Skocz do zawartości


Zdjęcie

ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomi13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slaskie

Napisano Ponad rok temu

ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
Jest ktos w stanie mi przyblizyc cos na temat tego klubu z Lodzi.Potecjalnie treningi odbywaja sie w formule THAIA, Kung Fu i Taekwondo GTF,TI.Z doswiadczenia wiem ze takie mieszanki tylko SWIETNIE brzmia a praktycznie to wielka KILA. Moze sie myle jest ktos w stanie mi cos przyblizyc na temat tego klubu ich poczynan, bo przedstawiaja dos konkretny kalendarz obozow letnich a nie chcial bym sie rozczarowac.Nara
  • 0

budo_ronin4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
No więc KIŁA t okiepskie określenie na tak zajebisty klub, to ze mozna trenowac w tym klubie wiele sztuk walki to nie znaczy ze jest kiepski tylko ze wszechstronny. Z czystym sumieniem moge polecic klub na Jaracza 40. A c odo wyjazdów wakacyjnych to z roku na rok jest lepiej a ostatnio bylo naprawde super na MANEWRACH jak i na obozach nad morzem czy w górach . POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
POZDRAWIAM
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
Tomi 13 olej to. jedni bedą chwalić drudzy ganić. Sprawa z klubem wygląda tak. Kiedyś było to Siroco, teraz też może jest.
Sprawy wygladaja następujaco.
Taekwondo- w tym kręgu Danowskiemu już nikt ręki nie podaje i nie wiem czy ma jeszcze jaki kolwiek kontakt z jakakolwiek federacja taekwondo. stopnie i egzaminy w tym stylu sa robione jak gościowi kasy brakuje i w ten sposób łata swój budrzet lub robi zawody wewnątrz swoich
szkół.
Kung Fu Styl Modliszki jakiś czas jezdzili do warszawy i trenowali z Milczarkiem. Brak kontaktu z W-wą i nie ma wiedzy, ale w to miejsce wyrwali jakiegoś leszcza od stylu Labiryntu(odsyłam do Kung Fu, tam w temacieModliszka w łodzi dowiesz sie wiecej) taki gość od wszystkiego i niczego. Dochodzi nauka tai chi chen i yang. Chenu gościu uczył się nie dawno (ale nie Danowski)jakiś rok temu poznał19-ke i starą formę. Yang danowski nauczył się bardzo dawno 24 i tak mu zostało. Chi gong Lecącego Żurawia nie wiem skad umie może z książki
Muay Thai Sciagneli gościa z Wrocławia. Napewno było jedno seminarium wg tego maja prowadzić treningi. Nie wiem czy były następne.
Na Danowskiego trzeba uważać ładnie gada i ściąga kase jak wpłacisz zaliczke np 300 na obóz i nie pojedziesz to o kasie zapomnij
Owszem ma pare sukcesów, a raczej ludzie których wyszkolił
Pomyśl i zdecydój
Pozdrawiam
  • 0

budo_ronin4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
Mam mopysł poprostu wpadnij do klubu i zobacz sam jakie treningi co z obozami itd. Jestem pewnien ze zadne inny klub nie ma takiego klimatu jak klub na Jaracza. Sam wpadnij i ocen co i jak !!!!!!![/b]
  • 0

budo_tomi13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
jest tak jak myslalem kolejny zdzieracz kasy a do wojownika daleka droga nara
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
3/4 mojej sekcji to byli zawodnicy Sirocco. Wiekszosc u pana Danowskiego miala juz do dana blizej niz dalej, ale niestety okazalo sie ze oficjalnie maja pasy biale. Nie lubimy poruszac tego tematu, ale radze uwazac. teraz podobno Muay Thai nauczaja... bo taekwondo raczej juz nie moga
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????

3/4 mojej sekcji to byli zawodnicy Sirocco.


mam pytanie co trenujesz? taekwondo czy muaythai? gdzie? gdzies w Lodzi? chcialbym sie wybrac na jakis trening TKD lub muaythai i zobaczyc co i jak? mozesz cos polecic?
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
Trenuje od niedawna tkd WTF w sekcji AZS u trenera Dariusza Nowickiego. Moge z czystym sumieniem polecić - dobra atmosfera, świetnie przygotowana kadra trenerska (oprócz pana Nowickiego trenuje nas 3 innych instruktorów, w tym np M. Chorzelewski - brązowy medalista mistrzostw świata), bardzo niskie opłaty.... Jeżeli chcesz trenowac taekwondo sportowe to polecam , tyle ze raczej we wrzesniu bo dzisiaj ostatni trening przed wakacjami :(
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: ACARIA w Lodzi WHAT is it?????????
Przeczytałem ogloszenie "MUAY THAI w Łodzi" adres Jaracza iles tam, myśle sobie fajna sprawa, podobno niezłe, a ja lubie sobie pokopać, coś dla mnie wiec spróbuje.

Nie bede oceniać, bo to podobno nie ladnie podam tylko kilka faktów:

1- mala sala (bardzo mala), ale też mala grupa ze mna 7 osob+trener
2- puszczaja fajna muzyczke do treningu....mniemam że z Tajlandi
3- zajecia trwaja 1h 15 min
4- oplata za 2 razy w tygodniu to 65 zlotych, za 4 chyba kolo 95zl
5- mają sporo sprzetu.
6- na zajęciach pomimo ze mi sie podobało nic nie przyciagnelo mojej uwagi (mówie o technikach i wiczeniach)

Byłem tam raz...powod zobaczyłem oplaty.[/code]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024