Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złota Era kulturystyki --1965-1975


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Złota Era kulturystyki --1965-1975
pewnie zastanawiacie się jak to jest możliwe ze w tych latach startowali najlepsi z najlepszych kulturystow swiata
Tyle nazwisk i wielkich ciał razem jak to jest możliwe?????

Mike,Arnold,Lou nie będę wymieniał wszystkich moim zdaniem tych 3 zasługuje na szczególna uwagę

Odpowiedz jest bardzo prosta w ich latach przemysł farmakologiczny i wielkie koncerny wypuszczały na rynek bardzo dużo substancji anabolicznych choćby
Winstrol (różowe i okrągłe tabletki ) Maxibolan ( żółte i trójkątne) Anvar i najpopularniejszy Dianabol ( wymyślony na potrzeby igrzysk olimpijskich by dorównać sportową Z ZZSR i Wschodnich Niemiec)
Były szeroko dostępne i o bardzo dobrym składzie,
Dzisiaj srodki dopingu objete sa kontrolami i nie Są dostępne tylko nieliczne są produkowane na potrzeby medycyny reszta tak jakby Dianabol została wycofana lata temu z produkcji.

niby są dostępne na rynku ale jako podróby
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
W zawodowcach niema kontroli antydopingowych :(
Pozatym z tego co zauważyłem kulturysci są coraz więkrsi, być może sie myle :D
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
Dzisiaj to już chodzą świnie a nie kulturyści naprani czy się tylko da w większość lekami dla weterynarii, pyzatym metody odżywiania same suplementy oraz trening posunął się tak daleko ze w ciągu tych 40 lat zrobił 400 lat. Dzisiaj mamy suple na wszystko i wszędzie
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
Zgadza sie, wszystko idzie do przodu.Dla mnie też kulturystyka to jest coś w stylu Frank Zane czy Serge Nubert.Teraz wszyscy sie zmutancili, mogli by być ochroniarzami lub trenować trójbój są na tyle duzi i silni :(
IMO ostatnimi którzy byli prawdziwymi kulturystami to był mój ulubiony Wheeler Flex i Kevin Levrone (z czołówki) ,teraz jedynie Dexter został.
  • 0

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
Są duzi ale sadze ze ich mięśnie nie maja takiej siły jak wyglądają czytałem ciekawy artykuł na temat syntholu chyba każdy wie co to jest (został wynaleziony w latach 80′tych. Jest olejem w zastrzykach z domieszką środka przeciwbólowego i alkoholu wstrzykiwanym bezpośrednio w wybrane partie mięśniowe. Synthol nie ma ani właściwości anabolicznych ani androgennych. Jedynym widocznym efektem podawania Synthol’u jest wzrost objętości mięśnia.)
Teraz juz te świnie używają czego się da dla poprawy wyglądu do konkursu ja rozumie wszyscy używają jakiegoś dopingu ale ostatnio kulturystyka zamieniła się.

Nawet Cutler czytałem artykuły z 98 roku gdzie mail 24 lata i mówił ze dzięki diecie przybrał 15 kg czystej masy mięśniowej w ciągu roku no nie oni myślą ze jesteśmy głupsi niż oni

ostatnio z miła chęcią oglądam zawody kulturystyki naruralnej i czołowi zawodnicy wyglądają jak marne cienie zawodników Mr olimpi poddawani są badania antydopingowym co pól roku i w dniu konkursu daje im to możliwość dopingu ale są to krótkie cykle i zwykle ze środkami które nie powodują znaczących przyrostów masy bo te się utrzymują długo w organizmie. Wyglądają bardzo proporcjonalnie i widać ze tu trening dieta i suplementacja stanowi 95% sukcesu może te 5% to są środki dopingowe .

Sam z własnego doswiadczenia wiem ze miesnie nie rosna az tak szybko jak by się chciało i wymaga to dużej ilość potu i samo zaparcia
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
Synthol też stosują ale niemogą zadużo bo będą zby duże dysproporcje.Co do siły kulturystów to owszem są bardzo silni.Nawet na przykładzie wspomnianego przezemnie Kevina Levrone można to potwierdzić, gdy ćwiczył wyciskal 280kg na ławeczce płaskiej, widziałem też filmik jak dla szpanu zrobił serie z hantlami na biceps 45kg każda.
Niema czegoś takiego jak naturalny sport na światowym poziomie a co dopiero kulturystyka :(
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
Dla twojej wiadomości dianabol to nazwa handlowa metanabolu ,czyli produkcja nadal trwa :(
I tak jak Bover napisał w Pro kulturystyce nie ma badań antydopingowych.
Na poziomie amatorskim są badania, ale myslisz, że tam kulturyści nie koksują ??? Jeśli tak to brawa dla cb.
  • 0

 

 


DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975

Dla twojej wiadomości dianabol to nazwa handlowa metanabolu ,czyli produkcja nadal trwa :(
I tak jak Bover napisał w Pro kulturystyce nie ma badań antydopingowych.
Na poziomie amatorskim są badania, ale myslisz, że tam kulturyści nie koksują ??? Jeśli tak to brawa dla cb.



Co do twojej wiadomości obydwa środki czyli metanabol i dianabol maja ta sama aktywna substancje ale całkiem inny skład molekularny najlepsze były oryginalne produkowane przez CIBA były patentowane tak wiec nikt nie może produkować takich samych środków , metanabol w porównaniu z oryginalnym dianabolem powoduje więcej skutków ubocznych

Poczytaj troszkę o zawodach kulturystyki naturalnej pod patronatem ABA i INBA każdy zawodnik co 6 miesięcy poddaje się badania antydopingowym i w dniu konkursu, jasne ze uzywaja dopingu ale w delikatnym stopniu.

Chyba już wszystko wiesz
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
...chcialbym tylko dodać ,że czytałem o środkach maskujących :(
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Złota Era kulturystyki --1965-1975
ja tam jadę bez ph i saa :(
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024