Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból Barka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

WhiteHouse
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ból Barka
Witam , wracam spowrotem na siłownie po prawie rocznej przerwie . tylko juz wtedy jak cwiczylem to lewy bark bolał , wsumie najbardziej przy podnoszeniu sztangi i tym samym czułem jak by przeskakiwal . teraz tez tak mam . jak wykonuje jakies ruchy okrężne barkiem to "strzela" . co mozna z tym zrobic?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból Barka
mam podobny proble, pytanie czy jest t ozwyrodnienie stawu czy kontuzja czy jeszcze co innego. polecam udac sie do dobrego fizjoterapeuty

TRENUJE BO LUBIE


WhiteHouse
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból Barka
Kontuzji to raczej nie mam . nie mam pojecia co to moze byc . myslalem zeby jakies leki czy coś brac na wzmocnienie stawow , moze to cos pomoze . a Ty tak długo juz masz ?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból Barka
ja mam to od uprawianego sportu. w grudniu mialem powazniejsza kontuzje, przez nieodpowiedni trening silowy, meisiac przerwy mialem z wyciskaniem. teraz jest wszystko ok. zrezygnowalem z wyciskania zza glowy, + poprawne ruchy i jest ok. czasem mam przeciazenie tylnego aktonu naramiennych ale to jak mowie przez moja dyscypline.

TRENUJE BO LUBIE


WhiteHouse
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból Barka
Rozumiem . no cóż to dzieki za pomoc . :unsure:)
  • 0

BARACUDA
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dalej od was
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka ,sztuki walki.itd...
  • Wzrost [cm]:188
  • Biceps [cm] :44
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból Barka
witam.powiem tak mialem tak samo przeskakiwał mi bark bolal.to jest inaczej zesopol bolesnego barku lub nawykowe zwichniecie nie mylic z zwichnieciem to jest tak zwane polzwichniecie.niestety wiaze sie to z tym co mnie spotkalo wyciskajac na przod barkow zwichnal mi sie calkowicie bark,czego skutkiem bylo oderwanie sie obrabka .po roku wracam do cwiczen nie bylem na operacji bo nie wiadomo czy jeszcze gorzej nie bedzie ale jak ktos juz ma bol w barku radze nie zalowac pieniedzy isc do dobrego ortopedy ktory zleci rezonans magnetyczny na nim wsztytko wyjdzie a moze uda sie uniknac tego co mnie spotkalo...
  • 0

pit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, muzyka
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból Barka
do lekarza z tym a nie na forum. ja mialem podobnie. poszedlem do lekarza i trafilem w idealnym momencie.powiedzial mi ze jakbym cwiczyl dalej to min 6-7 miesiecy przerwy . tak to po 3 tyg wrocilem na siłke. kupcie sobie jakies suple na stawy.lekarz na pewno cos przepisze:)
  • 0
no pain, no gain!


JESLI POMOGŁEM, DAJ +



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024