Skocz do zawartości


Zdjęcie

PEAK BCAA TST


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: bcaa tst (3 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz produkt?

  1. Bardzo dobry (3 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Dobry (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Średni produkt (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania

  1. Masa (1 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  2. Siła (2 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  3. Wytrzymałość (1 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  4. Redukcja tkanki tłuszczowej (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

PEAK BCAA TST

BCAA TSTBCAA’s jest preparatem zapewniającym organizmowi ciężko trenującego sportowca odpowiednią ilość aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%). Aminokwasy BCAA, (Branched Chain Amino Acids) budują białka mięśniowe, uczestniczą w produkcji alaniny, glutaminy, stymulują wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu, są ważnym źródłem energii dla pracujących mięśni podczas treningu, dzięki czemu ograniczają utylizację glukozy i szybkie wyczerpanie się rezerw glikogenu mięśniowego. Leucyna silnie hamuje enzymy proteolityczne w komórkach mięśniowych, ograniczając tym samym rozpad białek mięśniowych podczas intensywnego treningu a także jest kluczowym aminokwasem w inicjacji syntezy nowych białek mięśniowych.. Wysokie stężenie BCAA ogranicza wnikanie tryptofanu do centralnego układu nerwowego. Tryptofan jest prekursorem syntezy serotoniny, neurohormonu odpowiedzialnego za uczucie zmęczenia i senności podczas treningu. BCAA biorą także udział w syntezie alaniny z pirogronianu (produkt rozpadu glukozy), która wykorzystywana jest przez wątrobę do syntezy glukozy, dzięki czemu aminokwasy rozgałęzione pozwalają na utrzymanie właściwego stężenia glukozy we krwi podczas długotrwałego i intensywnego wysiłku wytrzymałościowego. Zastosowana w preparacie L-alanina skutecznie wspomaga energetyczne działanie aminokwasów rozgałęzionych. BCAA’s silnie hamuje katabolizm wysiłkowy i powysiłkowy, znacznie potęguje anabolizm białek mięśniowych podczas regeneracji powysiłkowej, usprawnia także metabolizm glukozy w mięśniach szkieletowych, redukuje tkankę tłuszczową w organizmie oraz zwiększa tolerancję układu nerwowego na długotrwały wysiłek fizyczny.

W skład BCAA's wchodzą:

L-Leucyna ;wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposob;w: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia ; leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni. 

L-Izoleucyna ; dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dw;ch aminokwas;w: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwas;w glukogennych, czyli takich, kt;re organizm w łatwy i szybki spos;b może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować. 

L-Walina ; swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwas;w BCAA razem ale r;wnież wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dw;ch aminokwas;w, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.


  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: PEAK BCAA TST
BIORE I JESTEM W PELNI ZADOWOLONY!!!! fakt ze stosuje te z hi-tec ale to jest to samo;) polecam smak grehfrut, jezeli chodzi o rozpuszczalnosc to pozostaja nie rozpuszczone czastki, ale jezeli komus to przeszkadza to niech rozrabia z 20 min szybciej wtedy problem sie nei pojawia

TRENUJE BO LUBIE


Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEAK BCAA TST
szamałem, opinia podobna jak wyżej z tym że zarówno wiśnia jak i grejpfrut bardzo zajeżdza mocnymi słodzikami, pod tym względem zdecydowanie lepiej wypadają bcaa z fitmaxa

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEAK BCAA TST
Jakiś czas temu latały w mega cenach ,co sprawiało że produkt był bardzo atrakcyjny .
Teraz ceny niestety wzrosły ,mimo tego bcaa wart uwagii i nadal w ciekawej cenie :)
Śmiało POLECAM !

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PEAK BCAA TST
2 razy kupiłem i 2 razy się nie zawiodłem.

Dobry, sprawdzony. Smak spoko, co do rozpuszczalności mogę sie przyczepic ale mi to nie przeszkadzało.

Prawda, podrożało, ale i tak bym go kupił :D

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024