Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening w oparciu o genetyke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Trening w oparciu o genetyke
Oto ten pan jest zdania ze niema podziału na 3 kategorie według genetyki ( dodam ze chodzi o endomorficzny , ektomorficzny mezomorficzny) tylko występują jeszcze typy kombinowane

Typ kombinowany jest zawsze kombinacja dwoch osobnych typów. Rzadko kiedykolwiek przedstawia saba jeden czysty typ budowy ciała no moze ktos potwornie otyły lub chudy jak zapałka. Bardziej powszechnym jest ze osoba o przeciętnej wadze ciała jest kombinacja albo typów endo i mezo albo ekto i mezo, gdyż nasze ciała czerpią z dwóch osobnych zasobów genetycznych od matki i ojca


Typ endo-mezo morficzny (pól sportowiec pól tłuścioch) przybiera tkankę mięśniowa jak za dotknięciem różki i może poza typem czysto mezomorficznym jest idealny do uprawiania kulturystyki. Biorąc bardzo mało związków chemicznych jeżeli w ogolę i mimo wszystkiego osiągają wysoki poziom zakładając ze wiedza jak się odżywiać .
Ponieważ mogą oni tylko popatrzeć na sztangę i przybierać na rozmiarach jak tez mogą popatrzeć tylko na posiłek i przybrać na wadze

Trening jaki im zalecam jest intensywny złożony z dużej ilości super-serii serii gigantów i serii odpuszczanych . Nie muszą się obawiać o przetrenowanie ponieważ ich organizmach jest tyle glikogenu ze kończy się tym iż odkłada się on

Jest to typ sylwetki u którego wyczerpanie zasobów glikogenu odłożonego w mięśniach rozpoczęłoby się dopiero po 5 dniach ciągłego treningu całego ciała

Ponieważ w ich organizmach jest duzo wody nie maja zbytnio kozysci z weglowodanow , magazynuja je jak zapewne zgadles w postaci glikogenu

Spójrzmy prawdzie w oczy. Nie każdy potrzebuje gromadzenia takiej ilości glikogenu, wiec trikiem jaki muszą stosować jest ustalenie cyklu spożywania węglowodanów które powinni jest tylko co kilka dni. W pozostałym czasie muszą jest dużo białek warzyw i drobnych tłuszczy jak oliwa z oliwek masło z orzeszków ziemnych migdały i orzechy laskowe


Następne typy przedstawię w kontynuacji

jakie macie zdanie na ten temat
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening w oparciu o genetyke
Napisz mi jaki ja jestem typ :(

Niby chudy ale brzuchol jest.
Mięśnie to ostatnia rzecz jaka mi chce rosnąć, jedynie nogi trochę dają rade :D
w młodości nie przepadałem za mięsem.
  • 0

 

 




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024