Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam ponownie :) proszę o pomoc i wyrozumiałość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Witam ponownie :) proszę o pomoc i wyrozumiałość
Witam zapewne znacie mnie z forum. A więc na start napisze w razie czego coś o mnie. 179Cm wzrostu , 88kg wagi.
Na starcie pisze , że moje ciało mi się w miarę podoba lecz tylko brzuch uniemożliwia mi chodzenie na basen , plaże i ogólnie wstydzie się go. Biceps mam 37 a w brzuchu aż 100cm !! To bardzo dużo. Ćwiczę kilka miesięcy i np.biceps poszedł w górę klatka też - jednym słowem mam efekty a brzuch jak wielki tak wielki !! . Przy klatce 107cm brzuch 100cm potężnie wygląda i wstydzę się chodzić w t-shiercie !! Kiedyś wstydziłem się swojej chudej pustury ciała a teraz jak podobają mi się moje ręce itp wstyd mi iść na koszulce bo brzuch idzie pierwszy.Ja wiem , że zaraz mi napiszecie - przestań jeść jak świniak , zacznij trenować , aerobic ale chłopaki ja ćwicze sumiennie i intensywnie + bieganie i skakanka - biegać nie zawsze mogę gdyż nie mam czasu - praca do 17stej , siłownia i kobieta. Pewnie napiszecie idź biegać z kobietą ale to nie takie łatwe jak sobie wyobrażacie. Ogólnie grosze zarabiam w pracy kupiłem białko za 160zł + BCAA + tłuszcze omega 3 , kończę ich kuracje a brzuch nawet większy : ( nie jem w ogóle słodyczy , sama woda. Dieta w miarę jest już pisałem na jej temat i dobrze oceniali. Więc co ja mam zrobić ? Chłopaki szczerzę mówiąc żale Wam się , gdyż nie wiem co mam zrobić z tym olbrzymim brzuchem. Mam zbierać kasę na odsysanie tłuszczu ? Co ja mam zrobić ? Wiem , że napiszecie mi ' dieta + trening + aeroby i jest ok ' chłopaki po co miałbym oszukiwać samego siebie i Was ? Ja staram się jak mogę podczas gdy koledzy piją , jedzą wszystko ,śmieci słodycze i mają po 4.0 w łapie i płaski brzuch...co mam robić ? już siada mi pscyha...
  • 0

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam ponownie :) proszę o pomoc i wyrozumiałość
Dzięki ##### za poradę. Teraz nie mogę ćwiczyć bo remont mam itp. ale zaczynam po 10stym maja. Kupię kreatynę + właśnie takie coś co podałeś - jeszcze bardziej postaram się o dietę i treningi. Nie będę się poddawał , gdyż muszę dojść do sukcesu. Wiesz chodzi też o taką kwestię. Ja bym mógł zredukować różnymi sposobami. Głodówka itp..i w tedy by fat spadł ale ja nie chciałbym pozbyć się cm w łapach itp.. Mi się tylko brzuch nie podoba w mym ciele a wiem , że schodzi ostatni i najciężej. Ale cóż trzeba będzie probówać cały czas. Białko brałem scitec pro mix


Dodam , że np. miałem gino tzn sutki bolały mnie i były grube zniekształcone. I akurat to już poprawiłem .Są o niebo lepsze nie mam tyłu fatu na klatce a ten brzuch jak stoi tak stoi

Użytkownik marek90 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024