Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp Xplode Creatine + ????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kurenzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Olimp Xplode Creatine + ????
Witam.
Marek - Koszalin.

Praca - 7-15 - za biurkiem. Jedyny ruch to 3 x trening w tygodniu + basen 1 x w tygodniu.
Wiek -28 lat.
Wzrost - 186cm.
Waga - 85 kg.
Staż treningowy - ok 5 lat - z przerwami - wakacje, ferie, kontuzje.
Wcześniejsza suplementacja - 1 x Gain Bolic 6000 - nieregularnie - tak na prawde to jadłęm go 3 miesiące :P- można powiedzieć - brak suplementacji.
Budowa - raczej wysporotowany - nie wiem jak to opisać a nie potrafie fotki dodać. Minusem mojej budowy są chude nogi - niestety mam to po tacie. Generalnie mam szczupłą sylwetkę.
Osiągnięcia - hm.. raczej sportowa sylwetka - w skali 0-10 dam sobie 7. Na pewno siła, patrząc po innych o podobnej budowie - na pweno siła jest na zadowalającym ( dla mnie ) poziomie. Oczywiście na forum jest dużo osób, które mnie biją jeśli chodzi o siłę ale przecież wszyscy jesteśmy inny. Trener mi mówi, że na przy obecnej budowie juz nie wiele zosało do osiągnięcia - trzeba nabrać masy.

Cel - masa ale tylko mięśniowa/ jeśli mam się zalać na brzuchu to nie chce bo mam małego świra jeśli chodzi o brzuch. Chciałbym dojść do ok 90kg wagi.

Zakupiłem kreatynę Olimp XPlode Creatine. Co do tej kreatyny mogę dołączyć? Czy może być Gain Bolic 6000 a może Mutant Mass ??? Jeśli coś innego to proszę o propozycje bądź uwagi.

Jest to mój pierwszy post, zastanawiam się na założenie podobnego w dziale DIETA ale wiem, że zostane tam "zjedzony" ;)
  • 0

kurenzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Xplode Creatine + ????
Ankieta wypełniona ale nie wiem na jaki adres ją wysłać :)))
Proszę o małą pomoc.
  • 0

kurenzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Xplode Creatine + ????
Ankieta już wysłana. Dziękuję za zainteresowie i pomoc.
  • 0

DobryChlopaczyna
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:Nie orientuje się
  • Pas [cm]:Tutaj też nie wiem
  • Przysiad [kg]:120+
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:140+
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Xplode Creatine + ????
O siema :) też jestem z Koszalina. A na siłke można wiedziec gdzie chodzisz ? :> Gainerem możesz sie troche zalać bez wątpienia na brzuchu. Mozesz dokupic białko jakies jezeli masz braki w diecie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024