Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gubienie schabów - jakie ćwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

grobler
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gubienie schabów - jakie ćwiczenia
Witam,
jak w temacie. Czytaj czy są jakieś konkretne ćwiczenia żeby próbować zgubić "schaby"? Nie mam ciśnienia na to by jakoś szalenie dbać o siebie i kształtować figurę pod jakieś konkretne standardy, ale... moje boczki mnie wkur.. ekhem :D i o ile brzuch od piwa nie przeszkadza to właśnie tamtą partię nadmiarowego cielska bym chciał zgubić. Ogólnie ważę 85~90kg do 172cm wzrostu. Sporty: raz na jakiś czas turystyka piesza i ewentualnie pogranie trochę w halówkę. Oczywiście rozumiem że mógłbym też zastosować dietę "żryj mniej", ale codzienny rozregulowany tryb pracy mi na to nie pozwala (mało snu, robota zabiórkowa). No i jak wiadomo po takich walkach zabiórkowych człowiek lubi się odprężyć przy browarku. Ale obrzydzenia nabierając do opony kieruję o jakoweś ćwiczenia pytanie do was... oczywiście już zakładam że przy dobrym wietrze może mi to zająć ponad rok :/ no ale nie zacznę to nie zgubie.

Pozdrawiam

PS.jestem kompletnym laikiem więc w razie zamotania i niezrozumienia mogę dopytywać o coś mimo że dla większości mogą to być oczywiste oczywistości.
  • 0

konto usunięte

konto usunięte
  • konto usunięte
  • PipPipPipPip
  • 518 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Nie ustawione
  • Zainteresowania:-

Napisano Ponad rok temu

Re: Gubienie schabów - jakie ćwiczenia
Polecam areoby tzn rowerek stacjonarny dziennie po ok 30 40 minut pompki podciąganie na drążku basen mozesz zapisac się na fitness
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Gubienie schabów - jakie ćwiczenia
Ja od siebie ci polecam jogging 3 razy w tygodniu na początek po 25-30 min i zwiększaj aż dojdziesz do godziny, ale wiadomo że jak bedziesz wpieprzał hamburgery to bedziesz dalej tył, tak że musisz wybrać jaki styl życia ci odpowiada, przede wszystkim na początek odstaw fastfudy, słodycze i ogranicz alko inaczej nic z tego nie bedzie, pozdRo.
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

intensity
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gubienie schabów - jakie ćwiczenia
Moim zdaniem potrzebujesz treningu o wysokiej intensywności który ruszy te Twoje "schaby". Rowerki itp. nie wiele zrobią jak nawet diety nie zmienisz. Ostry ale krótki trening interwałowy jest w stanie w miare szybko "zjeść" Twoje schabowe. No i dobrze by było jak byś ruszał wszystkie mięśnie, treningi typu FBW.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024