Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z tyciem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

0kick0
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z tyciem
Witam!
Mam problem z przybraniem na wadze. Jestem strasznie chudy i nic z tym nie mogę zrobić. Mam 178 cm wzrostu i ważę 59 kg. Jem nawet na noc a to i tak nic nie daje. Wiele razy próbowałem przytyć i nic. Mam szybko przemianę materii przez co sprawa jest bardzo trudna. Nigdy nie miałem czasu na jakąś specjalną dietę przez szkołę itp. przygotowywanie odpowiednich posiłków, jedzenie o odpowiednich porach... Teraz idą wakacje, więc na pewno będzie to łatwiejsze tylko, że nie zawsze będę mógł jeść te produkty. Nie mam pojęcia już co robić. Myślałem, żeby kupić sobie jakieś białko albo gainera, który by dostarczał dodatkowe kalorie do organizmu (wiadomo, że odżywkami nie zastąpię prawdziwego posiłku, ale na pewno lepsze to niż nic). Może mi polecić co ze sobą zrobić? W sumię w wakację, będę pewnie pracował a po pracy wychodził ze znajomymi, więc ścisłą dieta też byłaby utrudniona, ale postaram się zrobić wszystko żeby przybrać na wadze i zastosować się do Waszych rad. Ze śniadaniami i kolacjami nie będzie problemy. Gorzej z tymi posiłkami pomiędzy. Obiad też w sumie dałoby radę ogarnąć jakiś normalny (+ może dodawać o odpowiednich porach jakieś białko czy coś). Jestem kompletnie zielony dlatego prosze o radę, bo jest to dla mnie bardzo, bardzo ważne. A i jeszcze jedno pytanie, mianowicie chodzi mi o moją przemianę materii. Jeśli udałoby mi się przytyć parę kilo i poprawić trochę swój wygląd czy jeśli później (nawet po długim okresie czasu) przestał trzymać się diety czy zażywać tych odżywek waga powróciła by mi do stanu poprzedniego (oczywiście tego bym nie chciał)? I czy jest szansa na skutek uboczny, że przemiana materii mi się "popsuje" i zacznę potem tyć? Nie chciałbym potem zrobić się okrągły ;). No i czy bardzo rzuci mi się na twarz, jeśli zacznę tyć?
Czytałem też, że niektórym ludziom po odżywkach wyskakują syfy na twarzy i ciele. Da się coś z tym zrobić czy mi to raczej nie grozi przy białku czy gainerze?
Proszę o rady i z góry dziękuje - w mojej sytuacji każda rada się przyda, bo jestem zdesperowany.

Poniżej wrzucam linki do fotek:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z tyciem
Ale Ty sie pytasz tylko co jesc, a masz zamiar trenowac?? Bo to jest forum KULTURYSTYCZNE, a nie 101 sposobow by przytyc...
  • 0

0kick0
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z tyciem

Ale Ty sie pytasz tylko co jesc, a masz zamiar trenowac?? Bo to jest forum KULTURYSTYCZNE, a nie 101 sposobow by przytyc...


Oczywiście ćwiczenia wchodzą w grę, ale czy dałoby radę zaproponować jakiś trening w domu? Mam worek, hantle, drążek + inne ćwiczenia niewymagające sprzętu typu pompki, brzuszki.
Prosiłem o ogólne rady jak chociaż trochę przytyć i poprawić swoją sylwetkę. Na prawdę mi zależy i jestem w stanie zrobić wiele, żeby polepszyć swój wygląd.
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z tyciem
W domu masy nie zrobisz. Potrzeba Ci minimum sztangielek, sztangi, lawki ze skosem i drazka.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024