Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odpoczynek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odpoczynek
Witam
Mam mały dylemat. Chodzę na siłownie poniedziałke, środa, sobota ćwiczę dosyć intensywnie na dodatek zaczynam cykl na jabłczanie kreatyny. Postanowiłem jednak równiez porządnie wziąść sie za brzuch. Znalazłem ciekawy trening który jest dosyć intansywny i robi sie go 3 razy w tygodniu oparty on jest na prostych cwiczniach które wole wykonywac wieczorkiem w domu niż na siłowni. Pytanie brzmi czy nie bedzie on przeszkadzał w regeneracji innym mięśniom, ponieważ chciałbym go robic np. wtorek, piątek, niedziele.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpoczynek
rób ten brzuch na końcu treningu
  • 0

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpoczynek
Ryko Ty przeczytałes o co ja pytam?? przecierz napisałem ze trening mam robic 3 razy w tygodniu i brzuch mam trenowac 3 razy! Pytałem tylko czy mam robic go wieczorem w te dni co trening na siłowni czy w te kiedy odpoczywam od siłowni. To jak mam robic na koniec tygodnia?? Musze miec dzien przerwy na regeneracje brzucha.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpoczynek
no napisałem ci że robisz brzuch na treningu,a w zasadzie bezpośrednio po nim , nie w dni wolne.
  • 0

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpoczynek
Ok. Sory czytam kilka postów i to ja żle przeczytałem {SMILIES_PATH}/kwasny.gif . Dzieki {SMILIES_PATH}/biggrin.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpoczynek
Najlepiej wrzuć brzuch w jakiś dzień kiedy robisz np. klate i triceps/biceps czy cokolwiek innego i 1x w tygodniu bo brzuch to partia jak każda inna i niemusisz jej katować 3x / tydzień.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024