Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl po przerwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Anatom
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, trójbój siłowy, bieganie, aktywność ruchowa
    biomechanika, anatomia, rehabilitacja
  • Staż [miesiące]:długi
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Pas [cm]:75
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:137
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:67

Napisano Ponad rok temu

Cykl po przerwie
Witam, planuje w niedługim czasie delikatny cykl, moje poprzednie to:

3 lata temu
Meta 1-5 25mg ED
Prolo 200mg E4D

ponad 2 lata temu
1-8 prop 100mg e2d
2-8 wins 30mg ed

pierwszy zaczynałem z wagą 77kg, do drugiego przygotowałem się lepiej, zacząłem z wagą około 70kg i bf 8%
Jeśli chodzi o spostrzeżenia co do przebytych kuracji, to przesadziłem z ilością środków, szczególnie na propie, 100mg e2d przy wadze 70kg to w moim przypadku zdecydowanie za dużo.

Obecnie mam ponad 2 letnią przerwę od saa, i chciałem wejść na coś może nie kosmetycznego, ale też nie zależy mi już na braniu udziału w żadnych zawodach.

W najbliższym czasie planuję zrzucić jeszcze trochę bf i wejść na:

meta 1-5 25mg ed
prolo 1-12 200mg e7d

celem jest oczywiście nabranie kilku stałych kilogramów.

wiem że prolo bardzo rzadko, ale myślę że to będzie najlepsza opcja dla mojej wagi, powiedzcie proszę co sądzicie o tak rzadkich iniekcjach.
  • 0

hardcorowy-styl.pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:...:::INTERNET:::...
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:50
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :41
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl po przerwie
Ja też niedługo bede zaczynał prolo i metke. jednak z tego co sie orjetuje to okres połtrwania prolo to 4-5 dni. Dlatego nie wiem czy to dobry pomysł brac co 7 dni. Ja bede brał co 4 dni. Czekamy na Leona może on doradzi np mniejsze dawki czy cos :)
  • 1
Jeśli ktoś z forum pomógł Ci odpowiadając na Twój post
Podziękuj mu Kliknij na plusika przy jego wypowiedzi



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ZAPRASZAM NA MOJA STRONE :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl po przerwie
Anatom musisz popełniac jakies błędy dietetyczne. Pierwszy cykl zaczynałes mając 77 kg a teraz w profilu masz wpisane 67 kg. Może o czyms nie napisałeś, moze miałes przerwe albo jakaś choroba, to w sumie nie moja sprawa ale skoncentruj sie na diecie nie wykluczając SAA. Odnośnie planowanego cyklu to jak najbardziej tylko ja bym proponował abys strzelał poniedziałek i czwartek po 100mg. Taki podział pozwoli na utrzymanie w miare stałego poziomu testosteronu we krwi. Metke kup polską lub Razaka ale pamiętaj że Razak ma 10 mg. Zwiększ kaloryczność posiłków, w Twoim przypadku dałbym nawet 3.5 gr białka na kg .Dużo wody. Jeżeli po tamtych cyklach nie miales gino to znaczy że nie jesteś podatny i raczej nie masz co sie obawiac ale ja zawsze Nolve trzymałem pod reka bo licho nie śpi. Cykl skróciłbym do 10 tygodni, miałes troche przerwy 10 tygodni bedzie dobrze przy tej wadze.HCG nie powinno być potrzebne bo nie jestes nowicjuszem, obserwuj jajka masz troche czasu aby dokupić.Suplementacja jak przy cyklach znajdziesz w necie info.Na koniec daj kreatyne aby zminimalizować spadki, diete trzymaj cały czas, przed następnym cyklem odczekaj minimum tyle ile trwał cykl czyli min 10 tygodni od zakończenia odbloku. Potem zrobisz coś na utwardzenie, zobaczysz jak to wyjdzie może NPP albo bolda ale na to masz czas .

Użytkownik Leon edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

Anatom
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, trójbój siłowy, bieganie, aktywność ruchowa
    biomechanika, anatomia, rehabilitacja
  • Staż [miesiące]:długi
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Pas [cm]:75
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:137
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:67

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl po przerwie
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Co do mojego postu, to faktycznie nic o sobie nie napisałem, moja waga wahała się w przedziale od 65kg do 90kg, przez to że łapałem się różnych sportów, od biegów długodystansowych - maratonów, przez akrobatyke po trójbój siłowy, i w tym ostatnim właśnie ze względu na wyniki starałem się utrzymywać wagę 70kg. Ta moja przerwa od saa spowodowana była kontuzjami, pękła mi torebka w stawie barkowym, do tego doszedł stan zapalny w stawie łokciowym i nadgarstkowym (i to wszystko trochę ponad miesiąc przed zawodami) a siłownie od tego momentu zacząłem traktować jako formę ogólnej aktywności ruchowej. Obecnie chciałbym nabrać trochę dobrej masy, kilku stałych kilogramów.

Zrobię tak jak piszesz,

meta 1-5 25mg ed
prolo 1-10 100mg e4d

to będzie najlepsza opcja
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024