Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
Witam serdecznie !

Mam do Was pytanie - mam zamiar wrócić na siłownie po pół roku przerwy od siłowni. Mam do Was pytanie - jakie wykonywać ćwiczenia, aby po prostu schudnąć ?

Przytywałem do 103 kg w wieku 18 lat, zatem to nic przyjemnego, chociaż po mnie aż tak tego nie widać, to ta waga mi przeszkadza. Mam do dyspozycji ławeczke, sztange, sztangielki, a także bieżnie + rower. Trenowałem wcześniej ok roku na siłowni + cały cykl A6W .

Doradzcie mi coś Panowie - jedzenie mam ograniczone do minimum, a i tak to nie pozwala mi dużo zrzucić z wagi, jak zrzuce w miesiąc 1 kg to już kurcze jest coś... Nie chcialbym jednak brać jakichkolwiek leków czy tabletek na wspomaganie tego chudnięcia.
  • 0

VanEyden

VanEyden

    Kto łykał - będzie kuł , kto nie łykał - to łyknie

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1319 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:OFF
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok.37
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Wyciskanie [kg]:ok.90
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
Jeśli chodzi Ci tylko o schudniecie to proponuje diete z mała ilościa weglowodanów , czyli mało ryżu , makaronów , kaszy , unikaj cukrów prostych - słodyczy , staraj sie jeść ważywa , chude mięso , nabiał .

Druga sprawa jest trening , ja nie stawiałbym na cwiczenia statyczne czyli klatka na ławeczce itp , stawiałbym na areoby , najlepiej jakbys zaraz po przebudzeniu ( na czczo ) pobiegał na bieżni tak okolo 30min , jest do bardzo dobry sposób na pozbycie sie tkanki tłuszczowej . Pozniej w ciągu dnia np rowerek 30min + bierznia 15min - szybki chód , nie koniecznie bieganie . Tak wiec jesli stawiasz tylko na spadek masy to ja proponuje własnie dietke LOW CARB i AREOBY .
Pomogłem Daj plus

http://www.youtube.com/watch?v=dRZ5pvJmf-w

Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
Dzięki wielkie za pomoc :) A jeśli chodzi o siłownie - czy mogę ją również do swojego planu dorzucić ? Tzn. interesowałoby mnie ok. 2-3 razy w tygodniu.

Według Ciebie na sam poczatek tylko te aeroby + dietka czy dorzucić jeszcze np. tą siłownie + ewentualnie może jakiś ABS II lub A6W ?


P.S.
Obliczyłem zapotrzebowanie energetyczne dla mnie. Wyszło mi 2950 kcal. Jak do tego ustosunkować diete ? W jakiej ilośc dziennie potrzebowałbym białka, węglowodanów i tłuszczów ? Chce jutro zrobić małe zakupy w sklepie - czy kupując różne rzeczy mam uwzględnić węglowodany złożone czy proste ? Wiem, że dobór diety to nie jest od tak, dlatego chce się o wszystko zapytać.

P.S.2.
Czytałem też tutaj gdzieś na forum, że warto również kupić pas odchudzający nawet ten zwykły za 20 zł. Czy to prawda ? W czym on pomaga ?


P.S.3.
No i kolejne pytanie mi się nasunęło - czy w tym wypadku jakaś konkretna dieta jest potrzebna ? Nie wystarczy po prostu ograniczyć ilośc węglowodanów i zmniejszyć np., ilość jedzenia podczas posiłków ?

Użytkownik Lukasz1221 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
Panowie pomóżcie !

Użytkownik Lukasz1221 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
na zrzucenie tłuszczu to dieta low carb + bieganie(skakanka,rower) + ostry trening
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
1. Zwiększasz białko, zmniejszasz węglowodany. Złożone oczywiście. Białka 2g/kg masy przynajmniej, jeżeli chcesz redukowac to jeszcze więcej, węgle zredukuj do 250g na początek, potem coraz mniej, tłuszcze ok 50g ZDROWYCH.

2. W niczym

3. Wystarczy jeść z głową, ale wiadomo, to nie to samo ci dobra dieta. Warzywa, owoce, mięso gotowane, ryż/kasza/makaron jako źródła węgli. 5-6posiłków, na noc twaróg-samo białko, jaja. Ważysz dość sporo, więc warto zakupić jakieś białko w proszku, bo wyciągnięcie 250-300g z żarcia to już małe wywanie
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
Dzięki wielkie chłopaki za pomoc. A mam jeszcze jedno pytanie - czy w dni treningowe jakieś jedzenie jeszcze dodatkowe musi być ? Jakieś dodatki przed treningiem, w czasie treningu, po treningu ?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?

Dzięki wielkie chłopaki za pomoc. A mam jeszcze jedno pytanie - czy w dni treningowe jakieś jedzenie jeszcze dodatkowe musi być ? Jakieś dodatki przed treningiem, w czasie treningu, po treningu ?

posiłek przed treningiem i po wygląda tak samo-makaron/ryż/kasza+kurczak/indyk/wołowina+warzywa
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Lukasz1221
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?
A co sądzisz o takiej diecie ? Próbowałem coś sam wykombinować z pomocą gotowych diet tutaj na forum i wyszło coś takiego:

7
płatki
mleko 3.2
kromka ciemnego chleba


10
2-3 kromki ciemnego chleba
banan
jogurt do picia

14
pierś gotowana/wołowina z warzywami
ogórek z octem


16
płatki NESTLLE FITNESS
2x jabłka

18
2 x gotowane jajka
2 kromki chleba ciemnego z pomidorem


20-21
twaróg /serek wiejski

Do tego wszystkiego duża ilość wody niegazowanej.

Trening pomiędzy po posiłku o 18. Bieganie + rowerek, możliwe także A6W lub tradycyjne brzuszki.



Co o tym sądzisz ?

Użytkownik Lukasz1221 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

invender
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?

Dieta jak dieta, policzyłeś kalorie? te fitnesowe płatki tylko mi tutaj nie pasują ;-)


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


grab543
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?

Utrata wagi powinna opierać się na ćzwiczeniach i wykorzystanie suplementów którzy pomagają. Polecam Clenbuterol (kupiłam go tutaj "acomplia-reductil.net"). Clenbuterol jest produktem do cyklu suchego. Ten produkt zamienia tłuszcz w mięśnie. Otrzymacie bardzo dobrze wytrenowane i bardzo suche mięśnie.Także Clenbuterol dodaje wzrost siły i pomogają w utracie wagi. Po moim doswiadczeniu straciłam w ciągu dwóch miesięcy  10 kg. Polecam!


  • 0

intime
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak ćwiczyć, żeby schudnąć ?

Po pierwsze odpowiednia dieta.

 

Po drugie łączenie kilku rodzajów ćwiczeń takich jak
bieganie 

orbitrek

rower

 

Ewentualnie możesz zdecydować się na zapisanie sie na elektrostymulacje bo podczas takiego jednego treningu można schudnąć nawet 1000 kcal


  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Studio InTime Sp. z o. o.
ul. Janusza Meissnera 32
31-457 Kraków
NIP: 9452218995
KRS: 0000726740
NIP: +48 572 529 069
info@intime20.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024