Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosiłby o fachowo pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

sylwiush
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosiłby o fachowo pomoc
Zakupilem sobie jabłczan cm3 kreatynki do tego tautyne i proteiny (80). Jak mam brac jabłczan jedna kapsułka ma 0,820g bo roznie mi gadaja i sie tego naczytalem ze juz sam nie wiem czy po 5 kapsulek wystarczy to bedzie 4 g rano i po treningu a nie treningowe tylko rano 5 ?? i tauryne po ile g?? bo niby po 2g 3 razy dziennie? bialeczko to na noc sobie bede pil i styka i ile razy dzinnie mam brac crete i tautyne i jakie porcje?? w dni trenigowe i nie treningowe a i jdzesz jedno pytanko Jak to jeest w czasie suplementacji kreatyną z jedzeniem. Zeby po zazyciu nie jesc z pol godziny ale to do proszku jest a co z kapsulkami przeciez zenim sie one rozpuszcza to jakis czas musi minac i czy to sie wydluza ten czas kiedy nie powinnismy jesc?? Bo za nim to sie rozpusci to jaki jest czas a poznej czas przyswajaania creatyny ile zajmuje i ze ile po zazyciu kreatyny mozna spozyc posilek czy to jest tez 30 minut jak w proszku ?? czy ktos posiada takie dane??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosiłby o fachowo pomoc
Krete bierz 5 capsów to będzie tak 5g na porcje i tak 2x/dzień w DT: 5 capsów rano na czczo tak ze 30 minut przed posiłkiem i 5 capsów zaraz po treningu, DNT: rano na czczo przed posiłkiem i 5-8 godzin później a tauryne bierz razem z kreatyną tak po 3g zależy ile jest napisane na opakowaniu najlepiej brać tak jak jest napisane. Białko w zależności od diety. A co do tych capsów i krecie w proszku to jeśli masz krete w proszku to musisz ją rozrobić w jakimś płynie (najlepiej woda ale może też być sok bez tłuszczu) to ona jest od razu wchłaniana bo organizmludzki wchłania tylko płynne substancje a te pół godzinki to akurat jak te wszystkie kwasy żołądkowe rozpuszczą ci żelatyne (powłokę kreatyny ta kapsułka nie sam proszek) i zacznie się wchłaniać. Jeśli zakupiłeś już krete tauryne i te proteiny to mam nadzieję że masz DIETĘ jesli nie to szybko układaj przed cyklem jeszcze.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024