chudo czuję się na nogach , klatce , łapach tylko właśnie mój dylemat mego ciała to ten brzuch. Nic bym nie chciał redukować ani w ogóle nie myślałbym o spalaczach typu focu gdyby nie brzuch który mi przeszkadza. Generalnie wydaję mi się , że poprzez ćwiczenia zmniejszyłem tłuszcz na łapach itp a to właśnie z brzucha nie chcę zejść. Wiem , że tłuszcz z brzucha schodzi najciężej i dlatego nie wiem co robić. Z jednej strony nie chciałbym zredukować bo w końcu trochę namęczyłem się by mieć w łapie 3.7 a miałem 2.9 także szkoda byłoby mi schudnąć :/ Mój cel to masa mięśniowa i siła. Białko mam , BCAA też mam i tylko dlatego chciałem kupić kreatynę , gdyż czuję ,że mam zastój z siła z wszystkim. Czuję , że potrzebuję spróbować kreatyny ( koszt 39zł także nie będę żałować ). A jeśli chodzi o spalacz co podałem to ponoć usuwa tkankę z brzucha jak zostaję więc może warto spróbować ? Sam nie wiem co robić. Kreatyna musi być na 100%
  • 0

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza cykl kreatyny
kreatyne możesz na redukcji też stosować jeśli masz kase to nie bedzie sie gryzło z innymi suplementami.
co do spalacza: masz diete kup spalacz, nie masz jej nie kupuj bo nic Ci nie da. Splacz nie usunie tkanki tłuszczowej z samego brzucha, bo tłuszcz schodzi równomiernie z całego ciała. Wiec bedziesz sie musiał pomęczyć troche.
Podsumowując:
Bcaa masz, białko też, kreatyne możesz kupić jesli masz kase, a splacz jeśli masz diete.
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024