Jakie sterydy należą do dożylnych(strzały)
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Użytkownik shogun-slupsk edytował ten post Ponad rok temu
Podziękuj mu Kliknij na plusika przy jego wypowiedzi
Guest_radq?_*
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podziękuj mu Kliknij na plusika przy jego wypowiedzi
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
I j/w strzały tylko domieśniowe

Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...
Jedyne granice są w Twojej głowie !
Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
beda jakies swiateczne promocje i/lub konkursy?? |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Amino Max 800 + jakie białko? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
jakie białko na początek |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Kto stosowal nitrobolon?? i jakie byly efekty? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Jakie suple wybrać |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
meta + epistane lub h drol- Ponad rok temu
-
Pierwszy cykl OXANAVAR i H-DROL- Ponad rok temu
-
Metanabol- Ponad rok temu
-
Winko+deka- Ponad rok temu
-
Testosteron prolongatum Polska Jelfa- Ponad rok temu
-
PH D-STiANOZOL i AM/PM- Ponad rok temu
-
1 cykl na mecie- Ponad rok temu
-
Vitaminum B12 (iniekcje)- Ponad rok temu
-
krotki cykl plus stack kreatynowy- Ponad rok temu
-
Bold, cypio i propionat- Ponad rok temu




Ponad rok temu
