*Syntrax Matrix 5.0
*Panthera Labs Primaltein Whey
*Gaspari MyoFusion
*Dymatize Elite Whey Protein
*Dymatize Elite Gourmet
*German American Muscletein Ultra-7 Protein
*Syntrax Whey Shake
Co byście wzieli
Kompletuje Cykl i za tydzień startuje
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
we wszystkich poewnie podobna ilosc bialka chociaz nieprzebadane - jedynie myofusion zbadane i wiadomo ze ponizej 60% bialka ma , ja jem to z panthery i jest w smaku ok , jeżeli szukasz cos pewnego z bialek to aż to dziwnie zabrzmi ale najwiecej białka i pewny skład ma olimp
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Różni się tak samo jak Maluch i Ferrarico to znaczy nieprzebadane w jakim sensie sa nieprzebadane ???
A czy msie rozni taka ostrowia od tego matrixa ????
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
proszę o pomoc w wybraniu diety |
Dieta |
|
|
||
Pomoc |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
||
Dieta - Trening - Odżywki ...Proszę o małą pomoc :) |
Dieta |
|
|
||
Witam - pomocy :( |
Sztuki walki |
|
|
||
zajebiscie wielki problem POMOCY !!!!! |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu