Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzęt do domowej siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

qwertq
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sprzęt do domowej siłowni
Witam! Jestem zainteresowany kupnem sprzętu firmy marbo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przez około 6 miesięcy ćwiczyłem na siłowni, teraz z powodu dojazdów( nie mam siłowni na miejscu) postanowiłem ćwiczyć w domu. Dlatego też chcę kupić sprzęt do ćwiczeń. Na początek jest to ławka, gryfy, obciążenie i prasa do nóg. Ponieważ nigdy nie kupowałem takiego sprzętu chciałbym dowiedzieć się o stabilności, wytrzymałości i jakości przedstawionego przeze mnie sprzętu firmy marbo( oczywiście w tych granicach cenowych) Proszę też o opinie na temat tej firmy( czy ktoś miał z nią do czynienia? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  • 0

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Miałem niedawno ławkę marbo i nie polecam tej firmy wolę zapłacić troszkę więcej i kupić sprzęt Keltonu mam od niego teraz ławkę wyciąg i modlitewnik i wszystko jest bardzo stabilne :wub: 
  • 0

Kelton_MK
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Witaj mam dla ciebie propozycje fajnego zestawu za podobne pieniądze

ławka + stojaki + modlitewnik i do tego 76kilo obciążenia oraz gryf 180cm - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

prasa - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Masz tu bardzo mocny zestaw który ci będzie na pewno bardzo długo służył jeśli zdecydujesz się na zakup możesz liczyć na rabacik :wub:
w razie pytań pisz śmiało z przyjemnością pomogę :ice:
  • 0
Dołączona grafika

Pes4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Nidzica
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24m- przerwa 12m -i powrot 8 :)
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:nie wiem xd
  • Udo [cm]:64
  • Wyciskanie [kg]:125kg
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Marbo jak dla mnie firma w ktorej bym mogl byc kierownikiem :wub: badziewie sprzet,
wszystko samemu robione gryfy zwykle prety obrobione i lawki to samo. samemu mozna zrobic.
pzd
  • 0

LuckyOne
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Kino
    Foto i Photo;)
    Playstation 3;)
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:184

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Posiadam sprzęt zarówno Marbo jak i Keltona. Marbo daje nawet rade, jednak Kelton to zupełnie inny poziom... Sprzęt bardziej stabilny, mocniejszy i chyba dużo drożej nie wyjdzie.
  • 0

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Zawsze jest tak,ze ilu ludzi tyle opinii o danej firmie wiec nie inaczej będzie i w tym przypadku. Na forum opinie są mocno podzielone,więc możesz wybrać jeszcze inna firmę:)podaj przedział cenowy jaki możesz dać za sprzęt do domu i doradzimy coś odpowiedniego.
  • 0

Oliver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:61
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni

Zawsze jest tak,ze ilu ludzi tyle opinii o danej firmie wiec nie inaczej będzie i w tym przypadku. Na forum opinie są mocno podzielone,więc możesz wybrać jeszcze inna firmę:)podaj przedział cenowy jaki możesz dać za sprzęt do domu i doradzimy coś odpowiedniego.


Zgodzę się z tym. Prawda jest taka, że Kelton też nie jest super wykonany. Byłem u kolegi, który ma siłownie full Keltona. Dwie ławki, 3 pary stojaków, modlitewnik i wyciąg. Powiem tak. Spawanie można nazwać bublami, sam bym lepiej to pospawał. Ławki stabilne. Stojaki ok. Wyciąg tragedia mam tu na myśli model Python. Chcę kupić siłownie tak do niecałych dwóch tysięcy u już głupieje co wybrać. Jedni chwalą to drudzy tamto. Prawda jest taka, że dużo ludzi chwali to co ma. Ostatnio zainteresowała mnie firma Marbo. Nie widziałem tego sprzętu na żywo, ale fakt faktem dość solidnie to wygląda na zdjęciach i ceny też porównywalne.
Odnośnie tego Keltona. Być może w chwili obecnej robią już produkty lepszej jakości. Kolega kupował z 2 lata temu z tego co mi się zdaję, ale nie jestem pewny.
Pozdrawiam
  • 0
Pomogłem? Jeśli tak daj plusa :)

Kelton_MK
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
w naszej firmie masz 10dni na test sprzętu jeśli by nie spełnił on twoich oczekiwań możesz go do nas zwrócić a pieniądze zostaną zwrócone.
Chociaż szczerze wątpię ,że to będzie potrzebne :)
oprócz tego masz 10 lat gwarancji na konstrukcje stalową oraz 12miesięcy na elementy tapicerki
  • 0
Dołączona grafika

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Ja miałem ławkę Marbo a teraz mam Keltona i to jest niebo a ziemia :)  Kelton robi naprawdę solidne ławki w porównaniu do Marbo ;) 
  • 0

SportowyMarket
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Jak już ktoś madrze napisał: każda opinia będzie inna,ale widze ze Marbo znacznie straciło na jakosci. Mogę zaproponować jeszcze coś alternatywnego ze swojego sklepu:)
  • 0
Sprzęt turystyczny, fitness, sportowy.

www.SportowyMarket.pl

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt do domowej siłowni
Marbor tani ale jakość mizernota
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024