Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje planu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

piotrek1993
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje planu
Witam

Nazywam sie Piotr mam 18lat waże 72kg i mam 180cm wzrostu.
Chciałem prosić kogoś żeby pomógł ułożyć mi plan ćwiczeń na ręce (biceps,triceps) i klatke piersiową. Jest jeden problem moge ćwiczyć tylko w domu a do dyspozycji mam drążek do podciągania hantle i ławeczkę płaską. Zależy mi na poprawie rozmiaru tych dwóch parti, nie chce bardzo wyćwiczyć tych parti bo wiem zeby to osiągnać trzeba chodzić na siłownie. Chce tylko poprawić swoją posture. Z góry dziękuje !!


Pozdrawiam
  • 0

rambo17
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
Podaj wymiary, biceps, klata, przedramie, nadgarstek, bas, biodra. POmogę ci ułożyć plan. A jeśli chcesz powiększyć posturę potrzebna Ci będzie dobra, dopracowana dieta, a jeśli to nie pomoże będzie potrzebana odżywaka. Każdy ma inny metabolizm. Będę z powrotem o 21:00 Pozdrawiam. Coś się wymyśli;)
  • 1

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
Chłopaku jak sie czegos chce to sie to robi zawziecie i co to za cwiczenie kalta bic tric dlamnie to bez sensu (zestaw dyskotekowy) chłopie niepoprawisz postury cwiczac tylko klatki bicepsu i tricepsu no może tylko troszke ale dlamnie to jak powiedziałem wcześniej zestaw dyskotekowy niewiem moim zdaniem powinienes poćwiczyc wszystkie partie mięsni a tym co masz to zadużo niezdziałasz ale jak jestes początkujący to mozesz se poćwiczyc TRENINGIEM DOMATORA albo ogulnorozwojówke
  • 0

piotrek1993
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
Dobrze mówisz jestem początkujący i dlatego potrzebuje pomocy, nie chce sobie zrobić tak jak ty to mówisz zestawu dyskotekowego pod szpan.. możesz wierzyć lub nie ale ja naprawde chce poprawić swoją posture dla samego siebie. Jestem w tym temacie zielony... troszke sobie ćwicze w domu ale to bardzo amatorsko nie mam pojęcia od czego zacząć nawet nie wiem czy te ćwiczenia które robiłem dotychczas były dobrym rozwiązaniem.

Kolega prosił o wymiary oto one
klatka: 90cm
biceps: 32cm
nadgarstek: 17cm
przedramię: 27cm
biodra: 84cm
  • 0

rambo17
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
Kevin, niektórzy tak mają, że nie mogą nabrać masy. Jedzą, mają dobrą diete a nie przynosi im to wymarzonych oczekiwań. Napisłem, że jeśli dobra dieta nie pomoże to wtedy jakaś odżywka do tego. Nie mówie, że od razu z odżywką ma chłopak zaczynać. Z tym się zgodze, że na poczatku ma ćwiczyć na sucho jeśli jest poczatkujący. Znam paru ludzi, którzy pomimo dobrej diety nie mogli złapać masy i musieli sięgnąc po supla:)
  • 1

piotrek1993
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
Panowie ja narazie nie myśle o żadnych odżywkach, Chce dobrym planem ćwiczeniowym i jakąś dietą coś osiągnąć po wakacjach mam zamiar sie zapisać na siłownie :?: Dlatego prosze was o jakąś propozycje planu treningowego i jakąś diete. Kevin napisał tak mniej wiecej o ćwiczeniach na duze i małe partie tylko ze ja jestem zielony w tym temacie i chciałbym coś konkretniejszego :) Licze na was chłopaki !!
  • 0

rambo17
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
Zacznij od poniedziałku: PLan na masę.
|Poniedziałek:
Klata 3 ćwiczenia po 3 serie 10,8,6 zmniejszasz co serie ciężar (rozpiętki jednym ciężarem)
Biceps 2 ćiwczenia po 3 serie 10,8,6 zmnieszasz ciężar co serie
Wtorek: spięcia brzucha, jak poprawisz trochę masę na brzuchu to wtedy abs będziesz robił. czyli jak będziesz wazył ok 82 kg
Środa: Plecy + (kaptury) 3 ćiwczenia po 3 serie 10,8,6 zmniejszasz ciężar, a na kaptury robisz jednym cięzarem, sztangielkami.
Triceps 2 ćiwczenia po 3 serie 10,8,6 zmniejszasz ciężar co serie
CZWATRTEK spięcia brzucha
Piątek
NOgi 3 ćwiczenia po 3 serie 10,8,6.
Barki 3 ćwiczenia po 3 serie 10,8,6 zmniejszasz cieżar co serie Chyba że nie będziesz nóg robił. To zrób sobie przedramiona po barkach. 3 sereie po 3 ćwiczenia 8,6,4. jEdnym ciężarem możesz

Ćwiczenia wykonujesz bardzo wolno a jeszcze bardziej wolno opuszczasz ciężar. PAMIĘTAJ O ODDYCHANIU. Wszytskie ćwiczenia objeżysz na youtube.pl wpisując np. "braki kfd" mÓGŁBYŚ ROBIĆ masę na brzuchu ale nie masz
Pozdro, ramob17!! Co o diety można by jakąś ułożyć. Trzeba tylko poświęcić nad tym trochę czasu;)

Daj plusika jak pomogłem;)

Użytkownik rambo17 edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje planu
moze napsiz co za cwiczenia co? i czemu robiac mase ma zmniejszac ciezar i zmniejszac powtorzenia?? "wykonuj powoli", chyba opuszczac wolniej a wypychac dynamiczniej? czy mysle sie?

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024