Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coach Anderson Silva: "Lyoto może być niebezpieczny dla Jonesa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Coach Anderson Silva: "Lyoto może być niebezpieczny dla Jonesa
Coach Anderson Silva: "Lyoto może być niebezpieczny dla Jonesa

Zhozel Distak opowiada o wymiarach "Bones" i stylu, może dostarczyć go w kłopoty.

Po zniszczeniu weteran PRIDE Mauricio "Shogun" Rua i uzyskania tytułu mistrza UFC w wadze ciężkiej światło mistrz, John Jones stał się żywy cel. W tym samym czasie, wielu obserwatorów nazywa się 23-letni "Bones", nowy tyran, w stanie pozbyć się jego podział na ziemię, co jest już zrobione , George St Pierre i Anderson Silva .

Trener ostatnio Zhozel Distak uważa, że amerykański żołnierz w niedalekiej przyszłości mogą dostać się do trudnej sytuacji ze względu na ... wzrostu.

"To się rozwija, jest jeszcze bardzo młoda, więc pewnie nadal jest tak dobrze kontrolować swoją wagę. Jest wysoki, ma świetny Rich ... nie jestem pewny czy on jest opóźniony w tym rejonie przez dłuższy czas. Myślę, że John Jones rośnie powyżej (w grupie wagowej) w najbliższej przyszłości, ze względu na duży ciała " - powiedział Distak.

Między innymi Zhozel uważa, że Lyoto Machida - człowiek, który obalił John Jones z tronu.

" John Jones - facet, który pokazuje wielką ewolucję w tym sporcie. Z mojego punktu widzenia jako trener i lekarz, Lyoto - człowiek, który może pokonać Jones, bo ma zupełnie inny styl walki Jones. mogę nie zobaczyć, jak może oprzeć się facet, który lubi kontratakować, więc uważam, że Lyoto - przeciwnika Jana w półciężkiej. podziału dysku mogą być spełnione z Lyoto w ośmiokąt, Jones zmierzy się problemy, z powodu młodego wieku, był zmartwiony i zdezorientowana jego głowę, , które będą kluczem do zwycięstwa dla Lyoto.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024